Сабақ тақырыбы Қайырымды бала Осы сабақта қолжеткізілетін оқу мақсаттары



бет1/4
Дата27.10.2019
өлшемі0.53 Mb.
#447314
түріСабақ
  1   2   3   4
кайырымды бала


Пән:Қазақ тілі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

2-бөлімЖақсыдан үйрен, жаманнан жирен

Күні: 10.10.19

Сынып: 3


Мектеп:

Мұғалімнің аты-жөні: Алдабаева А.Б
Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Қайырымды бала


Осы сабақта қолжеткізілетін оқу мақсаттары

3.1.3.1 - тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастыру/ кесте толтыру/мазмұндау

3.3.1.1 - мәтінді немесе оның бөлімдерін мәнерлеп оқу, шолып (танысу мақсатында) оқу/ рөлге бөліп оқу



Сабақ мақсаттары

Оқушылардың барлығы: Мәтінді тыңдайды, әрі оқиды. Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.

Оқушылардың көпшілігі: Мәтінді тыңдайды, әрі оқиды. Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастырады, кесте толтырады, мазмұндайды.

Оқушылардың кейбірі: Мәтінді тыңдайды, әрі оқиды. Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастырады, кесте толтырады, мазмұндайды. Мәтінді немесе оның бөлімдерін мәнерлеп оқиды, шолып (танысу мақсатында) оқиды, рөлге бөліп оқиды.

Бағалау критерийлері

Мәтінді тыңдайды, әрі оқиды.

Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бере алады.

Сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастырады, кесте толтырады, мазмұндай алады.

Мәтінді немесе оның бөлімдерін мәнерлеп оқиды, шолып (танысу мақсатында) оқиды, рөлге бөліп оқи біледі.



Тілдік мақсат

Қайырымды, көтер

Жіктік жалғаулары

Мен ақылды+мын Біз ақылды+мыз

Құндылықтарды дарыту

Мейірімділікке, қамқорлыққа тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыстар

Өзін-өзі тану

АКТ қолдану дағдылары

Таныстырылым

Бастапқы білім


ІІ бөлім. «Әнел ақылды» № 5 сабақ.

Сабақтың барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері


Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы

(5 мин)

Ертеңгілік шеңбер «Жүректен жүрекке»

Оқушылар шеңбер болып тұрады. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісіне жүректің моделін беріп, жақсы тілек айтады, солай жалғаса береді: мейірімді бол, ақылды бол, ұқыпты бол, батыл бол, т.б. Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, сыйластықты дамыту.



Сабақтың тақырыбын болжау

(Т) Оқушыларға шашылған суреттер беріледі, пазл ретінде жинайды. Жиналған суреттер бойынша оқушылар үш топқа бөлінеді.

Әр топта қандай сурет шыққаны туралы айтады. Мұғалімнің көмегімен сабақтың тақырыбын болжайды. (Мысалы: торғай мен ұяның қандай байланысы бар? Ал жапырақтар ше?)

Қоршаған ортамызды қандай адамдар қорғайды?

Сөйтіп мұғалімнің жетелеуімен сабақтың тақырыбын анықтайды

Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту. (Тақтада оқушылардың тіліне бейімделген оқу мақсаттары жазылады)

- оқыған мәтіннің мазмұнын түсінемін;

- негізгі ойын анықтаймын;

-жоспар және тірек сөздер негізіндемәтінді мазмұндаймын.







Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет