Сабақ тақырыбы: Программа құрудың кіріктірілген ортасының компоненттерін білу және қолдану



Дата27.10.2023
өлшемі25.66 Kb.
#481762
түріСабақ
2-ші сабақ Программа құрудың кіріктірілген ортасы



Бөлім 4: Программаларды құрудың кіріктіріліген орталары

Мектеп: №74 мектеп-гимназия

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Күшай Гүлжанат

Сынып: 8

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

Программа құрудың кіріктірілген ортасының компоненттерін білу және қолдану

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

8.3.3.2 программаны өңдеудің кіріктірілген ортасының компоненттерін білу және қолдану

Сабақ мақсаты

  • Программаны құрудың кіріктірілген ортасының компоненттерін білу және қолдану

Бағалау критерийлері

  • Программалық қамтамасыз етуді жіктей алады, міндерттеріне қарай қалай қолданатынын ажыратады;

  • Программалар жүйесінің кіріктірілген орталарының ерекшеліктері туралы мәлімет бере алады;

  • Қолданбалы программаларды пайдалану аумағына қарай жіктейді.

Тілдік мақсаттар



Глоссарий:
Программаны құрудың кіріктірілген ортасы, кросс-платформалық, платформалық-тәуелді, Бірыңғай интербелсенді қабықша, реттеуші


Сабақ барысы
Ө – өздік жұмыс, ӨӨ, Ө – өзін-өзі және өзара бағалау, Қ – қалыптастырушы (1-10 балл) бағалау

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


5 мин




Сабақтың тақырыбы мен мақсаттар жарияланғаннан кейін, өткен сабақпен байланыс орнату мақсатында сұрақтар қою, жауабын айтқан, чатқа жазған оқушыны бағалау

Жаңа сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныс болғаннан кейін, өткен сабақтармен байланс жасап, алған біілімін есіне түсіріп, сұрақтардың арасынан өзінің білетін сұрағына жауап береді.

Әр дұрыс жауап
1 ұпай беру арқылы бағаланады

1-4 слайд




Сабақ-тың ортасы




15 мин

Жаңа ақпаратты қосымша мәліметтер беру арқылы өзектендіру
Берілген видеосабақты қосып, жаңа тақырып туралы білім алуға мүмкіндік береді. Видео сабақ көрсету барысында сұрақтар қойып, оқушылардың назарын сабаққа аударып отырады.

Видеосабақты берілген ақпаратпен толықтай танысып, программа құрудың кіріктірілген ортасы компоненттері арұылы бір-бірімен салыстырып, артықшылықтарын үйренеді. Қажетті мәліметті дәптерге белгілеп алу, оқулықпен салыстырып, сұрақтар дайындап отыру.

Видеосабақ барысында мұғалімнің қойған сұрақтарына жауап берген оқушыларға 1 ұпай беріледі.

Видеосабақ,
5-12 слайд

Сабақ соңы



7 мин

  1. Сабақты барысын және оқушылардың алған білімін қорытындылау мақсатында презентациядағы тапсырмаларды орындату, ұпайлары бойынша бағалайды.

Сабақ мақсатына жетті ме?
Өзін-өзі бағалайды, баллдық бағалау бойынша өз ұпайын есептейді.

Формативті бағалау бойынша сабақ барысындағы ұпайлар есептелінеді.

13-14 слайд
https://kundelik.kz электронды журналына бағалар қойылады.

3 мин

Жаңа тақырыпты бекіту мақсатында өз бетімен үйге тапсырма беру

15-слайдтағы берілген үй тапсырмасын белгілеп алу.








Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет