Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы
Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің
«Барқытбел орта мектеп-бақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім:
6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер
Педагогтің Т.А.Ә
Барсагатова Айгуль Бакашевна
Мерзімі:
10.02.2022ж
Сынып:11
Қатысқандар:14
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы
Оқу мақсаттарывна сәйкес оқыту мақсаттары
6.2.2.9 сан аралықтардың бірігуін және қиылысуын табу;
Сабақтың мақсаты
Барлық оқушылар:Сан аралықтары,олардың қиылысуы мен бірігуін таба алады;
Көптеген оқушылар: Сан аралығының күрделі қиылысуы мен бірігуіндегі ізделінді шамаларды таба алады;
Кейбір оқушылар: осы материал барысында есептер құрастыра алады.
Мұғалім білім алушыларға үш түсті фигура ұсынады, осы арқылы осы сабақтағы тапсырмалар деңгейін оқушы өзі таңдайды. Жасыл түс-А деңгейі, стандарт деңгей, Сары түс-В деңгейі және қызыл түс С деңгейі
Сабақтың кезеңі/уақыт
Педагогтың әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Басталуы
3 мин
1. Ұйымдастыру кезеңі . Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу. Сабаққа қажетті құрал жабдықтарын даярлауды сұрау.Сабақтың мақсатын баяндау
2. Үй жұмысын тексеру.
3. Деңгейді таңдау.
Сабаққа даярлығын пысықтау.
Үй тапсырмасын жұптасып тексеру.
Өзара бағалау
А деңгейі-1 деңгей
В деңгейі-2 деңгей
С деңгейі-3 деңгей
Бағалау типі: өзара бағалау.
Алдамұратова 6-сынып математика
Ой қозғау
Т-1: Математикалық диктант
Т-2: Иллюстрациялық диктант
Дискриптор:
1.Сан аралығын анықтайды
2.Сан түзуіне орналасқан аралықты анықтайды
3.Сан аралықтардың бірігуін және қиылысуын анықтайды
Excel бағдарламасында бағалау статистикасы жасалады.
PowerPoint презентациясы
MicrosoftExcel
бағдарламасы
Негізгі бөлім
Материалды бекіту
Деңгейлік тапсырмалар:/Әр оқушыға өзі таңдаған деңгей бойынша есептер шығарады
Қосымша тапсырма:
/Қарқынын ескере отырып, білім алушыға тағы тапсырма беріледі:
А деңгей:№930(50-бет)
В деңгей:№933 (50-бет)
С деңгей:№934(51-бет)
Дискриптор:
1Сан аралығын кескіндейді
2Аралықты теңсіздік түрінде көрсетеді
3Сан аралығының бірігуі мен қиылысуын табады.
№936 (51-бет)
Дискриптор:
1 Қиылысуы берілген интервал болатын екі сәулені табады;
2 Қиылысуы берілген кесінді болатын екі сәулені табады.
Әр оқушының орындаған тапсырмалары дискиптор негізінде бағаланады:
Тапсырмалар жазылған парақшалар, оқулық, тақтамен жұмыс.
Қорытынды бөлім
Quizizz бағдарламасында тест жұмысын орындау
Топпен жұмыс:
Рефлексия : Бүгін сабақта мен қандай жетістікке жеттім, нені үйрендім
Padlet тақтасына рефлексия жазу
Ойын қорытындысы автоматты орындалады.
Топ жұмысы бағаланады.
https://quizizz.com/join?gc=949543
Маркелер, сызбалар, құралдар, стикерлер
https://padlet.com/barsagatova79/k58lwegu3k6sdzld
Бүгінгі сабақтағы білім көрсеткіші
Excel бағдарламасы
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Саралау іріктелген тапсырмалар, бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету жұмыстары.
Тапсырманы толық дұрыс орындаған оқушыларды марапаттау
Нұсқаулықпен жүргізіледі.
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру
үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол
жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
Достарыңызбен бөлісу: |