Бөлім
|
Роботтехника:«Билейтін робот» жобасы
Ортақ тақырыптар: «қоршаған орта» «Саяхат»
|
Педагогтың аты-жөні
|
Жолдасбек А.Қ
|
Күні
|
01.04.2024
|
|
Сынып:
|
|
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Жоба идеясының мәтінін теру және редакциялау
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
2.5.7.1.Жобаға қажетті ақпаратты мәтіндәк редакторда теруді және оны редакциялауды үйрену
|
Сабақтың мақсаты:
|
Барлық оқушы:
Жобаға қажетті ақпаратты мəтіндік редакторда теріп, редакциялауды үйренеді.
|
Сабақтың кезені/ уақыт
|
Педагогтың әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
Сəлемдесу, оқушыларды түгендеу.
І. Қызығушылықты ояту. «Ең зейінді» ойыны
Оқушылар бірінің артына бірі сапқа тұрады. Басында тұрған оқушы артына қарап оқушылардың тұру ретімен есте сақтайды да, дауыстап аттарын айтып шығады. Қателескен жерінен тоқтатылады да, соңына барып тұрады. Келесі оқушы да дəл осылай айтып шығады. Арасында оқушылар орындарын ауыстырып отырады. Кім сыныпты түгел жаңылыспай тұрған орындарының ретімен айтып шықса, сол «ең зейінді оқушы» атын иеленеді. /Бұл ойын оқушыларға психологиялық жағымды көңіл күй сыйлайды.
|
Мұғаліммен амандасады.
Топқа бөлінеді
|
«Мадақтау сөз» əдісі бойынша оқушыларды ынталандыру.
|
Презентация
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақ «Миға шабуыл»
Мұғалім төмендегі сұрақтарды оқушыларға қойып, суреттерді интерактивті тақтадан көрсетеді. Оқушылар ұжымдық үлгіде білгендері бойынша өз ойларын айтып,
жауап береді.
– «Қоршаған орта» деген не?
–Оқулықтағы 1, 2-суреттерде не бейнеленген?
–Суреттерді салыстырып, қандай тақырыпта жоба идеясын ұсынуға болады?
Word Pad-та жобаңды теріп, қателерін қалай жөндеуге болатынымен танысайық.
Дескриптор:
Оқушылар ұжымдық үлгіде жауап береді.
Егер сұраққа жауап дұрыс айтылмаса, мұғалім өзі бағыттап, дұрыс жауабын табуға көмектеседі
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін, мұғалім интерактивті тақтадан сабақтың тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстырады.
|
Достарыңызбен бөлісу: |