Сабақтың тақырыбы: Мазмұндама Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты



Дата12.10.2024
өлшемі65.82 Kb.
#504618
түріСабақ
қаз 01.10


Бекітемін:

Білім беру ұйымының атауы

№ 187 М.Шоқай атындағы мектеп- лицей

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Жанды табиғат

Педагогтің аты-жөні:

Тоқшылықова Замира

Күні:

01.10.2024ж

Сынып: 3 В сынып

Қатысқаны:

Қатыспағаны:

Сабақтың тақырыбы:

Мазмұндама

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.3.1.1* жоспар, сызбаны қолдана отырып тірек сөздер арқылы әңгімелеу мәтінін, салыстыра сипаттау мәтінін, көмекші сөздер арқылы пайымдау мәтінін құрап жазу
3.3.3.1* оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құрып, мазмұндама жазу

Сабақтың мақсаты

Жоспар, сызбаны қолдана отырып тірек сөздер арқылы әңгімелеу мәтінін, салыстыра сипаттау мәтінін, көмекші сөздер арқылы пайымдау мәтінін құрап жазады

Құндылықтар және оның мақсаты:

ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ
Мемлекеттік тілді білу

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//
уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ
тың басы
5 минут

Өткенді пысықтау


5 минут
Сабақ
тың ортасы
20 минут
Сабақты қорыту
5минут

Қосымша тапсырма


5минут
Кері байланыс
5 минут

Психологиялық ахуал
«Амандасу» әдісі
Музыка әуенімен қозғала отырып, амандасу түрлерін көрсетеді
Үй тапсырмасын тексеру
Оқу тапсырмасын тексеру:
«Бинго» әдісі
Сұрақтарға жауап береді.

Жаңа тақырып


Айтылым. Оқылым
ФС тапсырмасы «Топтастыру»әдісі.
Ақ қошақан
Ақ қошақан енесімен бірге өріске шығатын. Ол өрістің дәмді шөбіне тойып , секіріп ойнақтайтын.
Бір күні ақ қошақанның екі алдыңғы аяғы ақсап қалды. Ол енді жүре алмайтын болды.
Серік оған шөп жұлып әкеп берді , нан берді , су берді. Шүберекпен аяқтарын таңып қойды. Көп кешікпей ақ қошақанның аяқтары жазылды. Ол өріске кетті.

Түсіндірілетін сөздер:


Енесімен , ойнақтайтын, таңып қойды, ақсап қалды
Сұрақтар:

  1. Ақ қошақан не істеушы еді?

  2. Ақ қошақан неліктен өріске шыға алмады?

  3. Ақ қошақанды Серік қалай күтті?

  4. Серіктің ісіне қандай баға берер едіңдер?

  5. Сендер мұндай жағдайда не істер едіңдер?

Үй тапсырмасы.


Қайталау


Амандасады
Жақсы тілектер айтады.
Үй тапсырмасын тексертеді.

Мәтінмен жұмыс жасайды


Көркем жазады
Тапсырманы орындайды

Көркем жазады


Тапсырманы орындайды.


Тапсырманы орындайды.
Кері байланыс жасайды.




ҚБ: «Монета» әдісі


Дескриптор:
Оқу тапсы-рмасын тек-середі-1б
Сұрақтарға жауап береді-1б

ҚБ: «Монета» әдісі


Дескриптор:
Мәтінді оқиды-1б
Мазмұнда
маны оқып,мазмұ
нын айтады-1б
Сұрақтарға жауап береді
Өте жақсы оқыдың!

ҚБ: «Монета» әдісі





Жарайсың!


«Бағдаршам» әдісі



Көңіл күй стикерлері

Суреттер




Суреттер
Қималар


Оқулық
оқулық


Таратпа парақтар


Оқушы жұмысы



Оқулық




Суреттер

Таратпа парақтар
Суреттер

Таратпа парақтар


Кері байланыс тақтасы




Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет