Сабақтың тақырыбы: Практикум. Html web-сайттарын құру Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата18.05.2022
өлшемі295.5 Kb.
#457069
түріСабақ
КМЖ


Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Веб-жобалау

Педагогтың аты-жөні

Қорбақова Ботакөз Қуанышқызы

Күні

25.01.2022

Сынып: 10

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

Практикум. Html web-сайттарын құру

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

10.4.2.1 web-парақшаларды жасауда HTML-тегтерін қолдану

Сабақтың мақсаты:

  • HTML кодын енгізіп, веб-бет жасай алады.

  • HTML тегтерін қолданудың қажеттілігін тұжырымдайды.



Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
10 минут

  1. 1. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу,түгендеу

«Естігенімді- ұмытамын,
көргенімді есте сақтаймын,
өз істегенімді түсінемін».
Конфуций


Өткен сабақты пысықтау,топқа бөлу. «Тарсия» әдісі
Дескриптор: Қағаз қиындыларындағы сұрақтар мен жауаптарды үйлестіре отырып, фигура құрастырады.

  • Шыққан фигуралар бойынша топқа бөлінеді(трапеция, ромб)

Трапеция- тобы
Ромб - тобы</b></i> <br /><ol start="2"> <li/> <br /></ol> <br /> <br /> <br /></td> <td colspan="2" width="140"> <ul> <li/> <br />Мұғаліммен амандасады. <br /></ul> <br /> <p>Дұрыс жауабымен сәйкестендіріп,қағаз қиындыларын құрастырады.</p> <br /></td> <td width="62"> <br />Әр дұрыс жауапқа <br />1 ұпай <br />Жалпы <br />8 ұпай <br /></td> <td width="90"> <br /> <br /><i>қағаз қиындылары</i> <br /> <br /> <br /></td> </tr> <tr valign="top"> <td width="74" height="127"> <br /><b><span id='Сабақтың_ортасы_5_минут__8_минут_7_минут___3_минут__5_минут'>Сабақтың ортасы</span></b> <br /><b>5 минут</b> <br /> <br /><b>8 минут</b> <br /><b>7 минут</b> <br /> <br /> <br /><b>3 минут</b> <br /> <br /><b>5 минут</b> <br /></td> <td colspan="3" width="291"> <br />Бүгінгі <a href="/saba-tairibi-akademiyali-jazbafa-kirispe-zertteu-tairibin-tada.html">сабақтың тақырыбын </a><u><b><span id='«4_сурет,__1_сөз»'>«4 сурет, </span></b></u> <br /><u><b>1 сөз» </b></u>әдісі арқылы ашу. <br /><b>Жаңа тақырып:</b> Практикум. Html web-сайттарын құру <br />Сабақтың мақсатымен таныстыру. <br /><b>HTML мүмкіндіктерін қарастыру алдында, мына маңызды үш жағдайды атап өтейік: </b> <br /><ul> <li/> <br />Құрылған барлық файлдар кіші латын әріппен, арнайы символдарсыз және HTML кеңейтілуімен жазылған атауға ие болуы тиіс. <br /><li/> <br />Жобаға жататын барлық файлдар бір бумада орналасуы керек <br /><li/> <br />Жұмыс үшін екі орта керек болады: Мәтіндік <a href="/seriya-mastera-psihologii-glavnij-redaktor-zaveduyushij-redakc.html">редактор және Браузер </a><br /></ul> <br /><ul> <li/> <br /><i><b><span id='Тапсырма_№1._Топтық_жұмыс'>Тапсырма №1. </span></b><u><b>Топтық жұмыс</b></u></i> <br /></ul> <br />І топ: «Менің мектебім» жобасы. <br /><i><b>ПОСТЕР</b></i> <br /> <br /> <br /><ul> <li/> <br /><i><b>Тапсырма №2 </b><u><b>Жеке жұмыс</b></u></i> <br /></ul> <br />Практика. Оқулықтағы 134 бет <br />5-тапсырма. <br /><i><b>Сергіту сәті. </b></i> <br /> <br /> <br /><b><span id='Ақпаратты_мақал-мәтелдермен_сәйкестендіріп_айтыңыз'>Ақпаратты мақал-мәтелдермен сәйкестендіріп айтыңыз</span></b> <br /><ol> <li/> <br />Жігітті компьютеріне қарап бағала <i> </i> <br /></ol> <br /><i>(жігітті досына қарап, бағала)</i> <br /><ol start="2"> <li/> <br />Байт биттен құралады <i> </i> <br /></ol> <br /><i>(Теңге тиыннан құралады)</i> <br /><ol start="3"> <li/> <br />Компьютердің <a href="/siniptan-jene-mektepten-tis-terbie-jmisi.html">жұмысы иесіне мәлім </a><i> </i> <br /></ol> <br /><i>(Аттың сыры иесіне мәлім)</i> <br /><ol start="4"> <li/> <br />Күлсең ескі компьютерге күл <br /></ol> <br /> <i>(Күлсең кәріге күл)</i> <br /><ol start="5"> <li/> <br />Веб- дизайншының өз еркі сайтты қалай жасасада <i> </i> <br /></ol> <br /> <i>(Қазаншының өз еркі қайдан құлақ шығарса да)</i> <br /><ol start="6"> <li/> <br />Вирустан қорыққан интернетке шықпас <br /><li/> <br />(<i>Шегірткеден қорыққан, егін екпес</i> <br /></ol> <br /> <br /><ul> <li/> <br /><i><b><span id='Тапсырма_№3___Жұптық_жұмыс'>Тапсырма №3 </span></b></i> <br /></ul> <br /><i><u><b>Жұптық жұмыс</b></u></i> <br /><i><u><b>(бек</b></u><u><b>і</b></u><u><b>ту тапсырмасы)</b></u></i> <br /><i>«Wordwall.net» интерактивті <a href="/ou-muletimediyali-prezentaciyalarin-ru-raldari-sratar.html">тапсырмалар сервисі</a></i> <br /><i><b>https://wordwall.net/resource/25521126</b></i> <br /> <br /> <br /></td> <td colspan="2" width="140"> <br />Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. <br />Сабақтың мақсаттарымен танысады. <br /><i>Дескриптор:</i> <br /><i>- мектеп сайтын жобалайды;</i> <br /><i>- безендіруге көңіл аударады; - сурет, бейне, дыбыс, іздеу жүйелерін кірістіреді; </i> <br /><i>- өз сайттарын қорғайды.</i> <br /><i>Дескриптор: </i> <br /><ul> <li/> <br /><i>1. Ортаға түзетілген «Менің хоббиім» тақырыбын жазады(2 ұпай)</i> <br /><li/> <br /><i>2. Өздерінің қызығушылықтары туралы тізімді енгізеді (2 ұпай)</i> <br /></ul> <p>Дискриптор:</p> <br /><ul> <li/> <br />HTML құжатының құрылымына сәйкес етіп орналастырады <br /></ul> <br /> <br /> <br /></td> <td width="62"> <br /> <br /><i>Жалпы ұпай –</i> <br /><i>4 ұпай</i> <p>Жалпы ұпай – 9 ұпай</p> <br /></td> <td width="90"> <br /> <br /> <br /> <br />Слайд <p>слайд <br /></td> </tr> <tr valign="top"> <td width="74" height="29"> </p> <br /><b><span id='Сабақтың_соңы___7_минут___Кері_байланыс'>Сабақтың соңы</span></b> <br /> <br /> <br /><b>7 минут</b> <br /></td> <td colspan="3" width="291"> <br /><i><b>Кері <a href="/bafdarlamasi-almati-2012-emtihan-tairiptarini-tizimi-yadroli-f.html">байланыс</a></b>.</i> «Аяқталмаған сөйлем» әдісі <br />«Wordwall.net» интерактивті тапсырмалар сервисі <br /><u><b>https://wordwall.net/ru/resource/25963658</b></u> <br /> <br /> <br /><i><b>Үй тапсырмасы:</b></i> <br />Интернеттегі web-сайттарды талдаңыздар. Қандай тақырыпқа web-сайттар жеткіліксіз? Қандай сайтты құрар едіңіздер? Қағаз парағына web-беттің эскизін құрыңыздар. <br /> <br /> <br /></td> <td colspan="2" width="140"> <br /> <br /> <br /></td> <td width="62"> <br /> <br /> <br /></td> <td width="90"> <br /> <br /> <br /></td> </tr> <tr> <td colspan="8" width="712" valign="top"> <br /><b>Бағалау шкаласы:</b> Бағалау шкаласы 28 - 22 ұпай - «5» 21 -15 ұпай - «4» 15 ұпай >>> - «3» <br /></td> </tr> <tr valign="top"> <td colspan="3" width="277"> <br />Саралау – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? <br /></td> <td colspan="2" width="225"> <br />Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? <br /></td> <td colspan="3" width="182"> <br />Қауіпсіздік ережелері <br />АКТ-мен байланыс <br /> <br /></td> </tr> <tr valign="top"> <td colspan="2" width="247" height="46"> <br /><i>Саралау- берілген тапсырмалардан байқалады. АКТ-дан озық дағдылары бар оқушыларға назар аудару. </i> <br /></td> <td colspan="3" width="256"> <br /><i>Әр оқушыға жеке тұлға ретінде баға беру. (жарайсың, қолыңнан келеді, көп еңбектендің)</i> <br /></td> <td colspan="3" width="182"> <br /><i>Оқушыларға қауіпсіздік <a href="/terbie-sabafi-jaz-mezgilinde-totenshe-jafdajlarda-omir-auipsiz.html">ережелерін сақтау ескертіліп</a>, Бірлескен жұмыс нәтижесіне қол жет-у.</i> <br /></td> </tr> <tr> <td colspan="8" width="712" height="45" valign="top"> <br /><b><span id='Сабақ_бойынша_рефлексия'>Сабақ бойынша рефлексия</span> </b>Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта дифференциация дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? <br /><b>Қорытынды бағамдау</b> <br />Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? <br />1: <br />2: <br />Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? <br />1: <br />2: <br />Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген <a href="/sabaa-atisan-oushilar-sani-sabaa-atispafan-oushilar-sani-v3.html">оқушылар туралы нені білдім</a>, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? <br />Кері байланыста жазылған ұсыныстар мен сұраныстарға негізделемін. <br /></td> </tr> </table> <br />

Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет