Сабақтың тақырыбы: Векторлық суреттерді құру: Практикум Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата02.04.2024
өлшемі104.44 Kb.
#497406
түріСабақ
5кл - 13 қмж


Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Компьютерлік графика

Педагогтың аты-жөні

Ашикбаева Алия

Күні

27.11-5ақ
05.12-5вқ, ж
07.12- 5ә, 5бқ

Сынып :5

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

Векторлық суреттерді құру:Практикум

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

5.2.2.3- векторлық суреттер жасау және өңдеу

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

Photo-Brush редактордыңда сурет салу құралдарын қолданады.

Көптеген оқушылар:




Кейбір оқушылар:






Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1.Оқушылармен амандасу.
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
3.Жаңа тақырыпқа шолу.
Векторлық кескіндерді салу және өңдеу үшін Photo-Brush графикалық редакторын пайдаланамыз. Сонымен бірге осы редакторда сурет салу құралдарымен және суреттерді өңдеу әдістерімен танысайық.

1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.






Оқулық
Жұмыс дәптері

Сабақтың ортасы

Жаңа тақырыпты түсіндіру.
Жеке жұмыс. 1-тапсырма.
§2.5, 49-бет, «Практикада қолдану» тапсырмасы.

Дескриптор:


- Photo-Brush редакторды іске қосады;
-берілген қызғалдақтың суретін реті бойынша салады.

ҚБ: стикер /2 балл/


2-тапсырма.§2.5, 50-бет, «Тапсырма»


Дескриптор:


-Photo-Brush редакторды іске қосады;
-берілген ағаштың суретін кезең бойынша салады.

ҚБ: стикер /4 балл/


Жұптық жұмыс. 3-тапсырма.


- Photo-Brush пен Paint.NET графикалық редакторында сурет салудың қандай айырмашылығын байқадың?
-Сурет салу мен өңдеудің қандай айырмашылығы бар?

Дескриптор:


- Photo-Brush пен Paint.NET графикалық редакторында сурет салудың айырмашылықтарын түсіндіреді;
-Сурет салу мен өңдеудің айырмашылықтарын түсіндіреді.

Қ: стикер /4балл/



Мұғалімді тыңдайды

Командаларды жазады


1-тапсырманы орындайды


2-тапсырманы орындайды


3-тапсырманы орындайды





Стикер
2балл

Стикер
4 балл


Стикер
4 балл



Интербелсенді тақта/
Компьютер
https://bilimland.kz/r u/courses/informatik a-ru/7-klass/lesson/program my-po-sozdaniyu-i-obrabotke-vektornoj-grafiki



Сабақтың соңы

1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс:



Өзін-өзі бағалау.







Үй тапсырмасы

§ 2.5, «Үй тапсырмасы»











Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет