Студенти Цього року 12 студентів взяли участь у програмі: 6 американців українського походження, 5 українців та 1 канадець: Михайло Щупак



Дата14.07.2016
өлшемі32.98 Kb.
#198030
түріПрограма
ВАШИНГТОН—З 26 липня по 1 серпня 2008 Фундація Україна-США організувала і провела Програму лідерства для студентів вищих навчальних закладів. Студенти, учасники програми з України, поглибили свої знання з історії американсько-українських взаємовідносин та глибше з'ясували їх роль.
Студенти
Цього року 12 студентів взяли участь у програмі: 6 американців українського походження, 5 українців та 1 канадець:

Михайло Щупак (Олд Філд, Нью-Йорк) - студент Майамського університету;

Стефан Чома Томпсон (Аннадал, Вірджинія) - випускник Веслеянського університету;

Ліда Томків (Фер Окс, Каліфорнія) - студенка Веслеянського університету;

Наталія Яворська (Бенсалем, Пенсильванія) - студентка Провіденського коледжу;

Олександр Бондаренко (Харків) - студент Києво-Могилянської aкадемії;

Ірина Вородавкіна (Київ) - студентка Національного авіаційного університету;

Ірина Кошулап (Івано-Франківська область) - аспіранка Центрального Європійського університету;

Анастасія Ковальська (Київ) - студенка Києво-Могилянської aкадемії;

Ярослава Тарабухіна (Київ) - студенка Києво-Могилянської aкадемії;

Іван Антонів (Ріджвуд, Нью-Йорк) – школяр старших класів;

Влад Галушко (Норфолк, Вірджинія) - аспірант в Університеті Олд Домініон;

Ярко Петришин (Віннепег, Канада) - студент Манітовського університету.
Програма
Програма надала студентам можливість застановитися над основними елементами лідерства у дискусіях та зустрічах у декількох найважливіших установах Вашингтону. Фундація організувала широку програму зустрічей з урядовими та приватними особами для студентів у столиці США. Були проведені зустрічі з наступними особами:
Олескандр Алексанрович, Радник з економічних та культурних питань.
Стівен Пайфер, колишній Посол США в України, зараз старший нарадник у Центрі стратегічних та міжнародних досліджень, програма Росія та Євразія.
Марк Левін, винокавчий директор Національної Конференції з питань советських Євреїв).
Богдан Футей, Федеральний суддя Американського Суду Федеральних Вимог.
Орест Дейчаківський, Комісія безпеки та співробітництва у Європі (Гельсінська Комісія)
Марсі Каптур, U.S. House Representative (D-OH) and Co-Chair of the Ukrainian Congressional Caucus
Джим Герлач, U.S. House Representative (R-PA) and Co-Chair of the Ukrainian Congressional Committee
Євген Фішел, спеціальний нарадник з питань національної безпеки у ввіділі віце-президента
Марк Бжезинські, McGuireWoods LLP
Морган Віліамс, президент американсько-українського бізнес консульства

Спеціальні форуми
Учасники програми взяли участь у конференції ,,Жінки-керівники в Україні” яку організувала організація ,,Vital Voices.” Жінки-учасниці програми з різних регіонів та організацій України підкреслили важливість стати керівником та робити зміни.
No Other Home: The Crimean Tatar. Також студенти мали нагоду побачити презентацію Марії Соневицької про кримських татар. Марія Соневицька та Алісон Картврайт зараз знімають документальний фільм про життя кримських татар. Мета їхнього проекту - відстоювати права національних меншин на такій нестабільній території, як Крим.
Лоббізм і Політична Процедура. З учасниками Програми зустрівся Роберт МакКоннелл, віце-президент Armor Designs. Роберт МакКоннелл говорив про стосунки між Україною та США та про те, що треба робити у цій сфері. Він також розповів про лоббізм у США і чому це важливо для створення закону.
Екологічний Форум. Щоб краще зрозуміти питання енергетики, сільського господарства, та екологічні справи в Україні, студенти зустрілися з Кеном Боссогном та з Танєю Мурзою. Кен Боссонг, колишній волунтер Корпусу Миру США в Україні є членом ради директорів Українсько-американської екологічної асоціації та координатором американської НУО „Коаліція за стійку енергетику”. Таня Мурза є одною з директорів ЕкоКлубу, екологічної групи у м. Рівно, Україна.
Інші Події
Напротязі тижня учасники також мали можливість побачити головні пам’ятники Вашингтону, сходити на концерт, відпочити та поспілкуватися біля басейну в домі Надії та Роберта МакКоннелл. Програма завершилася урочистою церемонією біля пам’ятника Тарасу Шевченкові у Вашингтоні.
Як і у минулі роки, учасники цьогорічної програми безкоштовно обрали участь у всіх заходах. Всі витрати, включно з перебуванням учасників у Вашингтоні, взяла на себе Фундація. Висловлюємо щиру подяку за фінансову допомогу всім особам та організаціям українсько-американської громади, які були причасні до цього заходу.
За докладнішою інформацію звертайтеся до Фундації Україна-США, 1701 K St. NW – Suite 903, Washington, DC 20006, тел.: (202) 223-2228, е-пошта: info@usukraine.org.

Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет