Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг»



Дата23.06.2016
өлшемі45.17 Kb.
#155221
түріЗакон


Інформація про фінансову послугу

Товариство з обмеженою відповідальністю «СІГНІФЕР» (далі - Товариство) на виконання ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг» надає клієнтам наступну інформацію:


1.

Фінансова послуга, що пропонується надати клієнту, із зазначенням вартості цієї послуги для клієнта

Товариство надає наступні фінансові послуги: брокерська діяльність, андерайтинг.

Розмір, порядок нарахування та сплати винагороди за надання фінансових послуг зазначається у відповідному Регламенті та в проекті відповідного договору, які надаються Товариством клієнту до його укладання.




2.

Умови надання додаткових фінансових послуг та їх вартість

Товариством надаються додаткові фінансові послуги зберігача цінних паперів. Розмір, порядок нарахування та сплати винагороди за надання фінансових послуг зазначається у відповідному Регламенті та в проекті відповідного договору, які надаються Товариством клієнту до його укладання.


3.

Порядок сплати податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги

Відповідно до пп. 170.2.9. п. 170.2 ст. 170 Податкового кодексу України (ПКУ) податковим агентом платника податку, який здійснює операції з інвестиційними активами з використанням послуг професійного торговця цінними паперами, включаючи банк, є такий професійний торговець (крім операцій з цінними паперами, визначеними у п. 165.1.52 п. 165.1 ст. 165 ПКУ).

Відповідно до пп. 168.1.1. п. 168.1 ст. 186 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 ПКУ (15% або 17% в залежності від суми одержаного доходу).

Особливості оподаткування інвестиційного прибутку визначено п. 170.2 ст.170 ПКУ.

У разі якщо доходи з джерелом їх походження в Україні виплачуються нерезиденту резидентом - юридичною особою, такий резидент вважається податковим агентом нерезидента щодо таких доходів. Під час укладення договору з нерезидентом, умови якого передбачають отримання таким нерезидентом доходу з джерелом його походження в Україні, резидент зобов'язаний зазначити в договорі ставку податку, що буде застосована до таких доходів. (пп. 170.10.3. п. 170.10. ст. 170 ПКУ)

Доходи з джерелом їх походження в Україні, що нараховуються (виплачуються, надаються) на користь нерезидентів, оподатковуються за правилами та ставками, визначеними для резидентів (з урахуванням особливостей, визначених деякими нормами цього розділу для нерезидентів). (пп. 170.10.1. п. 170.10. ст. 170 ПКУ)

Відповідно до п. 103.2. ст. 103 ПКУ особа (податковий агент) має право самостійно застосувати звільнення від оподаткування або зменшену ставку податку, передбачену відповідним міжнародним договором України на час виплати доходу нерезиденту, якщо такий нерезидент є бенефіціарним (фактичним) отримувачем (власником) доходу і є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України.

Застосування міжнародного договору України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку дозволяється тільки за умови надання нерезидентом особі (податковому агенту) документа, який підтверджує статус податкового резидента згідно з вимогами п. 103.4 цієї статті.


4.

Правові наслідки та порядок здійснення розрахунків з фізичною особою внаслідок дострокового припинення надання фінансової послуги

Внаслідок дострокового припинення дії Договору та/або разового замовлення, Товариство та клієнт зобов’язуються провести взаємні розрахунки. Порядок проведення взаємних розрахунків зазначено в проекті відповідного договору, який надається Товариством клієнту до його укладання.

5.

Механізм захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок урегулювання спірних питань, що виникають у процесі надання фінансової послуги

Механізм захисту прав споживачів передбачений Законом України «Про захист прав споживачів».

Спірні питання, що виникають у процесі надання фінансової послуги врегульовуються в досудовому порядку, в тому числі шляхом переговорів. Якщо таке врегулювання виявиться неможливим, спори підлягають врегулюванню судом на території України згідно законодавства України.




6.

Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг (адреса, номер телефону тощо), а також реквізити органів з питань захисту прав споживачів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Адреса: 01010, м. Київ, вул. Московська 8, корп. 30

Телефон «гарячої лінії»: (044) 280-28-26

E-mail: info@nssmc.gov.ua

Web-сайт: www.nssmc.gov.ua

Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів

Адреса: 03680, м. Київ, вул. Горького, 174

Телефон: (044) 528-92-36

Телефон «гарячої лінії»: (044) 528-92-05

E-mail: dsiu@dsiu.gov.ua

Web-сайт: www.dsiu.gov.ua

Інспекція з питань захисту прав споживачів у м. Києві

Адреса: 04070 м. Київ, вул. Терьохіна, 8-А

тел./факс: (044) 417-21-01, 463-79-72

E-mail: mkyiv_zah@ukr.net


7.

Розмір винагороди фінансової установи у разі, коли вона пропонує фінансові послуги, що надаються іншими фінансовими установами

Товариство надає власні фінансові послуги


______________________________'>______________________________ (далі Клієнт), в особі ________________________________________ добровільно підтверджую, правильне розуміння суті фінансової послуги без нав'язування її придбання та дотримання фінансовою установою вимог законодавства про захист прав споживачів під час надання інформації.

_______________ _____________________ / __________________________ /



дата підпис ПІБ
М.П.



Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2025
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет