Сабақ тақырыбы «Жанды табиғат» Тіл және сөйлеу Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары



Дата27.03.2024
өлшемі17.92 Kb.
#496647
түріСабақ
Документ Microsoft Word (копия)


Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары

Бөлім:




Педагогтің Т.А.Ә

Серік А.Ж

Күні:

06.04.2023ж

Сынып: 3 «а»

Қатысушылар саны:18

Қатыспағандар саны:2



Сабақ тақырыбы

«Жанды табиғат» Тіл және сөйлеу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

3.2.1.1. берілген тақырыпқа қатысты сөздерді табу және сөйлеу барысында қолдану. 3.2.2.1. берілген тірек сөздер негізінде сөйлеу.

Сабақ мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады: Тақырыпқа қатысты сөздерді табады, сөйлеу барысында қолданады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Тақырыпқа қатысты сөздерді сөйлеу барысында қолданады. Кейбір оқушылар орындай алады: Мәтіннің негізгі ойын анықтап,оны өз сөзімен еркін түсіндіреді. Берілген ақпаратты талдап, қорытынды шығарады



Сабақтың кезеңі / Уақыт

Педагогтың іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы:
Ұйымдастыру кезеңі
Қызығушылықты ояту
7мин

Психологиялық ахуал: “лайк,дизлайк”
Миға шабуыл. Өткен тақырып материалдары бойынша сұрақтар.



Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылардың жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу.

«Білім ипотекасы» әдісі арқылы.

Тақырыптық суреттер

Сабақтың ортасы:
Жаңа сабақ
30мин


Оқулықпен жұмыс. 1-жаттығу (ауызша)Айтылым Сызбаның көмегімен сұрақтарға жауап бер 1. Сөйлеу не үшін қажет? 2. Ол не арқылы жүзеге асады? «Толықтыр» ойыны. Тіл арқылы ... ... ...(сөйлеседі,хабар береді,пікірлеседі, білмегенін сұрайды, кеңеседі) 2-жаттығу Өлеңді мұқият тыңда. Өлең мазмұны бойынша кейіпкер мен сөздерді салыстыр. 1. Ақтан неге мəз болды? 2. Шынында құстар сөйлей ала ма? 4-жаттығу. Суреттерге қара. Оларды сөйлеудің ауызша және жазбаша түрлеріне ажырат.
Сергіту сәті:
5-жаттығу. Өлеңді жатқа жаз. Сұрақтарға жауап бер.-«Өз үйшігіне кіргіз» ойыны.

Қосымша тапсырма: 7-жаттығу. Мәтінді тиісті дауыс ырғағымен оқы. Хатты әрі қарай жалғастырып жаз.



Сұрақтарға жауап береді. Өз ойларын жеткізеді.

Дәптерге тапсырманы толық орындайды.







Слайд, оқулық
Постер.

“Wordwall” платформасы



Слайд, платформа

Сабақтың соңы:
Қорытынды
Ой толғаныс.
Рефлексия
Үй тапсырмасы
8мин

Үйге тапсырма: 9бет, 10-жаттығу
Сабақ бойынша рефлексия.
-Бүгінгі сабақ сендерге ұнадыма?
-Сұрағың барма?
-өз әсерлеріңді мына смайликтерге білдіріңдер.



Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді қағаз бетіне түсіру



«Көңіл күй қоржыны» әдісі. Мадақтау, мақтау

Стикер,түрлі түсті қағаздар.

















Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет