Гранти з організаційного розвитку надаються на конкурсній основі у межах проекту "Платформа розвитку громадянського суспільства" (далі Платформа Маркетплейс), який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Користуючись Платформою Маркетплейс, ви можете:
Провести оцінку організаційної спроможності, що дозволить визначити основні потреби та скласти індивідуальний план розвитку вашої організації (детальніше дивіться сторінку “Інструмент самооцінки та планування розвитку організаційного потенціалу”).
Отримати грант з організаційного розвитку та “придбати” за нього тренінг, консультацію, семінар, експертну допомогу чи інші необхідні послуги, які відповідатимуть індивідуальним потребам вашої організації та допоможуть виконати власний план організаційного розвитку.
Постійно діюча
українська
НУО, ГО.
Через конкурс грантів Платформа Маркетплейс має на меті посилити ОГС, які є активними у суспільстві та зацікавлені у власному організаційному розвитку. Більш спроможні ОГС - здатні розробляти та/або виконувати якісніші проекти та програми, що приводить до значущих соціальних змін у суспільстві.
Будь ласка, дивіться повну інформацію про конкурс у "Запрошенні до участі у конкурсі грантів з організаційного розвитку ОГС", а також у відповідних додатках на сайті.
CANactions має надзвичайно чудову новину для тих, хто мріє змінити свої міста на локальному рівні та має ідею втілення малих урбаністичних проектів!
CANactions за підтримки Western NIS Enterprise Fund запрошує активних громадян та ініціативні групи, що прагнуть якісно змінити українські міста, до участі у Конкурсі Урбаністичних Грантів. Заявки приймаються до 15 лютого 2016 року. Переможців буде оголошено 1 березня 2016 року. Проекти та результати їх впровадження автори та ініціативні групи матимуть змогу представити на міжнародному архітектурному фестивалі CANactions у травні 2016 року.
15 лютого 2016р.
українська
НУО, активні громадяни, ініціативні групи.
Мета Конкурсу – стимулювати реалізацію практичних міських проектів у таких напрямках, як:
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує подавати заявки на участь у грантовому конкурсі «Децентралізація сприяє більшій результативності та ефективності» (DOBRE). Метою проекту є сприяння органам місцевого самоврядування ефективніше управляти ресурсами та послугами, які відповідають засадам демократії, а також допомога у створенні умов для сталого розвитку громад.
Цілі проекту:
Ефективне управління ресурсами та послугами в місцевому самоврядуванні, які відповідають пріоритетам громади;
Більш активне залучення громадян та нагляд у сфері місцевого самоврядування.
7 березня 2016 р.
Англійська
Органи місцевого самоврядування
Тривалість програми: 5 років з наступними етапами:
Фаза I, фінансування: $ 40 млн протягом 4 років;
Фаза II, фінансування: $ 10 млн терміном на 1 рік. USAID має намір провести середньострокову оцінку програми (не пізніше, ніж за шість місяців до закінчення Фази I) для того, щоб визначити необхідність фінансування Фази II.
Deadline: 7 березня 2016р.
Інноваційний фонд ЮНІСЕФ запрошує стартапи висловити зацікавленість у фінансуванні
Інноваційний фонд ЮНІСЕФ (UNICEF Innovation fund) запрошує стартапи висловити зацікавленість у фінансуванні проектів, що сприятимуть покращенню життя дітей та молоді у країнах, що розвиваються.
Напрямки, у які фонд інвестуватиме:
1. Технології для молоді до 25 років, що сприяють навчанню та\або участі у громадському житті
2. Використання даних у реальному часі для прийняття рішень (приклад такої технології - глобальний проект ЮНІСЕФ U-Report: www.ukraine.ureport.in)
3. Рішення для збільшення доступу до інформації, зокрема до зв’язку, електроенергії, фінансування та ін.
26 лютого 2016 р.
Англійська
Молодь до 25 років
Сума фінансування: до $100,000
Вимоги:
Фінансування дається підприємствам-стартапам, не окремим проектам великих підприємств
Грант на навчання в IV Школі державного управління
http://www.gurt.org.ua/news/grants/31023/
-
На даний момент кількість осіб, що мають право на пільги - близько 20 млн - значно перевищує кількість тих, хто робить внески в соціальні фонди - 10,5 млн. чоловік. Не треба бути великим експертом, щоб розуміти, що одними пільгами та субсидіями кризу в соціальній сфері в Україні не вирішити.
Які інші шляхи вирішення назрілих проблем? Як такі проблеми долались в інших країнах? що таке державна політика та якою вона може/ має бути в сфері соціального захисту в Україні? Це ключові питання IV Школи державного управління «Соціальна сфера: від видатків до розвитку» (www.shdu.org.ua).
17 лютого 2016р.
Українська
Управлінці
Інститут суспільно-економічних досліджень оголосив конкурс на отримання гранту для навчання в цій Школі.
Прийняти участь в конкурсі можна в три кроки:
1. Оберіть одну з тем 4-х тем:
Розробка варіантів соціального страхування людей, які потрапили в складні життєві обставини;
Алгоритм переходу до механізму забезпечення соціального захисту “гроші ходять за людиною”;
Модель здійснення державного управління у сфері соціального захисту;
Оптимальна модель забезпечення соціального захисту в умовах децентралізації.
2. до 17 лютого 2016 року заповніть конкурсну анкету https://goo.gl/L5VWld
3. Пройдіть співбесіду з Експертною радою Школи та отримайте грант на навчання.
Графік навчальних модулів:
26-28 лютого, 18-20 березня, 8-10, 23-25 квітня 2016 року.
Deadline: 17 лютого 2016р.
Стипендіальний конкурс від університетів групи Vistula
Академія Фінансів і Бізнесу Vistula та Вища школа бізнесу у Вроцлаві запрошують до участі в конкурсі для учнів випускних класів із Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, України. Переможці отримають стипендію на навчання, безкоштовні курси польської мови, знижки та цінні призи.
Учасники можуть вибрати бакалаврську програму за одним із напрямів:
Фінансування за цією програмою, що надається Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, підтримує талановитих іноземних студентів у процесі вступу до вищих навчальних закладів США. Програма Opportunity Funds націлена на підтримку процесу подання заявок до ВНЗ США для студентів із високим потенціалом, які не спроможні самостійно покрити витрати, пов’язані з оплатою процесу подання документів до університетів Сполучених Штатів, і які не брали участь в програмах обміну за підтримки Державного департаменту США. Програма не забезпечує підтримку та фінансування самого навчання в американських коледжах та університетах.
16 березня 2016р.
Англійська
Студенти
На що може бути використано грант?
витрати на тестування, транспортування, нічліг у готелі та харчування для студентів, які проживають далеко від місць тестування;
оплата за розгляд документів в американських ВНЗ;
оплата кур’єрської пошти для доставки документів абітурієнта до навчальних закладів США;
витрати на переклад і засвідчення офіційних документів абітурієнта;
витрати, пов’язані з оформленням американської візи, нічліг у готелі та харчування для студентів, які проживають далеко від консульства;
вартість авіаквитка до США після вступу до ВНЗ і/або одноразова виплата на облаштування з метою допомоги у покритті початкових витрат на перебування в США.
Щоби мати право на участь у Opportunity Funds в Україні, студент повинен:
бути громадянином або офіційно визнаним біженцем в Україні;
вступати на програми, що надають після їх закінчення ступінь в акредитованих вищих навчальних закладах у Сполучених Штатах, і фінансову допомогу для задоволення фінансових потреб студента (AA / AS, BA / BS, LLM, MA / MS, MBA, PhD. тощо);
надати підтвердження того, що ви та ваша родина не в змозі сплатити за процес вступу до університетів.
Фінансування здійснюється у два етапи: (1) допомога в процесі подання заявки (тестування, оплата зборів за розгляд документів, тощо; (2) допомога для початку навчання (SEVIS / візові збори, виліт у США, витрати на облаштування, тощо).
Процес подання заявки:
Перевірте наш вебсайт щодо анонсування прийому заявок на новий цикл Opportunity.
Зверніться до Радника EducationUSA у своєму регіоні (див. на сайті), щоби зареєструватися на інтенсивний цикл підготовчих семінарів.
Заповніть основну заявку на сайті (за адресою, яку надішле вам радник EducationUSA).
Секретаріат Світової організації торгівлі (World Trade Organisation) пропонує програму стажування для студентів, які мають базову вищу освіту, бажають отримати практичний досвід і поглибити свої знання про міжнародну торговельну систему.
Стажери працюють в секретаріаті СОТ у Женеві і виконують завдання, що допомагають краще розуміти роботу організації і торговельної політики в цілому. Вони отримують щоденну оплату розміром 60 CHF.
Тривалість стажування – до 24 тижнів, залежно від проекту. Стажування може розпочатися в будь-який час протягом року.
Постійно діюча.
Англійська
Молодь від 21 до 30 років
Вимоги:
бути громадянином країни-члена СОТ;
мати диплом бакалавра (економіка, право, політологія, міжнародні відносини) і закінчити перший рік навчання на магістратурі;
National Geographic приймає заявки на участь у грантовій програмі «Молоді дослідники» (Young Explorers Grants), яка має на меті підтримку спеціалістів, які хочуть реалізувати власний проект чи провести польове дослідження в одній із 18 країн Азії.
Отримувачі гранту можуть стати частиною команди існуючих програм National Geographic: the Committee for Research and Exploration, the Expeditions Council, the Conservation Trust.
У програмі можуть взяти участь археологи, антропологи, астрономи, екологи, геологи, біологи, фотографи і всі зацікавлені збереженням навколишнього середовища, тваринного світу, архітектури.
Постійно діюча.
Англійська
Дослідники
Розмір гранту - від $2 000 до $5 000.
Вимоги:
вік 18-25 років
досвід дослідницької роботи
Документи:
онлайн-заявка
резюме
Заявки приймаються протягом року.
Стипендії CIMO на навчання і стажування у Фінляндії
Фінський центр міжнародної мобільності («Centre for International Mobility, CIMO») надає стипендії молодим науковцям всіх спеціальностей для навчання або стажування у вищих навчальних закладах Фінляндії.
Тривалість програми – від 3 до 12 місяців. Організатори виплачують стипендію розміром 1 500 євро на місяць.
Термін подання документів – необмежений, проте заявки потрібно подавати щонайменше за 5 місяці до початку навчання чи стажування. Зі списком університетів-учасників можна ознайомитися тут: http://www.studyinfinland.fi/institutions/universities
Постійно діюча.
Англійська
Молоді науковці
Вимоги:
До участі запрошуються молоді науковці, які проводять докторські дослідження. Основна вимога для участі в програмі – кандидат має налагодити контакт з ВНЗ, в якому планує працювати чи навчатися.
Документи:
аплікаційна форма
мотиваційний лист
резюме з переліком публікацій
план дослідження (2-5 сторінок)
Заявку на здобуття стипендії подає вищий навчальний заклад Фінляндії (приймаюча установа) від імені кандидата.
Дві підписані копії заявки і документи потрібно надіслати на адресу CIMO, P.O. Box 343, 00531 Helsinki з позначкою «СIMO Fellowships».
Проект «Школа Молодої Демократії»
http://gurt.org.ua/news/trainings/31042/
Витрати покриваються організаторами
В умовах реформи децентралізації в Україні цей проект надасть учасникам необхідні знання та навички з питань впровадження реформи, сприятиме підвищенню рівня участі громади (молоді) у публічному діалозі з владою та її впливу на вироблення та формування політики, навчить владу і громаду використовувати нові механізми роботи, ознайомить з досвідом Польщі та досягненнями українських НУО та дослідницьких центрів в питаннях децентралізації.
Проект реалізується Фондом християнської культури «Знак» (Польща), ГО Молодіжна Альтернатива (Україна) та СГО Фундація Локальних Ініціатив Донеччини (Україна) урамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку МЗС Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).
10 лютого 2016р.
Українська
Представники органів місцевого самоврядування та НУО
Цілі проекту:
Зміцнення спроможності громад та органів місцевого самоврядування (ОМС) до надання публічних (державних) послуг та реалізації ефективної політики з використанням прозорих механізмів, які базуються на громадській участі.
Підвищення рівня участі громади (молоді) у публічному діалозі з владою, співпраці з владою, впливу на вироблення та формування політики.
Формування активних громадян з середовища молоді, небайдужих і готових брати активну участь у реформуванні країни.
Мова проекту: українська.
Діяльність у рамках проекту:
1. Дводенні воркшопи у Вінниці (24-25.02.2016 р.), Тернополі (27-28.02.2016 р.), Києві (14-15.03.2016 р.), Одесі (17-18.03.2016 р.) та Дніпропетровську (20-21.03.2016 р.).
2. Навчальний візит до Польщі (15-22.05.2016 р.).
3. Можливість реалізації локальних молодіжних ініціатив учасників Школи; проведення 5 підсумкових зустрічей у регіонах з презентацією результатів проекту та реалізованих ініціатив (жовтень-листопад 2016 р.).
4. Видання інтернет-публікації з описом 10 кращих проектів.
Для участі у проекті потрібно заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1xymlpNqj6itbb-L1WAAq8mbAHrgfvv_i4RR-axii32o/viewform?c=0&w=1 до 10.02.2016 р. Про результати відбору буде повідомлено електронною поштою до 15.02.2016 р. (кандидати з Вінницької та Тернопільської обл.) та до 19.02.2016 р. (кандидати з м. Києва, Одеської і та Дніпропетровської обл.).
Серед осіб, що брали активну участь у тренінгах будуть вибрані на конкурсних засадах 3 представники кожної області та м. Києва, які візьмуть участь в навчальному візиті до Польщі. Деталі будуть повідомлені під час проведення воркшопів. Відібрані учасники повинні будуть самостійно подавати заяви на отримання візи; запрошення та підтвердження цілі перебування в Польщі будуть надані організаторами.
Deadline: 10 лютого 2016р.
Фонд Больяско
http://www.bfny.org/
Витрати покриваються організаторами
Фонд Больяско (The Bogliasko Foundation) пропонує стипендії художникам, літераторам, архітекторам, хореографам, акторам, режисерам на реалізацію творчих й дослідницьких проектів в Лігурському навчальному центрі (Liguria study center) в Італії.
Кандидати повинні працювати в одній із таких галузей: археологія, архітектура, танець, кіно, історія, література, музика, філософія, театральне або образотворче мистецтво. Центр запрошує і тих, хто займається науковою роботою.Стипендія покриває вартість проживання і харчування в резиденції навчального центру. Стипендіати також отримають відкритий доступ в бібліотеки, музеї й інші навчальні центри Генуї.
15 квітня 2016р.
Англійська, італійська, французька, іспанська, німецька
Королівський інститут мистецтв Kungl. Konsthögskolan (RІА) в Стокгольмі приймає заявки на дві міжнародні докторські позиції в образотворчому мистецтві або архітектурі, містобудуванні та соціальній справедливості, які розпочинаються у вересні 2016.
Навчання складається з незалежного художнього дослідження протягом чотирьох академічних років. Основна увага приділяється реалізації задокументованого художнього науково-дослідного проекту лише в Швеції.
Наукове дослідження має сприяти розробці нових перспектив і поглиблення складної існуючої практики в галузі образотворчого мистецтва та архітектури.
22 лютого 2016р.
Англійська
Художники, архітектори
Вчений ступінь або завершені курси повинні мати щонайменше 240 ECTS, з яких щонайменше 60 ECTS повинні бути з досліджень вищого рівня у відповідній галузі мистецтва.
Для отримання додаткової інформації слід звертатися до координатора досліджень Аса Андерссона: asa.andersson@kkh.se