Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының Қ Ұ рамы «Еңбекшіқазақ ауданының аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссиялары мүшелерін сайлау туралы»



Дата10.06.2016
өлшемі334.81 Kb.
Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық,

учаскелік сайлау комиссияларының

Қ Ұ Р А М Ы
«Еңбекшіқазақ ауданының аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссиялары

мүшелерін сайлау туралы» V шақырылған Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты

31 сессиясының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 31-1 және 2015 жылғы 26-ақпандағы № 43-2 шешімдерімен бекітілген

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі,112

Аудандық ардагерлер кеңесі, 4-03-43, 7-23-99
Комиссия төрағасы – Аңсатбаев Мұратбай

Комиссия төрағасының орынбасары – Абросимова Светлана Юрьевна

Комиссия хатшысы – Ысқақова Айгүл Шынықбайқызы

Комиссия мүшелері – Бөлтаева Шара Әбілдақызы, Әбілда Жанет Әбілдақызы, Қуанышева Алма Әменқызы, Четверикова Зуграт Рамазановна

127 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі, 44

Райымбек атындағы орта мектебі, тел. 7-16-39
Комиссия төрағасы - Түбекбаев Әлімжан Мұқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қалабаева Рита Қамашқызы

Комиссия хатшысы – Мұсаева Қарлығаш Тәлімқызы

Комиссия мүшелері – Камзаева Гулсанат Османжановна, Үсенова Гүлмира Қасенқызы, Смағұлова Ирина Николаевна, Мырзаев Нұркен Қасенұлы

128 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі, 98

Қазақ-түрік лицейі, тел. 4-26-36
Комиссия төрағасы – Аққужина Әсия Тәкешқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Кудьярова Раушан Такешқызы

Комиссия хатшысы - Өмірғалиева Әйгерім Мейірханқызы

Комиссия мүшелері – Бекайдарова Тоқжан Сұлтанбекқызы, Сабирова Жамиля Талғатқызы, Егімбаева Раушан Саудашқызы, Тәжімбетова Гүллаззат Жұпанқызы

129 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі, 138

Абылайхан атындағы № 4 мектебі, тел. 4- 15-36
Комиссия төрағасы – Қатубаев Ильяс Изембайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Күнбағысова Айнаш Нұрлыханқызы

Комиссия хатшысы – Алтынбаева Гаухар Зейнелқызы

Комиссия мүшелері – Касымова Шахнуз Мухтаровна, Сайлыбаев Нұрлан Әбуқалықұлы, Шумарова Наталья Евгеньевна, Гунькина Татьяна Германовна

130 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі, 231

Р.Тоқатаев атындағы орта мектебі, тел. 4-05-22
Комиссия төрағасы – Аяғанова Гүлжанат Нәсіполақызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бекманова Гүлбарам Советқызы

Комиссия хатшысы – Жанабілова Дариға Әділжанқызы

Комиссия мүшелері – Омарова Күнсая Бегділқызы, Игинисова Дания Жарқынқызы, Сағындықова Гүлжан Ерболқызы, Саурықова Күлия Сағатбекқызы

131 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі, 318

Аудандық Мәдениет үйі, тел. 7-28-01, 7-21-01
Комиссия төрағасы – Жарықбасова Әлия Солтанбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Саменова Анар Болатқызы

Комиссия хатшысы - Әлмұхамедова Әсел Ахмедқызы

Комиссия мүшелері – Шаяхметов Бауыржан Тұрлығазыұлы, Нұрқасымова Әйгүл Әділбайқызы, Прымбетов Асылбек Қалбайұлы, Станбекова Анар Хамитқызы

132 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы,Абай көшесі, 320

Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі, тел. 7-32-00, 7-32-32
Комиссия төрағасы – Үсенбаева Зағира Үсенбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Құрманғалиева Құралай Жеңісқызы

Комиссия хатшысы – Баймұқанова Сәуле Ақылбекқызы

Комиссия мүшелері – Сатаев Мелс Сайдинұлы, Абиров Ербол Қадырханұлы, Салихов Бауыржан Орынбасарұлы, Санымбаева Жанат Елеусізқызы

133 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Ысқақ көшесі, 86

Есік электр жүйелері кәсіпорнының әкімшілігі , тел. 7-00-00
Комиссия төрағасы – Карсонов Юрий Васильевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Рысбеков Нұрмұхамет Мұхаметжанұлы

Комиссия хатшысы – Веретенникова Любовь Викторовна

Комиссия мүшелері - Веретенникова Мария Александровна, Дүйсенбеков Мадияр Сұлтанбекұлы, Бурцев Павел Павлович, Иманбекова Әлия Мұратқызы

134 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Алматинская көшесі, 37

Қ.Сәтпаев атындағы орта мектебі, тел. 7-65-72
Комиссия төрағасы – Нүсіпбаева Толқын Мұқанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жораев Құралбай Мұсаұлы

Комиссия хатшысы – Малдыбаева Света Көшірбайқызы

Комиссия мүшелері – Мұхалиева Жазира Мәлікқызы, Сағидуллаева Римма Смағұлқызы, Атекеева Бейбітхан Кеңесбайқызы, Жандыбаева Дина Жетенқызы

135 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Талғар көшесі,5

Есік кәсіптік-техникалық колледжі, тел. 7-50-83
Комиссия төрағасы – Есенова Қарашаш Мұхамеджанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Бейсенова Жанат Рамазанқызы

Комиссия хатшысы – Сухомлинова Оксана Сергеевна

Комиссия мүшелері – Абдукәрімова Гүлназия Үсенбекқызы, Жұмағалиева Рада Құдабайқызы, Елшібекова Ақмарал Серікқызы, Ақбаев Мақсат Жеңісұлы

136 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ават ауылы, Абылайхан көшесі

Мәдениет үйі, тел. 64-2-41
Комиссия төрағасы – Қаирлапов Мирас Оразұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Зейтенова Гүлнар Қадырбекқызы

Комиссия хатшысы – Ибдиминова/ Бектенова Дина Сайдахметқызы

Комиссия мүшелері – Ноқабаева Жанна Жұмабайқызы, Баратова Гүлнар Ергешқызы, Елібакиев Ахмет Мұхамедұлы, Знаудинова Шамшинур

137 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі, 47

Ақши орта мектебі, тел. 22-2-36
Комиссия төрағасы – Тіккелдиев Бөкен Игібайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Егімбаева Айғаным Саудашқызы

Комиссия хатшысы – Базарова Жангүл Мадалимқызы

Комиссия мүшелері – Сүлейменова Нұргүл Тоқанқызы, Жанаева Лязат Сүлейменқызы, Акедилов Нұрбақыт Толағайұлы

138 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қайрат ауылы, Түрікпен көшесі, 4

Қайрат негізгі орта мектебі, тел. 27-5-64
Комиссия төрағасы – Сарымбаев Ербол Дүйсенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Оралбайқызы Салтанат

Комиссия хатшысы – Қасымбекова Динара Бірімтайқызы

Комиссия мүшелері – Абитаева Анар Айыпқызы, Сырайл Ермек Болатұлы, Талқанбаев Аман Мұхаметкәрімұлы, Байназаров Дәурен Биболсынұлы


139 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Қазатком ауылы, Ошақбай көшесі, 13

Қазатком негізгі орта мектебі, тел. 27-5-52
Комиссия төрағасы – Керімқұлов Қамал Дәрменбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрғожаева Лаззат Нұрмұханқызы

Комиссия хатшысы – Жылысбаева Ақмарал Даниярқызы

Комиссия мүшелері – Ерғожаева Әсел Ильясқызы, Оразымбетова Айнұр Сағатқызы, Акбиюмов Бейбіт Жұмабекұлы, Тікелдиев Айбар Игібайұлы

140 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі, 15

М.Әуезов атындағы орта мектебі, тел. 7-75-91
Комиссия төрағасы – Орынбасарова Тлеухан Сыдыққызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Омарова Арзигуль Придосовна

Комиссия хатшысы – Тлисова Сандуғаш Жексенқызы

Комиссия мүшелері – Якупова Гүлнара Тудияевна, Тәшкенбаев Бертлеу Тәшкенбайұлы, Салбенова Клара Беделбайқызы, Абижанов Шаймерден Мантайұлы

141 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы, Ж.Салеев көшесі, 2

И.Саттаров атындағы орта мектебі, тел. 5-06-51
Комиссия төрағасы – Турсунов Магамет Тохтахунович

Комиссия төрағасының орынбасары - Насирдинова Махирям Абдекиримовна

Комиссия хатшысы – Ақмолаева Махирам Мырзахметовна

Комиссия мүшелері – Байдарова Роза Жалауқызы, Ибрагимов Нұрахмет, Әтейбеков Оспан, Имрамзиев Ришат Нұрахунович

142 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жанашаруа ауылы, Одаманов көшесі

Жаңашаруа орта мектебі, тел. 5-04-35
Комиссия төрағасы – Абитхожаева Шайнұр Әлиханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Білісбекова Нұрбала Оспанжанқызы

Комиссия хатшысы – Байузақова Гүлмира Сейпілқызы

Комиссия мүшелері – Сыдыкова Айтбуви Мамановна, Рақышев Мақан Ботанұлы, Тушаев Нұрмұханбет, Базарова Роза Тоқтасынқызы


143 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Асысаға ауылы, Үшпаев көшесі

Қабылов атындағы орта мектеп- мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 5-05-84
Комиссия төрағасы – Осанова Ляйля Кушембайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байжігітов Шәріпбай Ниетжанұлы

Комиссия хатшысы – Төлегенова Қадыргүл Төлегенқызы

Комиссия мүшелері – Сайболатова Мария Текесбайқызы, Рысбақова Айман Құдайбергенқызы, Жампозова Лаура Нұрғожақызы, Жұмаділов Мейрман Егібайұлы



144 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Балтабай ауылы, Школьная көшесі н/з

Балтабай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 5-03-46
Комиссия төрағасы – Қалиева Бақтылы

Комиссия төрағасының орынбасары – Балғабекова Саян Ашубасарқызы

Комиссия хатшысы – Бытова Вера Евгеньевна

Комиссия мүшелері - Калина Лейда Досановна, Сүлейменов Ұлан Сланұлы, Ағыбаева Индира Серікқызы, Қойлюбаева Сәуле Қосалықызы

145 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бірлік ауылы, Мелиоратор көшесі, 1

Үлкен Алматы Каналы учаскесінің кеңсесі, тел. 5-04-42
Комиссия төрағасы – Дарменов Мырзағали Айтбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Исмяков Шараудун

Комиссия хатшысы – Масимова Пучунай Турсуновна

Комиссия мүшелері – Қатубаева Жанна Байғазықызы, Мұхамедилова Айгүл Мұхаметқалиқызы, Масимов Руслан Низамдунович, Кадырова Бибинур Акиевна

146 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтоғай ауылы, Школьная көшесі, 1

Еңбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 5-43-44
Комиссия төрағасы – Қошаханова Шолпан Шамғұнқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жайлыбай Мақсат Рамазанұлы

Комиссия хатшысы – Армеева Татьяна Сергеевна

Комиссия мүшелері – Самахунова Гульвира Турсуновна, Апекова Дания Игібайқызы, Талқанбаева Нұржанат Ақынжанқызы, Талқанбаева Әсел Болатқызы

147 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өрнек ауылы, Жарылғап көшесі, 26

Өрнек бастауыш мектебі, тел. 2-01-28
Комиссия төрағасы – Жексебаева Гаухар Жетегенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Талқанбаева Дарякүл

Комиссия хатшысы – Кесикбаева Жазира Ердәулетқызы

Комиссия мүшелері – Тюлепбергенов Айтжан Мамутбекұлы, Бейсебеков Мұхит Нағымжанұлы, Жексебаев Талғат Баймұхаметұлы, Теляшева Модянгуль Тургановна

148 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақбастау ауылы, Центральная көшесі, 15

Ақбастау орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 33-3-99
Комиссия төрағасы – Надыров Надо Азизович

Комиссия төрағасының орынбасары - Мерзагулова Маржан Жалықбайқызы

Комиссия хатшысы – Гасанова Тазагүл Агадыновна

Комиссия мүшелері – Котубаева Алмагүл Тоқтасынқызы, Мамедова Синам Азизовна, Дихамбаев Күмісбек Қасымтайұлы, Саядиянц Ашот Артаваздувич

149 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Куш ауылы, Ленин көшесі, 1

Фельдшерлік-акушерлік пункті, тел. 39-2-42
Комиссия төрағасы – Розбакиев Алимжан

Комиссия төрағасының орынбасары - Нұрақов Ерік Қалтайұлы

Комиссия хатшысы – Танысқұлова Гүлнар Лемісқызы

Комиссия мүшелері – Розбакиева Асиям, Башкатова Валентина Владимировна, Пукшта Татьяна Михайловна, Іркітбаев Айтын

150 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бөлек ауылы, Достық көшесі

М.Горький атындағы орта мектебі, тел. 57-3-59
Комиссия төрағасы – Сальменова Рузима Жүнісқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Керімбекова Айгүл Тлебалдықызы

Комиссия хатшысы – Шубекова Ақмарал Ақпаржанқызы

Комиссия мүшелері – Солодовник Татьяна Александровна, Балыбердина Ұлбосын Садыққызы, Жүнісова Сәуле Төлегенқызы, Тельгараева Шолпан Әлібекқызы

151 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Әймен ауылы, Ленин көшесі, 225

Әймен орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 2-10-55
Комиссия төрағасы – Қожақова Анар Нұрланқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Саитов Руслан Ыдырысжанұлы

Комиссия хатшысы – Жандарова Гүлжамиля Арабовна

Комиссия мүшелері – Жапарова Гулистан Тапуржаевна, Хаджиева Дильшо Хаджиевна, Хишманов Алисултан Зульфикарович, Дурсунов Халим Карибович

152 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қарасай ауылы, Гагарин көшесі, 1

Абай атындағы орта мектебі, тел. 57-6-49
Комиссия төрағасы – Бердалиев Нұрлан Турмаханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдиева Телли Махметовна

Комиссия хатшысы – Абдиева Соня Махметовна

Комиссия мүшелері – Мирзаева Судрат Каримовна, Мамедова Ханимзар Ансаровна, Мамедова Тахмина Шахвалатовна, Алжанов Ғабиден Алмасұлы

153 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Балағазыұлы көшесі,2

Н.Островский атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 56-3-32
Комиссия төрағасы - Әлімжанова Бахыткүл Ақанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Язовских Татьяна Васильевна

Комиссия хатшысы – Тасирова Гулистан Рахимовна

Комиссия мүшелері – Байшибулова Сәния Бекболатқызы, Сәлімбаева Светлана Қарғабайқызы, Женсікбаева Эльвира Әбдікерімқызы, Омаров Бихасым Давлетжанович

154 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Байболов көшесі, 244

Т.Әубәкіров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 56-9-87
Комиссия төрағасы – Шаңбаев Нұрдығұл Қасенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Зорманова Нағашбала Қожанбекқызы

Комиссия хатшысы – Байбосынова Эльмира Дауытбекқызы

Комиссия мүшелері – Айтуарова Альмира Жеңісқызы, Әлімқұлова Мәрия Әліасқарқызы, Нұрмұханбетова Светлана Батырханқызы, Бошиғұлова Зинахан Қырғызбайқызы

155 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңашар ауылы, Кузиев көшесі, 71

Т.Рысқұлов атындағы орта мектебі, тел. 28-5-20
Комиссия төрағасы – Таукебаев Бахи

Комиссия төрағасының орынбасары – Жылқыбаева Рымкен

Комиссия хатшысы – Байшуқов Сарқытбай

Комиссия мүшелері – Верченко Ангелина Васильевна, Екебаева Жанат Құлжабекқызы, Адамбекова Айсұлу Дүйсенқызы, Балахан Жазира Тлеубекқызы

156 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Космос ауылы, Школьная көшесі, 13

Ы.Жансүгіров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 25-1-48
Комиссия төрағасы – Әзімбаева Алтын Тулинқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жүнісбекова Нұрсәуле Құрманаәліқызы

Комиссия хатшысы – Зәуренбекова Гүлмира Бауыржанқызы

Комиссия мүшелері – Страмцова Надежда Ивановна, Слямбай Нұргүл Серікқазықызы, Мырзаханова Сәуле Изатайқызы, Абдуваитов Қайрат Садықұлы

157 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Базакелді ауылы, Центральная көшесі, 33

Базаркелді бастауыш мектебі, тел. 24-4-78
Комиссия төрағасы – Оразғалиев Мұрат Мақсұтұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сурин Николай Владимирович

Комиссия хатшысы – Орманова Гаухар Халелқызы

Комиссия мүшелері – Ыбыраева Лариса Сайлауқызы, Нұрабілова Дариға Серікқызы, Түкеева Роза Сәрсембайқызы, Оразғалиева Шолпан Елубайқызы

158 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, Бубенцов көшесі

А.Н.Бубенцов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 7-91-86
Комиссия төрағасы – Қожапасов Дәуленхан Қабылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамырбаев Еркін Мырзабайұлы

Комиссия хатшысы – Муслимова Кемеш

Комиссия мүшелері – Қожабекова Забира Қашқарбайқызы, Жатықбаева Гуля Өтегенқызы, Сайдалимова Сәндігүл Қуынышбайқызы, Қаңлыбаева Рахима Мамашқызы

159 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қазақстан ауылы, Қайыпов көшесі, 8

Ж.Қайыпов атындағы орта мектебі, тел. 7-96-95
Комиссия төрағасы – Тасырова Ұлбосын Рахымқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Баққожаұлы Ринат

Комиссия хатшысы – Әлиева Елтай Дауалбекқызы

Комиссия мүшелері – Тюпеева Ақмарал Құсайынқызы, Нұрғалиева Ляйля Мұратқызы, Шолпанқұлова Бибігүл Дәукенқызы, Шаққозова Райхан Мамытқызы

160 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қайыпов ауылы, Дарханбаев көшесі, 4

Қазақстан орта мектебі, тел. 7-96-28
Комиссия төрағасы – Молдабекова Нұргүл Сманқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Оразов Орынбасар Асанбайұлы

Комиссия хатшысы – Жиделиева Лаура Тоқтасынқызы

Комиссия мүшелері – Ыдырысова Самал Ерқалиқызы, Байболатова Күляйхан Дүйсенбинқызы, Дабаев Сембай Сағатбекұлы, Нұрғожаева Эльмира Нұрманқызы


161 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Қаражота ауылы, Иманов көшесі, 20

Б. Момышұлы атындағы орта мектебі, тел. 5-10-38
Комиссия төрағасы – Пірімқұлова Аминахан Бабаханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Юсупов Садыржан Сабирович

Комиссия хатшысы – Ғалиева Мадина Шаймұратқызы

Комиссия мүшелері – Тастанова Күмісбике Тұрсынқызы, Сағымбекова Сайрагүл Төлепбергенқызы, Тохмолдаев Серік Ақылбекұлы, Құныпиянов Тлеуберді Тохтарханұлы


162 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Вихрев көшесі, 11

Сарыбұлақ орта мектебі, тел. 5-10-69
Комиссия төрағасы – Ерғожаева Тоқжан Әлібайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мұхаметжанова Қарлығаш Сейіткәрімқызы

Комиссия хатшысы – Мұхамеджанова Күляш Әлімбекқызы

Комиссия мүшелері - Әділбеков Данер Медетбекұлы, Қонаева Жанар Нұрлыбайқызы, Рахыбаев Қазқан Қызайбекұлы, Қосалиева Қарлығаш Иманбекқызы

163 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтоған ауылы, Абай көшесі, 31

Ақтоған орта мектебі, тел. 51-1-51
Комиссия төрағасы – Тойбаева Розагүл Шаймерденқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Дегелекбаев Ержет Чуженұлы

Комиссия хатшысы – Тайжақова Қамал Сағымбайқызы

Комиссия мүшелері – Сумазова Хачиз Авдуллаевна, Махмутова Бағытжамал Сапарқызы, Исмағұлова Роза Тұрғынбайқызы, Мықыбаева Қаншайым Әуелханқызы

164 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы, Тастанбеков көшесі, 11

Қ.Орымбетов атындағы орта мектебі, тел. 49-0-68
Комиссия төрағасы - Қалықова Шара Өмірханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сәрсебаев Бақытжан Нұртайұлы

Комиссия хатшысы – Байтұлақова Айкенже Байтұлаққызы

Комиссия мүшелері – Манекенова Ақбота Нұрланқызы, Маймирова Айгүл Нұрпейісқызы, Юсупов Сраил Аутович, Лазгиев Мұрат Ахметович

165 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Жаманқараев көшесі

Талдыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 2-11-06
Комиссия төрағасы - Мәжіқов Мүшелбай Досанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қараева Гүлнар Омарбекқызы

Комиссия хатшысы – Темірғалиева Гүлмира Оразтайқызы

Комиссия мүшелері – Нұрғожаева Света Сапанқызы, Нақысбекова Жұмахан Жанатқызы, Мәлкеева Рауия Рахымжанқызы, Рысдәулетов Алмас Нұрбайұлы

166 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Достық ауылы, Кенжебаев көшесі, 10

Қаратұрық орта мектебі, тел. 7-45-06
Комиссия төрағасы – Мұхалиева Жанар Мәлікқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Самиев Бахтияр Ауытжанұлы

Комиссия хатшысы - Әділова Нұргүл Текесбайқызы

Комиссия мүшелері – Заиров Фармен Исраилович, Алыбаев Бекмұрат Ыбырайымұлы, Тохтиев Әлімжан Абдулжанұлы, Стамжанова Раушан Нақысбекқызы

167 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаратұрық ауылы, Калинин көшесі, 10

А.Саттаров атындағы орта мектебі, тел. 7-51-36
Комиссия төрағасы – Соқпаева Рыскүл Қалимолдақызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Абдуллаева Гүлнара Ибрагимқызы

Комиссия хатшысы – Саутов Радик Майдинович

Комиссия мүшелері – Рузиев Бахадур Азатович, Мурадилов Мұсажан Именжанович, Саттаров Дилмұрат Рахмединович, Баратов Алимжан Аблитович

168 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ащысай ауылы, Уәлиханов көшесі

Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 7-33-21
Комиссия төрағасы – Торгеев Айдос Рахымжанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сыдықов Қайрат

Комиссия хатшысы – Мыхметова Бақыткүл Қонысбайқызы

Комиссия мүшелері – Садыбеков Руслан Анарбекұлы, Әбеуова Мәрия Бекенқызы, Сейдахметов Серік Қанайбекұлы, Әжібеков Берік Ирджұмаұлы

169 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі,1

Таусүгір орта мектебі, тел. 5-13-99
Комиссия төрағасы – Багаева Бағила Дәукенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мырзабекова Тоқжан Тұрсынқызы

Комиссия хатшысы – Қанайбекова Күлнар Бақашқызы

Комиссия мүшелері – Рабилова Гүлнар Жылгелдіқызы, Дауыталиева Мейіргүл Байғайыпқызы, Жүнісов Қанат Өтежанұлы, Жасыбаев Ернат Мәдерханұлы


170 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көктөбе ауылы, Нұрманбетов көшесі, 55 а

Көктөбе орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 7-40-87
Комиссия төрағасы – Талқанбаева Айжан Жақыпбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұқұшева Раиса Тасполқызы

Комиссия хатшысы – Шерганакова Шынар Харабекқызы

Комиссия мүшелері – Миталипова Фарида Савердиновна, Жақыпова Майра Қадырбайқызы, Матайбаев Ардақ Нұрғазыұлы, Түркебаев Бекболат Нұрбайұлы

171 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі

О.Жандосов атындағы орта мектебі, тел. 52-3-39
Комиссия төрағасы – Абдрахманов Бақытбай Әбдірасылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Смаилова Шолпан Нұрахманқызы

Комиссия хатшысы – Жылгелдиева Нұрсара Ахметкерімқызы

Комиссия мүшелері – Сүлейменова Гүлмира Сүлейменқызы, Құланбаев Беспай Есікбайұлы, Мұсабекова Света Сейдалымқызы, Тортаева Ғалия Дәуленқанқызы

172 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Төле би ауылы, Ленин көшесі, 22

Төле би атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 53-6-65
Комиссия төрағасы – Есеркепова Бағила Әбікенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Кахарманов Мамед Алипашаевич

Комиссия хатшысы – Әлжанова Зоя Беделханқызы

Комиссия мүшелері – Мамирова Парида, Ақмұратова Ақшолпан Төленқызы, Нұртаева Сәуле Асубайқызы, Мурадов Рушти Шукриоглы

173 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алмалы ауылы, Шорманов көшесі, 2

И.Шорманов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 59-3-85
Комиссия төрағасы – Дәулетова Майгүл Көпжасарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Аманбаев Жақсыбек Омарбекұлы

Комиссия хатшысы – Шайвозова Айжан Бекшойынқызы

Комиссия мүшелері – Бірімбаев Қанат Тұрсынәліұлы, Шерганаков Дидар Қарабайұлы, Айнабекова Клара Тұрсынқызы, Шәріпова Клара Қорғашқызы

174 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қомар ауылы, Зарватов көшесі, 46

Қорам орта мектебінің спортзалы, тел. 7-64-30
Комиссия төрағасы – Тлепбергенов Самат Сатыбалдыұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Беспаев Олжас Дауыспекұлы

Комиссия хатшысы – Бибаева Назигүл Тұрсынжанқызы

Комиссия мүшелері – Караева Малико Суминиевна, Айтуғанова Райхан Әлиқызы, Баситова Алиям Баситовна, Тлепбергенов Қайрат Мұратұлы

175 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі, 46

Қорам орта мектебінің акт залы, тел. 7-64-30
Комиссия төрағасы – Сосанов Кошали Халисович

Комиссия төрағасының орынбасары – Бибаева Айгүл Тұрсынжанқызы

Комиссия хатшысы – Таирова Гухарбанум Хашимовна

Комиссия мүшелері – Сарыбаева Света Сатылғанқызы, Тлепбергенов Талғат Мұратұлы, Хамербакиева Турсунбуви Таиповна, Исаева Гүлнар Пазылқызы


176 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қырбалтабай ауылы, Алтынсарин көшесі, 3

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі, тел. 53-2-25
Комиссия төрағасы – Есеркенова Тынымхан

Комиссия төрағасының орынбасары - Өскенбаева Самал Қалмұханқызы

Комиссия хатшысы – Есиркенова Динара Кенжібекқызы

Комиссия мүшелері – Абдрасилова Ұлжан Нұрілдақызы, Құрымбаева Рысты Нұрқалыққызы, Итимирова Лейла Маратқызы, Абуханов Егізбай

177 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шалқар ауылы, Жамбыл көшесі, 3

Құрөзек негізгі орта мектебі, тел. 2-42-20
Комиссия төрағасы – Қамышбаева Шолпан

Комиссия төрағасының орынбасары – Тұрабеков Бақыт Ақанұлы

Комиссия хатшысы – Қарбаева Роза

Комиссия мүшелері – Оразбекова Ақтоты Оразбекқызы, Умралиева Гүлжанхан Қабылқызы, Уәбілова Күлия Заманбекқызы, Сабаншиева Шолпан

178 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Екпенді ауылы, Набережная көшесі, 14

Екпінді негізгі орта мектебі, тел. 20-1-18
Комиссия төрағасы – Сендалиев Тұрабек

Комиссия төрағасының орынбасары – Бедилова Күлжахан Нұржанқызы

Комиссия хатшысы - Өскембаева Ганиям Жұмашқызы

Комиссия мүшелері – Маленко Любовь Георгиевна, Скакова Марияхан Найзабекқызы, Мұрзабекова Фарида Әлімбекқызы, Мамытов Нұрмамет Бағдәулетұлы

179 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қазтай Ұлтарақов ауылы, Сәтпаев көшесі,5

Масақ орта мектебі, тел. 4-30-74
Комиссия төрағасы – Сатқожаев Қуаныш Тұрлыұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Есимбекова Әлия Шәріпқызы

Комиссия хатшысы – Керімқұлова Мираш Шәкіржанқызы

Комиссия мүшелері - Әлиасқаров Ерболат Нариманұлы, Ысқақова Гүлмира Баймұханқызы, Шотанова Фарида Наметқызы, Жұманов Болат Мырзаханұлы

180 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Нұрлы ауылы, Жангельдин көшесі, 7

Нұрлы орта мектебі, тел. 7-18-44
Комиссия төрағасы – Дәркенбаев Ердос Қалибекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қаратаев Жолашар Баймұханұлы

Комиссия хатшысы – Молдабекова Тұрсынкүл Белғожақызы

Комиссия мүшелері – Қайыркенова Жанакүл Опайқызы, Естемесова Бахыткүл Османқызы, Қалиева Жамиля Қалиқызы, Рыскелді Әселім Рыскелдіқызы

181 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі, 51

Әль-Фараби атындағы мектебінің спортзалы; тел. 51-2-29
Комиссия төрағасы – Нұрбаева Гүлмира Жақатайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Бекарыстанова Лязат Рысбекқызы

Комиссия хатшысы – Клевцова Ирина Михайловна

Комиссия мүшелері – Мамырбаева Эльмира Ниязқызы, Дробяцко Татьяна Борисовна, Атекеева Ботагөз Құдайбергенқызы, Шынтаева Рауан Жайлаубекқызы

182 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі, 51

Әль-Фараби атындағы орта мектептің акт залы, тел. 51-2-29
Комиссия төрағасы – Туаршиева Гүлнар Боранғазықызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қожабергенова Ұлпан Әкімқожақызы

Комиссия хатшысы - Өсербаева Мадина Бақбекқызы

Комиссия мүшелері – Филикиди Андрей Николаевич, Алешина Елена Анатольевна, Абжанова Жұлдыз Дәулеткелдіқызы, Нұрпеисова Назигүл Байтілеуқызы

183 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алға ауылы, Солтанбай көшесі, 25

Алға орта мектебі, тел. 24-2-70
Комиссия төрағасы – Даберов Сабырбек Оралұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Надырбаева Шаргия Надыровна

Комиссия хатшысы – Нұрланова Нағима Берікқызы

Комиссия мүшелері – Евсюнина Татьяна Дмитриевна, Жәлімбекова Салтанат Еркінқызы, Қалиева Людмила Қабдышқызы, Құсайынова Мейрамхан

184 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қойшыбек ауылы, Сәтпаев көшесі, 1

Қойшыбек орта мектебі, тел. 2-30-42
Комиссия төрағасы – Примбаев Шынтас Ізтлеуұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Шабинярова Күлшахан

Комиссия хатшысы – Алпысбаева Гаухар Алтайқызы

Комиссия мүшелері – Киекбаева Нағима Бекбайқызы, Тлахметова Балауса Әбдіқалыққызы, Алпысбаев Ғалым Жаңбырбайұлы, Боранбаева Күлшаш Сабетқызы

185 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Нұра ауылы, Есбергенов көшесі, 30а

Нұра ауылының Мәдениет үйі, тел. 4-20-13
Комиссия төрағасы – Кошкунов Кудыярбек Ыхсанович

Комиссия төрағасының орынбасары – Сәрсембаева Алтынхан Семетайқызы

Комиссия хатшысы – Бейсебаева Айкен Жолдасбайқызы

Комиссия мүшелері – Абдихалиева Шарапат Даулетхановна, Тұрғанбаев Дәулеткелді Нүсіпақынұлы, Максутова Майгуль Сматалиевна, Сыдықова Алтын Маманқызы

186 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсеит ауылы, Хамра көшесі,3

И.Таиров атындағы орта мектеп- мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 72-3-27
Комиссия төрағасы – Манапов Турсынжан Абдуганиевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Аблапов Таиржан Акварович

Комиссия хатшысы – Садирова Рана Ибрагимовна

Комиссия мүшелері - Абдуллаева Рушахан Аюповна, Баратова Гухархан, Усенов Куламжан Бурхандинович, Османова Уринтбуви Тудахуновна

187 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бижанов ауылы, Шамсутдинов көшесі

М.Мақатаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 7-14-92
Комиссия төрағасы – Дулятов Абдумахамед Шарипович

Комиссия төрағасының орынбасары - Ибраимова Лилия Бекировна

Комиссия хатшысы – Жантасова Әсел Тлеубайқызы

Комиссия мүшелері – Шукурбекова Азимбуви, Қасымова Сажида Әлиқызы, Абакова Загидам Баратжановна, Жаркенбекова Гүлжан Төкенқызы

188 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Малыбай ауылы, Жұмабеков көшесі

Малыбай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 50-7-96
Комиссия төрағасы – Садықанова Клара Бекмұханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Нуршаева Рехимам Нурмагаметовна

Комиссия хатшысы – Исмаилов Бахтияр Курванжанович

Комиссия мүшелері – Розиев Кудрятжан Марупжанович, Кабаева Майгуль Жумашевна, Избуллаева Сагатбуви Ахметжановна, Махамбетов Абас Омарұлы

189 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Саймасай ауылы, Байтұрсынов көшесі

А.Байтұрсынов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 36-3-16
Комиссия төрағасы – Нұрмаханова Лазат Жұматайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Андреева Нина Сергееевна

Комиссия хатшысы – Ыбышова Сандугаш Тұрғанбекқызы

Комиссия мүшелері – Халилова Татьяна Якубовна, Атабаев Руслан Серікбайұлы, Куликова Елена Владимировна, Төлебаев Сапарқан Мұратбекұлы


190 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Амангелді ауылы, Ушуров көшесі

Садыр атындағы орта мектебі, тел.2-53-24
Комиссия төрағасы – Садыков Тохтахун Шарипович

Комиссия төрағасының орынбасары - Дәлімбаева Күлипа Сейсекейқызы

Комиссия хатшысы – Непшина Елена Павловна

Комиссия мүшелері - Өміржанова Майсам Сатыбалдықызы, Айманова Гүлмира Сабырқызы, Тохтахунова Майсем Юнусовна, Таиров Курванжан Теипович

191 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Азат ауылы, Школьная көшесі, 67

Азат негізгі орта мектебі, тел. 38-3-33
Комиссия төрағасы – Исмяков Ибрагим Исраилович

Комиссия төрағасының орынбасары – Жапарова Рушангүл Мухаметовна

Комиссия хатшысы – Сайдуллаева Захидам

Комиссия мүшелері – Бексұлтанова Жұлдыз Нұрдавлетқызы, Сабирова Жазира Кәріғұлқызы, Рахманова Гүлсанам Ашировна, Анаятов Абдусалам Абдусемятович

192 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қайназар ауылы, Алматинская көшесі, 70

Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 37-2-18
Комиссия төрағасы – Абылайханов Табысхан Татуханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мирзаев Алипаша Биналиевич

Комиссия хатшысы – Шатилов Алишер Аблимитович

Комиссия мүшелері – Қожамбердиев Мәлік Сауытұлы, Елибакиева Гунчям Тұрғанқызы, Тұрғанова Элионора Рахимжановна, Абдрахманова Санам Латиевна


193 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Рахат ауылы, Құмарова көшесі, 16

Рахат орта мектебі, тел. 30-3-99
Комиссия төрағасы – Байшетова Эльмира Әкімғалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Тамазов Исмаил Хайруллаевич

Комиссия хатшысы – Елибакиева Жанет Магамедовна

Комиссия мүшелері – Юсупова Гультаза Сейфуллаевна, Рахметов Айтбай Жұмажанұлы, Әміров Ағыбай, Молдақожаев Талип Отыншыұлы

194 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өрікті ауылы, Новостройка көшесі

Б.Майлина атындағы орта мектебі, тел. 67-2-53
Комиссия төрағасы – Раджабова Зульбия Исламовна

Комиссия төрағасының орынбасары - Қожамқұлова Жұмакүл Бекбосынқызы

Комиссия хатшысы – Жолдасова Райхан Мыңжасарқызы

Комиссия мүшелері – Алиев Сальвар, Борецкая Наталья Васильевна, Хабдраш Мая, Хакимова Айсұлу Аллабергенқызы

195 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тәшкенсаз ауылы, Мир көшесі

Х.Абдуллин атындағы орта мектебі, тел. 25-2-91
Комиссия төрағасы – Насирдинова Алма Жүнісбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сапарова Гүлжахан Тұрсынқызы

Комиссия хатшысы – Имиров Адылжан Касымович

Комиссия мүшелері – Илиева Рахилям Анатуллаевна, Баратова Самира Теипжановна, Насыров Расул Блалидинович, Тахтаева Зинетбуви Усенбековна

196 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Баяндай ауылы, Набережная көшесі, 4

Баяндай негізгі орта мектебі, тел. 24-1-18
Комиссия төрағасы – Азнабакиев Иминжан Низамудунович

Комиссия төрағасының орынбасары – Рахимова Айдам Абликимовна

Комиссия хатшысы – Хамраева Клара Кировна

Комиссия мүшелері – Идилова Рашидям Махпировна, Хамраева Курванбуви Кировна, Есимбеков Дидар Ахметұлы, Сетямова Рукиям Рахмединовна

197 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Құлжа ауылы, Алматинская көшесі

Фельдшерлік-акушерлік пункті тел. 25-2-43
Комиссия төрағасы – Исламов Исмаил Маменович

Комиссия төрағасының орынбасары - Кибиров Асыл Махамедович

Комиссия хатшысы – Заитова Мехринисям Абдрахимовна

Комиссия мүшелері – Абдреемова Саниям Азимовна, Тиранов Аблимит Жапсурович, Мамутова Айгүл Мұхаметжанқызы, Мадьярова Жамал Сманқызы

198 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі, 1

Жамбыл атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел.7-40-95
Комиссия төрағасы – Еркінбеков Темірлан Сүгірәліұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қанаев Нұрлан Қайымбекұлы

Комиссия хатшысы – Шакиева Санди Шонкибаевна

Комиссия мүшелері – Күздеубаева Кенжехан, Жексенбекова Сияхан Өсербайқызы, Сейсенқұлов Асқар Сәрсембіұлы, Белғожаева Жұлдыз Нұрмұханбетқызы

199 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көлді ауылы, Мұратбаев көшесі,2

Көлді орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 2-79-01
Комиссия төрағасы – Байжанов Алмабай

Комиссия төрағасының орынбасары - Жармедеуова Зоя Әбдібайқызы

Комиссия хатшысы – Қаукер Жарқыналы Қаукерұлы

Комиссия мүшелері – Райымқұлова Раушан Жарқынәліқызы, Есенова Бағима Абылқайырқызы, Сейтжан Ғани Қонысбайұлы, Нағыметова Гүлнар Абжаниқызы

200 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Толқын ауылы

Толқын орта мектебі, тел. 2-77-83
Комиссия төрағасы – Ыдырысов Мақсат Алғожаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Туркменова Галина Сәрсенқызы

Комиссия хатшысы – Тоқташева Сапаря Нұрназарқызы

Комиссия мүшелері – Садвакасов Мекетай Тұрлынұлы, Рахымбаева Мәрзия Әліқанқызы, Жаппарбергенов Кішкенебай, Одаман Қанат Ыбырайымұлы

201 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Түрген ауылы, Қонаев көшесі, 2

Д.Қонаев атындағы орта мектебі, тел. 33-0-05
Комиссия төрағасы – Примбаев Шымберген Құлмұратұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Тетроева Жамиля Яхьяевна

Комиссия хатшысы – Дусимова Венера Абдурахманқызы

Комиссия мүшелері – Татаева Гүлнара Ансаровна, Кенженова Гүлнұр Серікпекқызы, Исмаилова Гүлбану Имбергенқызы, Көкенов Нұрлан Кебекбайұлы


202 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Турген ауылы, Құлманбет көшесі, 2

Қазақ орта мектебі, тел. 33-0-07
Комиссия төрағасы – Алботаев Айдын Игембайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Тажметова Анар Нұрланқызы

Комиссия хатшысы – Шалғымбаева Рысгүл Көкенқызы

Комиссия мүшелері – Сарсембаев Жеңіс Жаниятұлы, Қуатбаева Ақнұр Жанұзаққызы, Лимтонов Қайрат Мұханұлы

203 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Түрген ауылы, Желтоқсан көшесі, 97

М.Ломоносов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 33-3-04
Комиссия төрағасы – Мусина Гүлнар Байзулина

Комиссия төрағасының орынбасары – Амрина Айгүл Ержанқызы

Комиссия хатшысы – Нұрболат Әсем

Комиссия мүшелері – Ыбыраева Әсел Мұратқызы, Медеева Тамара Фахрадовна, Плюснина Людмила Васильевна, Бегімов Серік Тұрғанұлы


204 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тайтүрген ауылы, Бөркеев көшесі, 3

Таутүрген негізгі орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 31-7-41
Комиссия төрағасы – Қарбузов Қуандық Қоджанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Анарқұлова Гүлнар Сәрсенқызы

Комиссия хатшысы – Бегимова Мөлдір Мұхитқызы

Комиссия мүшелері – Бейсеитова Бахыткүл Бахытжанқызы, Қашағанова Ақмарал Мұхтахунқызы, Дүкенбаев Бекзат Орынбасұлы, Бейсенбенов Жанат Нұрмұханбетұлы

205 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 91

Х.Бижанов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 2-09-87
Комиссия төрағасы – Волокитин Виктор Иванович

Комиссия төрағасының орынбасары - Толыбаева Ғалия Бейсенбіқызы

Комиссия хатшысы – Малыгина Татьяна Александровна

Комиссия мүшелері – Ботабаева Сәуле Әділбайқызы, Саутов Махмутжан Идрисович, Газиева Рукиям Ташмухаметовна, Матмусаева Калиля Бабдуловна

206 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Іле көшесі,12

Ә.Молдағұлова атындағы мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 2-15-59
Комиссия төрағасы – Әбдірахманова Жамила Кенжеханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Кеберов Нұрмұхамет Ибрагимович

Комиссия хатшысы – Паканова Людмила Васильевна

Комиссия мүшелері – Тохтахунова Любовь Анатольевна, Наматова Саюра Шакировна, Хамраева Светлана, Әділбекова Бахыткүл Дәулетбекқызы

207 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы,Жібек жолы көшесі, 47

Розыбакиев атындағы орта мектебі, тел. 2-08-62
Комиссия төрағасы – Орынтаева Майра Еркінқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Курбанова Халима Исраиловна

Комиссия хатшысы – Тохтахунова Шахадят Ашимовна

Комиссия мүшелері – Ерназаров Айдар Болатұлы, Маметов Махамед Саутович, Хасанов Абдурашит Абайдуллаевич, Нұрлыбаева Рая Мұхамедиқызы

208 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Қабылов көшесі,2

Абай атындағы орта мектебі тел. 2-13-09
Комиссия төрағасы – Сатқожаева Шара Тұрдықызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Баталғазиева Шуга Алтанқызы

Комиссия хатшысы – Кенесбаева Әсем Жұмаханқызы

Комиссия мүшелері – Баудинова Аида Масимжановна, Қағазбаева Мағира Жолдыбекқызы, Қайырбекова Сәулегүл Далбайқызы, Нүсіпов Айдар Баққожаұлы

209 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі, 150

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 2-05-01
Комиссия төрағасы – Ахметжанова Муслима Мұхаметжанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Босқынбаев Жанұзақ Өмірзақұлы

Комиссия хатшысы – Міркәрім Маржан Аманкелдіқызы

Комиссия мүшелері – Абдрахманов Имержан Иминжанович, Кенжібаев Дәулет Төлеұлы, Қарақасова Толқын Нұрболатқызы, Сыдықбаев Айдын Ерчатұлы

210 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Бокин көшесі, 40

П.Вихрев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.21-1-96
Комиссия төрағасы – Искаков Марупжан Масимжанович

Комиссия төрағасының орынбасары - Ашимова Гүлсима Мухердиновна

Комиссия хатшысы – Егінбаева Сәуле Зейнешқызы

Комиссия мүшелері – Христофорова Наталья Владимировна, Туйбаев Данияр Мұсаұлы, Сқақова Халбүбі Қыдырбекқызы, Байжанісова Әлия Әбдіқасқызы


211 учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы: Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі, 14

Т.Кенжебаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел. 2-60-78
Комиссия төрағасы – Қырықбай Ардақ Мұхаметжанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Бақыбаева Салтанат Мұхамедиқызы

Комиссия хатшысы – Төлегенова Базархан Баймұханқызы

Комиссия мүшелері – Ағыбаева Аида Көпболсынқызы, Якубова Зайтунам Маратовна, Уркумбаева Эльмира Рақышқызы, Хелилова Азиям Раимжановна

212 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Майское ауылы, Парк көшесі

М.Мәметова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен,

тел.7-28-49
Комиссия төрағасы – Асылбаева Ұлбике Бикенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Зарянкина Екатерина Николаевна

Комиссия хатшысы – Исмаилова Гулмира Исрапуловна

Комиссия мүшелері – Джаппаров Абдурашид Абдрасулович, Турдиева Бибинур Елахуновна, Баймуринова Рысханым Аркашқызы, Айтымбетова Рая Абатбайқызы


213 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы

6654 әскери бөлімінің клубы, тел. 4-90-72


Комиссия төрағасы – Қосақов Арманбек Керімқұлұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Ахметов Айдын Шаймұратұлы



Комиссия хатшысы – Жұмашева Қалия Рысбекқызы

Комиссия мүшелері – Головченко Анатолий Федорович, Сүлейменов Нұржан Нұрсафаұлы, Исмағұлов Қайрат Берікқазыұлы, Таджибаев Исмаил Ибрагимович
Каталог: docs
docs -> Қызылорда облысының 2015 жылғЫ Әлеуметтік-экономикалық даму нәтижелері
docs -> Бекітемін Тарих және шетелдік студенттермен жұмыс факультетінің деканы
docs -> Программа по истории Казахстана: программа для 5-9 кл. / Б. К. Абдугулова. Алматы, 1999. 42 с. Абдугулова, Б. К. «Воспитание учащихся в духе дружбы народов при изучении истории ссср»
docs -> Қазақстан Республикасының Заңы
docs -> А. С. Пушкин атындағы шығыс қазақстан облыстық кітапханасы а. С Пушкин атындағы кітапхана қорына түскен жаңА Әдебиеттер тізімі


Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет