Хх городских спортивных игр по легкой атлетике Женщины Бег 100 м 25-26 сентября 2013 г стад. Зенит



бет1/4
Дата18.07.2016
өлшемі365.5 Kb.
#208312
  1   2   3   4
РЕЗУЛЬТАТЫ

ХХ городских спортивных игр по легкой атлетике

Женщины

Бег 100 м

25-26 сентября 2013 г. стад.»Зенит»

Место

Фамилия имя

Дата рожд.

Организация

Рез-т

Финал

Разряд

Ф.И.О. тренера

1

Исмайлова Маргарита

1985

Центральный

12.5

12.6

1

Юдин АС

2

Кудзиева Диана

1996

Краснооктябрьс.

13.2

12.7

1

Горьков ББ

3

Евстигенеева Кристина

1997

Краснооктябрьс.

12.8

12.9

1

Блинова НИ

4

Лемяскина Ирина

19.02.97

Красноармейск.

13.3

13.5

2

Усков МА

5

Коренева Наталья

1996

Тракторозаводс.

13.3

13.7

2

Камчатников АГ

6

Лемякина Алена

05.12.96

Дзержинский

13.8

13.7

2

Арькова НВ

7

Игнатова Елена

1995

Тракторозаводс.

14.0

14.1

3

Камчатников АГ

8

Перехожева Елена

10.08.92

Дзержинский

14.3




3

Арькова НВ

9

Гусейнзаде Анна

1997

Кировский

14.3




3




10

Панферова Наталья

17.11.94

Дзержинский

14.3




3

Арькова НВ

11

Животова Маргарита

1996

Ворошиловский

14.4




3

Кухарчук ОВ

12

Гвелесиани Валерия

1995

Тракторозаводс.

14.5




3

Камчатников АГ

13

Волченко Виктория

1997

Дзержинский

14.8




3

Севидова ЕМ, Подшибякин АЮ

14

Агарагимова Диана

1996

Тракторозаводс.

15.2






Камчатников АГ


Бег 200 М

1

Евстигнеева Кристина

1997

Краснооктябрьс.

26.4




1

Блинова НИ

2

Кудзиева Диана

1996

Краснооктябрьс.

27.6




2

Горьков ББ

3

Конте Надежда

1995

Ворошиловский

27.9




2

Нечаева ЛП

4

Баранова Вера

1972

Ворошиловский

28.6




3




5

Фролова Валерия

1996

Краснооктябрьс.

28.7




3

Горьков ББ

6

Коренева Наталья

1996

Тракторозаводс.

28.8




3

Камчатников АГ

7

Васюкова Мария

04.02.97

СДЮСШОР 16

29.1




3

Завьялова ИН

8

Гвелесиани Валерия

1995

Тракторозаводс.

29.1




3

Камчатников АГ

9

Игнатова Елена

1995

Тракторозаводс.

29.3




3

Камчатников АГ

10

Панферова Наталья

17.11.94

Дзержинский

29.6




3

Арькова НВ

11

Бушнева Анастасия

1996

Ворошиловский

29.9




3

Трифончук, Кухарчук

12

Перехожева Елена

10.08.92

Дзержинский

30.4




3

Арькова НВ

13

Лемякина Алена

05.12.96

Дзержинский

30.7




3

Арькова НВ

14

Андрейчук Валерия

1995

Дзержинский

31.1






Севидова ЕМ


Бег 400 м

1

Передунова Татьяна

1996

Центральный

58.4




1

Лупачев АС

2

Шипилева Евгения

1994

Тракторозаводс.

58.9




1

Лупачев АС

3

Тетерукова Юлия

1997

Краснооктябрьс.

1:00.2




1

Улымов ММ

4

Ткаченко Светлана

27.07.94

Красноармейс.

1:00.9




1

Клочкова ЕЮ

5

Щербакова Мария

1996

Краснооктябрьс.

1:01.8




2

Улымов ММ, Бариева НН

6

Конте Надежда

1995

Ворошиловский

1:01.9




2

Нечаева ЛП

7

Фролова Валерия

1996

Краснооктябрьс.

1:05.3




3

Горьков ББ

8

Шутылева Маргарита

1991

Советский

1:05.9




3

Малашин АВ

9

Казакова Маргарита

13.06.97

Кировский

1:06.5




3

Усков МА

10

Васюкова Мария

04.02.97

СДЮСШОР 16

1:08.5




3

Завьялова ИН


Бег 800 м

1

Передунова Татьяна

1996

Центральный

2:21.4




1

Лупачев АС

2

Шипилева Евгения

1994

Тракторозаводс.

2:25.1




2

Лупачев АС

3

Тетерукова Юлия

1997

Краснооктябрьс.

2:32.8




2

Улымов ММ

4

Шутылева Маргарита

1991

Советский

2:33.8




2

Малашин АВ

5

Орлова Нина

1993

Кировский

2:49.4






Финогенов АА

6

Сафронова Ирина

1997

Советский

3:00.0






Смирнов ВА


Бег 1500 м

1

Шелковичева Анна

1991

Центральный

4:52.9




1

Грошев ВВ

2

Шишова Анастасия

1996

Советский

5:03.6




2

Смирнов ВА

3

Бышкина Нина

1996

Красноармейс.

5:05.0




2

Долгов ИЕ, Пимичев АИ

4

Орлова Нина

1993

Кировский

5:45.6






Финогенов АА

5

Семисотнова Саша

1997

СДЮСШОР 16

5:52.3






Мирошниченко ТМ

6

Чумакова Любовь

1995

Советский

6:06.8






Малашин АВ

7

Сафронова Ирина

1997

Советский

6:06.9






Смирнов ВА


Бег 3000 м

1

Шелковичева Анна

1991

Центральный

10:21.1




1

Грошев Вв

2

Шишова Анастасия

1996

Советский

10:59.1




2

Смирнов ВА

3

Бышкина Нина

1996

Красноармейс.

11:02.4




2

Долгов ИЕ, Пимичев АИ

4

Щербакова Мария

1996

Краснооктябрьс.

11:43.1




2

Улымов ММ

5

Яхно Юлия

1993

Кировский

12:08.3




3

Долгов ИЕ


Бег 100 м с/б

1

Кабанова Наталья

23.06.87

Красноармейск.

16.1




2

Кондратьева ТГ

2

Стеценко Елизавета

1997

Коаснооктябрьс.

16.9




2

Блинова НИ

3

Зинченко Евгения

10.08.97

Красноармейск.

17.2




2

Усков МА

4

Пуздренок Лолита

1994

Ворошиловский

17.7




3

Нечаева ЛП

5

Иванова Карина

08.12.96

Кировский

20.6







Вадюнина НА


Бег 400 м с/б

1

Ткаченко Светлана

27.07.94

Красноармейск.

1:06.6




1

Клочкова ЕЮ

2

Петухова Евгения

1987

Центральный

1:07.4




1

Юдин АС

3

Лысенко Татьяна

16.01.96

Красноармейск.

1:08.5




1

Лупачев АС

4

Лемяскина Ирина

19.02.97

Красноармейск.

1:10.3




2

Усков МА

5

Пуздренок Лолита

1994

Ворошиловский

1:16.5




3

Нечаева ЛП

6

Семисотнова Александра

1997

Кировский

1:19.5




3

Мирошниченко ТМ


Каталог: wp-content -> uploads -> 2013
2013 -> 5 1 Құқықтық норманың түсінігі, мазмұны, құндылығы мен негізгі сипаттары
2013 -> Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптамалық кеңесінің
2013 -> Кіріспе Жұмыстың тақырыбана жалпы сипаттама
2013 -> 1 «Алаш» партиясының құрылуы
2013 -> Шымкент институты
2013 -> Информационные материалы
2013 -> 2012 жылдың қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарының іске асырылуы туралы оперативтік есепке талдамалық жазбахат


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©dereksiz.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет