Italia a la carte рим + флоренція рим 2 ночі + Флоренція 2 ночі + Рим 3 ночі вильоти щонеділіДата06.07.2016
өлшемі61.02 Kb.
#181174
Приватне акціонерне товариство «Компанія «Вояж-Сервіс» Р/р 26001619940921 ПАТ Промінвестбанк МФО 305437 м. Дніпропетровськ

ЄДРПОУ 24445646http://www.voyage-s.com.ua/

Україна, 49054, м. Дніпропетровськ, вул. Благоєва, 31-Г, тел./ факс (0562) 34-11-34, тел. (0562) 34-11-33ITALIA A LA CARTE

РИМ + ФЛОРЕНЦІЯ

Рим 2 ночі + Флоренція 2 ночі + Рим 3 ночі 

ВИЛЬОТИ ЩОНЕДІЛІ

7 ночей/ 8 днів 

 

1. День. Прибуття в аэропорт Риму. Зустріч в аэропорті із російськомовним асистентом. Трансфер до готелю. Розміщення в готелі в центрі Риму. Вільний час. Ввечері для бажаючих екскурсія «Нічний Рим» (за додаткову плату). Відпочинок.

2.День. Сніданок у готелі.  Екскурсія до Музеїв Ватикану. У другій половині дня оглядова екскурсія по Риму. Ця екскурсія присвячена огляду (ззовні) основних архітектурних пам’яток Риму, серед яких: Римський та Імператорський Форуми, один із семи римських пагорбів Палатин, символ міста - Колізей, давній іподром Чірко Массімо, наибільш збережена давньоримська будівля, кращий зразок архітектури періода Адріана – Пантеон. А також ви побачити пам’ятки Середньовіччя, епохи Відродження та Бароко – Площа Іспанії, Капітолійський пагорб, Фонтан Треві... та безліч інших. Вільний час. Для бажаючих екскурсія «Римські Замки» - характерні середньовічні маленькі міста, що знаходяться на мальовничих римських пагорбах - із російськомовним гідом (за додаткову плату) або екскурсія «Християнський Рим» із російськомовним гідом (за додаткову плату). Ніч у готелі. 

3. День. Сніданок у готелі. Переїзд до Флоренції. Розміщення у готелі. Оглядова екскурсія по місту. Чудове місто у стилі Ренесанс, Флоренція є хранительницею скарбів мистецтва. Прогулянка по центру міста включає в себе відвідання Понте Веккіо (найдавніший міст, побудований у 1345 році); на Соборній площі побачите унікальні пам’ятники: собор Санта Марія дель Фьоре, увінчаний колосальним куполом Брунеллескі, Дзвіницю Джотто та найдавнішу споруду Флоренції – Баптистерій – хрещельня. Ви побачите такі шедеври, як «Зняття з Хреста» та «Давид» Мікеланджело, бронзові двері Баптистерію, включаючи відомі  «Ворота Раю», фрески Гирландайо и Анжеліко, церков Санта Кроче, що стала усипальницею великих італійців: Мікеланджело, Макіавеллі, Галілея, Россіні. Палаццо Веккьо и  Пьяцца-делла-Сіньорія.

У другій половині дня можлива додаткова екскурсія в Галерею Уффіци або палац Пітті. Для всіх бажаючих пропонується відвідання Пізи (за додаткову плату).Відпочинок.

4 День. Сніданок у готелі. Вільний час або додаткова екскурсія до Сієни. Це місто вважається одним із найбагатіших та найвідомішиї міст Тоскани. Основні пам’ятки зосереджені навкруги площи Пьяцца дель Кампо – однієї із найкрасивіших у Європі; екскурсія включає огляд собору, церкви Сан-Доменіко та будівлі палацу Комуни.

Ввечері можлива вечеря у ресторані Palazzo Borghese зі спектаклем Епохи Відродження

5 День. Сніданок у готелі. Повернення до Риму. По дорозі зупинка в районі Кьянті для дегустації вина та типових продуктів. Розміщення в готелі. Вільний час. Факультативна экскурсія «Нічний Рим» (за додаткову плату). Відпочинок.

6 День. Сніданок у готелі. Вільний час. Для бажаючих экскурсія в Галерею Боргезе з російськомовним гідом або в Тіволі з російськомовним гідом (за додаткову плату). Ввечері можливість повечеряти в ресторані “Babbo’s” (за додаткову плату). Ніч у готелі.

7 День. Сніданок у готелі. Вільний час або екскурсія на цілий день у Неаполь та Помпеї із російськомовним гідом (за додаткову плату). Ввечері для бажаючих вечеря у театрі-ресторані (за додаткову плату). Ніч у готелі 

8 День. Сніданок у готелі. Трансфер до аеропорту.  Виліт до Києва

Готелі  3*** 

½ DBL BB – 785 ЕВРО на одну людину 

Готелі 4****

½ DBL ВB –  936 ЕВРО на одну людину 

Вартість включає:
-авіапереліт Київ –Рим – Київ(Alitalia)
Київ-Рим 14:15 – 16:10
Рим-Київ 09:25 – 13:15
- груповий трансфер а/п – готель – а/п
- переїзди за програмою
- проживання у готелі 7 ночей
- харчуваннясніданки
- оглядова екскурсія по Риму, 3 години
- екскурсія до Музеїв Ватикану, 3 години
- оглядова екскурсія по Флоренції
- мед страхування

Достарыңызбен бөлісу:
©dereksiz.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет