Модуль/пән атауы
|
Математика
|
Сабақтың тақырыбы
|
Бірнеше айнымалысы бар көпмүшелер және олардың стандарт түрі. Біртекті және симметриялы көпмүшелер
|
Педагог
|
Тәліпбай Ж.
|
Курс
|
I
|
Топ
|
ОП-22-9-1
|
Л-22-9-2
|
СжД-22-9
|
ПМ-22-9
|
|
Сабақтың өткізілетін күні
|
|
|
|
|
|
Сабақтың түрі
|
Жаңа сабақ жоспары
|
Сабақтың мақсаты немесе оқыту нәтижелері
|
Бір айнымалысы және бірнеше айнымалысы бар көпмүшелер туралы ақпаратты жүйеле
|
Бағалау критерийлері
|
1) Көпмүшені стандарт түрге келтіреді;
2) Стандарт түрдегі көпмүшенің дәрежесін анықтайды;
3)Симметриялы және біртекті көпмүшелерді ажыратады
|
Оқу-әдістемелік құралдар, әдебиеттер
|
Математика: Жалпы білім беретін мектептің жаратылыстану-математика бағытындағы 10-сыныбына арналған оқулық, 1-2 бөлім, Алматы: «Мектеп», 2019ж.
Деңгейлік саралау технологиясы
|
Техникалық құралдар, материалдар
|
Кеспе қағаз
|
Сабақ барысы
|
1.Ұйымдастыру кезеңі: (5 минут)
|
А) Студенттермен амандасу.
Ә) кабинеттің тазалығын тексеру, санитарлық-гигиеналық талаптарға сай студенттердің отырғандықтарын қадағалау, сабаққа даярлықты тексеру, тақта тазалығы, жоқ студенттерді белгілеу.
Б) Студенттердің назарын сабаққа аудару.
|
2 Үй тапсырамасын тексеру кезеңі
(20 минут)
|
Сұрақ-жауап:
Кім жылдам? ойыны бойынша өткен материалдарды сұрап шығу: 1.у=cоsx градус табу?
2.у=sіnx градус табу?
3.у=tgx градус табу?
4. у=ctgx градус табу?
|
3. Жаңа материалды түсіндіруге дайындық кезеңі (жаңа тақырыпты болжау) / Практикалық, зертханалық жұмысқа дайындық кезеңі (5 минут)
|
А) жаңа сабаққа студенттердің аударту.
Ә) жаңа сабақтың тақырбын жоспарын, мақсатын хабарлау.
Б) оқылған мәліметті түртіп алу жүйесі бойынша таным түсінігін қалыптастыру.
Бір мүше туралы және көпмүше туралы түсініктеме беру.
|
4. Жаңа материалды түсіндіру кезеңі (Практикалық, зертханалық жұмысты орындау кезеңі)
(20 минут)
|
|
5. Жаңа материалды бекіту кезеңі. (Практикалық, зертханалық жұмысты тапсыру кезеңі)
(30 минут)
|
|
6.Үй тапсырмасы туралы ақпараттандыру кезеңі (5 минут)
|
- Бақылау сұрақтары:
1.Ферма Пьера.
2.Сөзжұмбақ құрастыру.
3. Логикалық тапсырмалар
- Жаңа сабақ бойынша конспект жазу
- Термин сөздермен жұмыс, қосымша ақпарат көздерінен іздену.
|
7.Сабақты қорытындылау және рефлексия (5 минут)
|
Рефлексия "Интервью„.
1) Сізге сабақ ұнады ма?
2) Сіз не үйрендіңіз?
|