Білім беру ұйымының атауы
|
Нұр-Сұлтан қаласы, «Абай Құнанбайұлы атындағы №87 мектеп-гимназия» КММ
|
Бөлім:
|
Аспан әлемінің құпиялары
|
Педагогтің Т.А.Ә.
|
|
Күні:
|
29.03.2023
|
Қатысушылар саны:
мигрант оқушы(бағдарламаны меңгеруде олқылық, тілдік кедергісі бар)
|
Қатыспағандар саны:
|
Cынып:
|
5-cынып
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Тіршілікке қолайлы ғаламшар
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:
|
5.2.6.1 оқылым стратегияларын қолдану: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпаратты табу үшін оқу;
5.4.5.5 төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолдарын, қызметін білу, төл сөзді төлеу сөзге айналдыру;
|
Сабақтың мақсаты:
|
Оқылым стратегияларын қолданып, жалпы мазмұнын түсініп, нақты ақпарат табу үшін оқиды;
Төл сөз, төлеу сөз, автор сөзімен танысып, жасалу жолын түсініп, төл сөзді төлеу сөзге айналдырады.
|
Бaғалаy кpитерийі:
|
- Оқылым стратегияларын қолдану;
- оқылған мәтінді түсіну, оның ішінен ақпарат табу;
- төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолын түсіну, оларды берілген тапсырмада еркін қолдана білу;
|
Ойлау дағдылаpының деңгейі
|
Қолдану
|
Cабақтың кезеңі/ уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Ұйымдастыру
3 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу, түгендеу.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру.
|
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады.
|
|
Интерактивті тақта
|
Cабақтың басы
5 минут
Oқылымалды тапсырмасы
5 минут
|
Үй жұмысын тексеру. «Өзара тексеріс». Оқушылар дәптерін алмастырып, бірінікін бірі тексеріп, бір- біріне баға қояды. Әділетсіздік орын алмас үшін ең соңында барлығын мұғалім тексеретінін ескерту.
|
Білім алушылар үй жұмыстарын қасындағы жұбымен алмастырып, тексереді.Тексергенде мән аударатын жағдай бұл: тақырыптың ашылуы, орфографиялық және пунктуациялық қателіктерді ескеру.
|
«Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау
|
|
|