Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның ішкі суларының түрлері Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



бет1/5
Дата29.04.2024
өлшемі65.69 Kb.
#500075
түріСабақ
  1   2   3   4   5
ҚМЖ ашық сабақ 2023


Қысқамерзімді жоспар

Бөлім:

Гидросфера

Педагогтің аты-жөні:

Дүйсенбай Ж.Т

Күні:

8.12.23

Сыныбы: 9Ә

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Қазақстанның ішкі суларының түрлері

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

9.3.3.1 Қазақстанның ішкі суларын топтастырады, көрсеткіштерін талдайды және сипаттайды: өзендер мен көлдер, мұздықтар мен мәңгі тоң, жерасты сулары

Сабақтың мақсаты:

-Қазақстанның ішкі суларын топтастырады;
-Өзен алаптарын сипаттайды.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/ Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту
7 мин.

Психологиялық ахуал қалыптастыру. Амандасу, көңіл күйлерін сұрау, оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру, дәрісхананың сабаққа дайындығын тексеру.

Мұғалім бағалау парағымен таныстырады.




Үй тапсырмасы: Жеке жұмыс. Тест тапсырмасы. 10-сұрақ

Сәлемдеседі
https://qazmath.net/2022/07/25/topka-bolu/ платформасында 3 топқа бөлінеді, топ спикерін сайлайды.
Ұялы телефондарына QR код сканерлеп тест тапсырады

Бағалау парағына топ спикері тапсырманы орындауына қарай балл қояды


ҚБ
«Бас бармақ»



https://qazmath.net/2022/07/25/topka-bolu/ платформасы
Бағалау парағы

https://joyteka.com/100420530





Сабақтың ортасы
5 мин

Оқу мақсаты түсіндіріледі.
Оқу әдісі - РРР 1-қадам. Жаңа сабаққа дайындық (презентация) кезеңі.
Білім дағдысы: Білу
Оқытушы презентация және бейнеролик көмегімен жаңа сабаққа шолу жасайды
4.Сабақ тақырыбы қандай болмақ?.
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.

Жаңа тақырыпты ашы үшін бейнеролик көреді

Жаңа тақырыпты анықтайды


Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.



PowerPoint презентациясын көрсету
Бейнеролик https://www.youtube.com/watch?v=lI-1W7RDbZA


Мағынаны ашу.
10 мин

Оқу әдісі – РРР 2-қадам. Оқушының жұмыс жасауына мүмкіндік беру кезеңі (практика).


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет