Білім беру ұйымының атауы
|
Л.Қылышев ат.ЖОББМ
|
Пәні:
|
Қазақ әдебиеті
|
Бөлім:
|
«Адам жанының құпиясы»
|
Педагогтің аты-жөні:
|
Сарбасов К.Б
|
Күні:
|
23.01.2023
|
Сынып: 9
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Б. Майлин
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:
|
9.2.4.1 автор стиліне сүйене отырып, шығармашылық жұмыс жазу.
|
Сабақтың мақсаты
|
Барлығы: мәтіндегі автор стилін анықтай алады.
Көпшілігі: шығармашылық жұмыс жаза алады.
Кейбіреулері: автор стиліне сүйенеді, анықтайды, шығармашылық жұмыс жаза алады.
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі//уақыты
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Ұйымдастыру
Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру
|
1.Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру
2.Өткенді қайталау (үй жұмысы)
Оқушылар сұрақтарға жауап береді
І. Жансүгіров кім?
Ақын қай жерде, қай жылы дүниеге келген?
Оның қандай атақты поэмасын білесіңдер?
|
Оқушылар өз ойларын ортаға салады.
Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу
|
Мадақ тау
|
|
Жаңа білім
|
Фотосурет (Б. Майлин) көрсетіледі.
Мұғалім сабақтың тақырыбымен таныстырады.
Бейнероликтен (Б. Майлин) алынған сұрақтарға жауап беріңдер?
1 - тапсырма
Б. Майлин қай медреседе білім алды?
Б. Майлиннің қанша повесі бар?
Бейімбеттің жарының (әйелінің) есімі?
Б. Майлин өзінің жарына қандай 2 аманат қалдырады.
Б. Майлиннің қандай романдары бар?
2 – тапсырма
«Күлпаш әңгімесі» бейнеролик
Б. Майлиннің Күлпаш әңгімесіне сүйене отырып, әңгіме құрап жазыңдар
|
Оқушылар суретте кім екенін анықтайды?
Дескриптор:
Сұрақтарға жауап береді – 5 балл
Дескриптор:
Әңгіме құрайды -1 балл
Сөз көлемін сақтайды – 1 балл
Ой жүйесін сақтайды – 1 балл
|
Мадақтау
Оқушылар бір-бірін «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы бағалайды.
|
Интерактивтік тақта
Жұмыс дәптері
Жұмыс дәптері
|
Бекіту
|
Сабақты қорытындылау
Оқу мақсатына оралу
|
|
|
|
Кері байланыс
|
Кері байланыс
«Аяқталмаған сөйлемдер»
Бүгін мен ------жасадым.
Тапсыманы орындау---болды Бұдан былай-----сенімдімін.
|
|
|
|