Бөлім:
|
9.3А
17 (VII), 16 (VI),15 (VI), 14 (IV) -топ элементтері және олардың қосылыстар
|
Педагогтің аты-жөні:
|
Мухамжарова Манчук Жусупкалиевна
|
Күні:
|
16.01.2024ж
|
Сыныбы: 9
|
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Хлорсутек қышқылы. №10 зертханалық тәжірибе «Хлорсутек ерітіндісінің химиялық қасиеттерін зерттеу»
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты
|
9.2.1.10 -хлорсутек қышқылы ерітіндісінің химиялық қасиеттерін зерттеу және қолдану аясын білу
|
Сабақтың мақсаты:
|
- хлорсутек қышқылының қандай химиялық қасиеттер тән екенін білу
- хлорсутек қышқылдары мен қарапайым және күрделі заттар арасындағы химиялық реакциялар теңдеулерін құрастыра білу
- хлорсутек қышқылының қолдану аясын білу
|
Бағалау критерийі
|
- хлорсутек қышқылының қандай заттармен реакцияға түсетінін атай алады
- қарапайым және күрделі заттармен хлорсутек қышқылының өзара әрекеттесуінің 2-3 теңдеуін жасауға қабілетті
- тұз қышқылын қолдануды қарастырады
|
Ойлау дағдыларының деңгейі
|
Түсіну, талдау
|
Сабақтың барысы
Сабақ кезеңі
/Уақыты/
|
Педагогтің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Реcурcтaр
|
Сабақтың бacы
5 минyт
|
Ұйымдастыру кезеңі:
Оқушылармен амандасу, сабаққа қатысуын тексеру
Үй тапсырмасын тексеру: (2 балл)
Психологиялық климат тудыру және өткен сабақты еске түсіру мақсатында joinconker.com платформасы ұсынылады, оқушылар тест тапсырмаларын орындау арқылы біліміңді тексер.
Оқыту түрі:жеке жұмыс
Оқыту әдіс-тәсіл: тест әдісі
Дағды:Шешім қабылдау,шешімін ұсыну
|
Сәлемдеседі
Сабақты еске түсіру мақсатында joinconker.com платформасы ұсынылады, оқушылар тест тапсырмаларын орындау арқылы білімін тексереді.
Сұрақтар сілтеме бойынша: https://www.joinconker.com/syxpez
|
Бағалау: «Қошемет»
Түрі: Бірін-бірі бағалайды
Дағды: Пәндік ғылыми тілді және ойын ғылыми тілде жеткізіу, қарым-қатынас
|
Интерактивті тақта
|
Тақырыпты ашу
3 минyт
|
Сабақтың тақырыбына байланысты сурет көрсетеді, оқушылар сурет бойынша ойларын жинақтайды және талқылайды
Дағды: креативті ойлау, материялды жинақтау
|
|
Дағды: Материялдарды жинақтау, ой жинау
|
Дк экраны
|
2 мин.
|
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айтылады. Сабақтың критериімен таныстырылады,тақырыпқа байланысты презентация көрсетеді
|
Сабақты мұқият тыңдайды, керекті ақпараттарды өзіне түртіп алып отырады.
|
Дағды: есте сақтау, ақпараттарды өңдеу және жүйелеу
|
Презентация
Жұмыс дәптерлері
|
Сабақтың ортасы
20 мин
|
|
Достарыңызбен бөлісу: |