Сабақтың тақырыбы: Санның пайызы және пайызы бойынша санды табу Оқу бағдараламасына сәйкес оқыту мақсаты



Дата05.02.2024
өлшемі0.51 Mb.
#490847
түріСабақ
6 ҚМЖ 01.09.23


Білім беру ұйымының атауы:

№89 ІТ мектеп-лицей

Пәні:

математика

Бөлім:

5 - сынып курсын қайталау

Педагогтің аты-жөні

Әлшериев Б.С

Күні:

01.09.2023ж

Сынып:

6 Ә- сынып

Сабақтың тақырыбы:

Санның пайызы және пайызы бойынша санды табу

Оқу бағдараламасына сәйкес оқыту мақсаты:

5.1.2.34 берілген санның пайызын табу;



Сабақтың мақсаты:

- берілген санның пайызын табу;



Ойлау дағдыларының деңгейлері

Білу, түсіну, қолдану.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
5 минут

Сабақтың ортасы


5 минут


15 минут

15 минут

2 минут

3 минут



І. Ұйымдастыру кезеңі.
1. Оқушылармен сәлемдесу.
2. Оқушыларды түгелдеу,
ынтымақ-тастық атмосферасын қалыптастыру
3. Сұрақ-жауап. Оқушыларға сұрақтар беру




ІІ. №1 тапсырма.Оқушылар жеке орындайды.ЕББҚ жеке тапсырманы орындайды

№2 тапсырма тақтада түсіндіріліп орындауды ұсыну.

3-тапсырма: жұптық жұмыс.

Саралау тапсырмасы:
ІІІ. Сабақты қортыныдылау

Рефлексия. «Соңғы бес минут» әдісі

Бұлсабақта...................түсіндім.


Бұл сабақта ......қызықты болды
Ең қиыны..............................
Сабақтан алған әсерім...............

Салемдесу.


сол сұрақтарға жауап береді


Сабақта алдымен жеке кейін жұппен, сосын шағын топтарда түсіндіреді. Осы арада оқушылардың пікірлерін тыңдап, қате тұжырымдарын дұрыс пікірге бағыттаймын.


Дескриптор: берілген санның пайызын табады

Оқушылар дәптерлеріне жазып алады.


Әр қатардан бір оқушы шығып осы есептерді тақтада талқылайды.


Оқушылар сабақтаан алған әсерлерін жазады стикерге



Бір-бірін бағалайды.Мадақтау сөздері ауызша бағалау
«Жарайсың»
«Жақсы»
«Өте жақсы»
Әрбір дұрыс қадам 1 бал

Әрбір дұрыс қадам 1 бал


Мадақтау сөздері





5-сыныптың оқулығы
Интернет материалда- рынан алынды

Дәптермен жұмыс






ДОІЖО: Сулейменова М.С

Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет