Урок №2 англійської мови «My Toys.My fauvorite toy.» для учнів 1 класу
Мета уроку:
1). повторити вивчені букви та звуки; 2). активізувати лексичний матеріал з теми. 3)продовжувати практикувати учнів у вживанні структур’’I like...’’, ’’I have...’’ 4).проконтролювати засвоєне на попередніх уроках; 5)розвивати пам'ять,увагу, мислення. 6).прищеплювати в учнів любов до англійської мови.
Обладнання: картки з буквами та траскрипційними знаками, картки із зображенням іграшок, цифр,іграшки,кольорові олівці, презентації «Кольори», АВС.
Тип уроку: узагальнення вивченого матеріалу.
Хід уроку
I.Організаційний момент
Привітання
T.Good morning,children!
Cl.Вірш "Good morning!"
T.How are you today
P. I’m O’k.
P. I’m so-so.
P.I’m bad.
Мотивація уроку
а). Сподіваюсь, що у кожного з вас є улюблена іграшка. І ось сьогодні ми з вам згадаємо всі іграшки, які вас оточують. До вас прийшли весела іграшка Барбі. Давайте їй розповімо про її красу.
Мовна розминка
Учні розказують вірші ’’My Doll’’, ’’Take a pencil’’
My doll is so pretty
Her eyes are so blue.
Her cheeks are so blue.
Her dress is so new.
Take a pencil.
Take a pen.
Now count from 1 to 10.
Play the violet
Play the drum.
Now count from 10 to 1.
б). Учні розказують від 1 до 10, від 10 до 1.
II.Основна частина уроку.
1.Контроль домашнього завдання.
У іграшковому куточку( на столі) є іграшки ви вповинні вибрати та назвати свої улюблені іграшки, вживаючи структури ’’I like...’’, ’’I have...’’.
I like a teddy -bear. I have a toy-car.
2.Фонетична зарядка.
А нас зачекалися у будиночках транскрипційні значки, бо вони заблукали, та давайте їх визволимо. На дошці - картки з транскрипційними знаками. Назвати звуки і букви, які їм відповідають. Пригадати назви іграшок, які починаються на цю букву. Хто правильно називає той і визволяї їх.
3.Пактикування учнів у вивченні букв і звуків.
-Гра’’The Most Attentive’’. Заповніть казковий будиночок літерами.Вчитель показує картку із зображеннями іграшок. Учні називають букву з якоі починається назва іграшки, записують велику і малу літери на дошці.
4. Складання міні діалогів.
Хто краще всіх розпитає про іграшку. Учні беруть свої іграшки і складають діалоги.
-I have got a doll.And you?
-I have got a balloon.
-Have you got a train?
-No, I have not. I have got a ship.
5.Фізкультхвилинка.
Stand up and look!
Stand up and look around!
Shake your head and turn around!
Stamp your feet upon the ground!
6. Гра’’What is it?’’
Ведучий тримає малюнок із зображенням іграшки.Інші учні відгадують, що на ньому, ставлячи запитання. Хто відгадав стає ведучим.
-Робота з малюнком на дошці. На малюнку зображена кімната з іграшками. Вчитель описує будь-яку іграшку, а учні відгадують що це.
7.Робота в парах. Учні працюють з презентацією та повторюють кольори.
Робота із кольоровими олівцями. Один учень виступає у ролі вчителя і просить показати олівець потрібного кольору.
-Show me a red pencil, please.
Другий учень показує олівці.Решта учнів підраховують правильні відповіді і озвучують кількість вірних відповідей на англійській мові.
8.Заключна частина уроку.
You are good pupils.Thank you.
Нагородження учнів відповідними відзнаками.
-Good bye,children! Have a rest!
-Good bye,teacher!
Література:
1.Л.Кузьмічова ’’English for children’’.Англ. для дітей.Київ ТОВ «НІОС», 1998.
2.М.М.ЦЫПКИНА.’’Merry English’’,Харків« Ранок»1999.
3.Перші кроки в англійській.Уроки тести вірші ігри.2-4кл.Киів.Видавничий дім «Шкільний світ». Видавець Л.Галіцина.2005.
Урок №2 англійської мови у 1 класі
Тема: My Toys (Мої іграшки).
Мета:
Навчити дітей діалогічному та монологічному мовленню, активізувати навички аудіювання, читання та письма з теми “Іграшки”; розвинути увагу, пам`ять, мислення та здогадку; виховувати толерантність при спілкуванні та бажання навчатися та радіти своїм успіхам; розширити кругозір дітей про навколишній світ та оточуючі предмети.
Обладнання: іграшки, малюнки, магнітофон та CD–диски із записами пісень та діалогів, м`яч, картки для роботи в парах, картки для роботи в групах та картки для індивідуальної роботи, журнал “Пізнайко”
Тип уроку: комбінований
Хід уроку.
I Початок уроку.
1. Організаційний момент. Привітання та повідомлення теми та мети уроку. (Вчитель та діти вітаються віршиком).
Teacher: Good morning, children
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
I am glad to see you!
Pupils: Good morning, teacher!
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
We are glad to see you too!
Teacher: I am fine, today. And how are you?
Pupils: We are fine too.
Teacher: (мотивація уроку ) That`s nice that everybody is fine and ready to work. I think it is not difficult to guess that today we are going to speak about toys because you can see them on my table. And today we are going to learn English together with Posnayko and the famous magazine for kids “Posnayko Kids Magazine”. Oh, but where are the toys? They have just been here on the table!
Posnayko (is knoking): Hello, kids! That`s me, Posnayko, took your toys
because I like to play with them very much.
Teacher: OK, Posnayko! You are our special guest today.
Let`s play and learn English with us.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Фонетична зарядка
Teacher: First of all let`s drill our tongue and recite some tongue–twisters about toys and toy–animals.(Діти разом з вчителем пригадують скоромовки у фонетичній зарядці про іграшки та іграшки–тварини).
[ ǽ ] A black cat sat on a mat and ate a fat rat.
[ i: ] Silly sheep weep and sleep.
[ r ] Green lorry, yellow lorry.
б) Teacher: Look at the Mind Map( малюнки іграшок) and tell Posnayko what toys you like.(Діти складають речення, які іграшки їм подобаються).
toy- soldier car teddy bear
My toу
doll`s house bike train
robot plain
Pupil 1: I like a teddy bear.
Pupil 2: I like a robot.
Pupil 3: I like a doll.
Pupil 4: I like a car.
Pupil 5: I like a toy-soldier.
в) Teacher: And now kids match the pictures and the names of the toys.
(Діти з`єднають малюнки з назвами іграшок (car, teddy-bear, robot, boy, doll, toy-soldier)).
г) Teacher: And now let`s play the game “A Magic Ball”. This ball can speak only English. Catch the ball and name the toy in English.
(Вчитель пропонує пограти в гру “Магічний м`ячик”. Вчитель кидає м`ячик, діти називають слово–назву іграшки англійською мовою. Вчитель нагадує про те, що м`ячик розуміє тільки англійську).
Teacher: лялька Teacher: велосипед Teacher:ведмедик
Pupil 1: a doll Pupil 2: a bike Pupil3:teddy-bear
Teacher: літачок Teacher: зайчик Teacher: кошеня
Pupil 4: a plane Pupil 5: a bunny Pupil 1: a саt
II Основна частина уроку.
1. Rhyme-contest about toys and toy-animals.
(Конкурс на кращий вірш про іграшки та іграшки-тваринки).
Teacher: And now children what rhymes about toys and toy-animals you know.
Pupil 1: My doll is so pretty!
Her eyes are so blue
Her cheeks are so rosy,
Her dress is so new!
Pupil 2: This is a table and that`s a chair,
And lots of toys are everywhere!
This is a radio as you can see.
With lots of songs for you and me!
Pupil 3: I`ve got two eyes
A mouth and a nose!
I`ve got two feet,
But I haven`t got toes!
Two hands, two ears,
And lots of hair!
What am I?
I`m a teddy bear!
Pupil 4: This is a toy–monkey.
This is a toy–frog.
This is a toy–lion.
This is a toy–dog.
3. Аудіювання.
Teacher: And now kids listen to the riddles about Posnayko`s favourite toys and guess what the toys are.(Діти слухають загадки про іграшки і відгадують, що це за іграшки).
Teacher: I am a toy-animal.I am brown.
I am big and nice. I like honey.
What am I?
Pupil 1: This is a teddy bear.
Teacher: I am a toy-animal. I am green and small.
I can swim and jump. What am I?
Pupil 2: This is a toy-frog.
Teacher: This is a toy-man. It is in the box.
It can jump from the box.
What toy is it?
Pupil 3: This is a jack-in-the-box.
Teacher: I am a toy.
I have got a nice house.
Girls like me very much.
What am I?
Pupil 4: This is a doll.
4. Активізація вживання лексичного матеріалу. Вчитель знайомить учнів з грою “Розумний пазл” Teacher: Let`s play the grammar game “A Clever Puzzle”.
Робота в командах. Учні грають у гру “Розумний пазл”. Клас розбивається на 2 команди, кожна з яких отримує картки з буквами. Правила гри: потрібно правильно скласти слово. Переможцем буде та команда, яка першою складе речення правильно.
5. Фізкультпауза.
Діти стають у коло, посередині якого на стільчику сидить ведмедик. Вони співають рухливу пісеньку.
Teddy-Bear, Teddy-Bear, turn around.
Teddy-Bear, Teddy-Bear, touch the ground.
Teddy-Bear, Teddy-Bear, show your shoe.
Teddy-Bear, Teddy-Bear, that will do.
6. Монологічне мовлення. Teacher (звертається до Пізнайка): Posnayko, what is your favourite toy?
Posnayko: It`s a teddy bear!
Teacher: Oh, really? So kids let`s help Posnayko to make up a story about his teddy bear. And I`d like you to play a game.
( Вчитель пропонує пограти в гру та скласти розповідь-опис ведмедика. Правила гри: перший учень починає розповідь, другий учень продовжує гру, але йому потрібно повторити попереднє речення та додати до розповіді своє).
Pupil 1: This is a teddy bear.
Pupil 2: This is a teddy bear. Its name is Barny.
Pupil 3: This is a teddy bear. Its name is Barny. It is brown.
Pupil 4: This is a teddy bear. Its name is Barny. It is brown.It is nice and happy.
Pupil 5: This is a teddy bear. Its name is Barny. It is brown.It is nice and happy.I like this teddy bear.
7. Домашнє завдання: намалювати іграшку своєї мрії, розповісти про неї своєму однолітку з Англії або Америки та своєму другові Пізнайко.
8. Підведення підсумків уроку.
Урок № 4 англійської мови у 1 класі.
Тема: “Let’s review! My favorite toy-animals”
Мета: узагальнити та систематизувати знання першокласників по темі «Мої улюблені іграшки- тварини»; активізувати лексичний матеріал в усному мовленні; розширювати лінгвістичний кругозір учнів; розвивати мислення, пам'ять, увагу, навички сприймання англійської мови та підтримувати інтерес у дітей до уроку; виховувати у школярів почуття поваги один до одного, любов до тварин, до природи, бережне ставлення до предметів, які оточують.
Обладнання: карта подорожі, картинки транспорту, іграшки тварин, коробка для іграшок, картки, (демонстраційні та індивідуальні «can, cannot»), кольорові олівці, картки з літерами ( Aa, Bb, Cc, Dd, Ee, Ff), картки для рефлексії (Сумне і веселе обличчя), солодкий сюрприз, навчально-методичний комплекс: підручник Оксана Карп’юк, аудіододаток до підручника – фонограми пісень: “What is you name?”, “ аудіопрогравач; комп’ютер, презентація до уроку з використанням Інтернет-матеріалів
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань
Форма проведення: урок – подорож
Хід уроку:
І Організаційний момент:
1. Привітання:
Вчитель: - Good morning dear children!
Учні: - Good morning dear teacher!
Вчитель: - I’m glad to see you!
Учні: - We are glad to see you too!
Вчитель: - How are you children?
Учні: - We are fine thank you!
ІІ. Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми уроку: Вчитель: Діти, яку тему ми з вами вивчили? (відповіді дітей)
- Правильно, і сьогодні ми з вами перевіримо, як ви засвоїли її. На вас чекає не звичайний урок, а урок- подорож у чарівну країну англійської мови. A magic trip to Englishland! Отже, будьмо уважними і старанними, бо в кінці подорожі на вас чекає сюрприз!
ІІІ. Узагальнення і систематизація знань, умінь, навичок.
1. Введення у іншомовне середовище
(стукіт у «двері», з’являється «ведмедик», який веде діалог)
Вчитель: - Children! Who is it? Учні: - It is a bear.
Вчитель: - Hello bear! What is your name?
- My name is Ted! Il be your driver! Я буду вашим водієм! Let’s introduce! Давайте познайомимось! Гра «Magic ball»
(діти передають по колу м’яч, задають і відповідають на запитання)
What is your name? My name is…
(діти разом з учителем співають пісеньку під музичний супровід)
Вчитель: - OK! Let’s sing song “What is your name?”
Вчитель: - Well done!
2. Подорож по станціях
Робота в режимі Вчитель-Учень
1).Ведмедик: –Take your sits in our plane! Zoom –zoom my plane!
and first our station it is a “Color Station”
(повторення кольорів з використанням ІКТ - мультимедійної презентації)
Вчитель: - Look on the board! What colour is it?
(робота в зошитах з друкованою основою)
Вчитель: - ОК! Take your copybook and open the page # 46-47. Візьміть зошити і відкрийте сторінку 46-47.
- You can see a crocodile, donkey, bear and cat. - Take green and yellow color. Color the crocodile in green and yellow. Take a blue color and color the donkey in blue. Take a brown color and color the bear in brown.
- Have you got the same picture?
- Well done!
2). Ведмедик: – take your sits in our train! Chuck-chuck my train! And next our station it is an “Toy-animal Station”
(повторення лексики по темі з використанням ІКТ)
Почергово з'являються слайди з зображеннями тварин для проведення гри.
Гра “Two brothers Can and Cannot “
Вчитель: - Take cards with faces and give answer on my questions! Look on the board! What can you see?
Учні: - I can see ….(tiger, squirrel, wolf, monkey, hedgehog, hippo, kangaroo, fox.) (відповіді дітей)
Вчитель: - Can you see a … (tiger, squirrel, wolf, monkey, hedgehog, hippo, kangaroo, fox.) Can it (run, walk, jump, swim, hop, fly…)?
(Діти показують відповідну карточку can/cannot)
Вчитель: - Well done! Come to me and stand into the circle! Reaped after me!
Walking, hop, running, stop!
Swimming, hop, flying, stop!
- Let’s sing song “I can swim”
(Учні разом з учителем виконують пісню з музичним супроводом)
(Дістаємо коробку з іграшками-тваринками)
Гра «My favourite toy- animals »
(на перевірку засвоєння структури « I have got a…», «It is...», «It can …», «It cannot …»)
Вчитель: - What is it?
Учні: - It is a box.
Вчитель: - Children take hart and say! What animal do you like the best?
Учні: - I like ….. The best!
(діти відповідають на запитання і беруть іграшку-тваринку з коробки)
Вчитель: - Hid your animals! -Have you got a ….?
Учні: - No, I have not.
Вчитель: - What have you got?
Учні: - I have got a… It is …. It can … It cannot …
3). Ведмедик:– Тake your sits in our Red bus!let’s go! Broom -broom my bus! And next our station it is an ”ABC Station”
Гра «Find a Letter»
(на перевірку засвоєння літер алфавіту – учитель по черзі просить учнів вибрати картку з зображенням малої чи великої літери з промовлянням віршованих рядків про неї одночасно з презентацією )
Вчитель: - Take big/small letter ….!(діти виконують завдання на кожну букву)
Учні: 1. Якщо букву Вb запам’ятаєш. То як бджілку Вее писати взнаєш
2. Ось,як хвостик на коті,Випинає букву Сс!
3. В слові dog є букава Dd - Знають це англійці всі!
4.Не та she в нашій сім'ї. Не обійдуться без Ее.
5. Fish припливла,Букву Ff принесла!!!
А, В, С, D, E and F
we are learning alphabet.
Вчитель: - Well done! Take your sits!
- Children! Look! We are in the Englishland!
- ІV. Заключна частина уроку:
1.Підсумок
Вчитель: - От ми разом і здійснили подорож до чарівної країни іноземної мови, де на вас чекає сюрприз! Але давайте перевіримо, чи всі завдання ми виконали і чи можемо отримати сюрприз?
- Can you name the toy- animals? Yes, we Can.
- Can you name the letters Aa, Bb, Cc, Dd, Ee, Ff? Yes, we Can.
2. Рефлексія (перевірка емоційного стану та роботи на уроці за допомогою сигнальни х карток, які діти прикріплювали на дошці )
Вчитель: - All of you have a “Happy face” and “Sad face”. If you like our lesson put a “Happy face” on the blackboard but if you don’t like put a “Sad face” And there you’ll find a surprise! Take it! (Діти отримують солодкий сюрприз і «повертаються додому» різними видами транспорту)
Ведмедик:Take your sits!Let’s go home by bus! Broom -broom my bus! By train! Chuck-chuck my train! By plane! Zoom –zoom my plane!
Вчитель: - От ми і повернулися додому! Ви всі молодці! І я бажаю вам вчити англійський весело! Я бажаю вам успіхів!
- Keep it so! Thank you for the lesson! Our lesson is over and we say goodbye!
Учні: - Bye - bye!
Челюскінська загальноосвітня школа І- ІІІступенів
Новоазовського району Донецької області
Уроки англійської мови у 1класі
з теми « Іграшки»
Учитель англійської мови
Ковальова Л.М.
Достарыңызбен бөлісу: |