Сабақ нөмірі (жұп) 21 Мамандығы-біліктілігі



бет1/2
Дата26.01.2023
өлшемі74.1 Kb.
#468791
түріСабақ
  1   2
14 Торттар мен пирожное өндірісіндегі толассыз желілер.


МОДУЛЬ БОЙЫНША САБАҚ ЖОСПАРЫ

Курс:

3

Топ:

Т-21

Сабақ нөмірі
(жұп)

21



Мамандығы-біліктілігі:

1218000 «Тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарының жабдықтары»
1218033 «Жабдықтарды пайдалану және жөндеуші технигі»

Модульдің атауы:

«КМ 04. Шикізат дайындау және ұннан дайындалатын, аспаздық және жекелеген жартылай дайын өнімдер дайындау»

Сабақтың тақырыбы:

Торттар мен пирожное өндірісіндегі толассыз желілер.

Өткізілген күні:

24.02.2022ж.

Ұзақтығы:

2 сағат (90 мин)

Өткізу орны:

Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Сервис және туризм колледжі» МКК

Сабақтың мақсаттары:

Білімділік: Торттар мен пирожное өндірісіндегі толассыз желілердегі жабдықтармен танысу.
Дамытушылық: Тақырыптың мәні мен мазмұнын ашу. Теорияда алған білімдерін күнделікті өмірде және жұмыста қолдануға дағдылау.
Тәрбиелік: Білім алушылардың дағдыларының, көзқарастарының қалыптасуын дамыту және жетілдіру

Күтілетін нәтижелер:

Теориялық материалды зерделеу және макарон өнімдерін кептіру жұмыстары бойынша практикалық дағдылар мен іскерліктерді пысықтау

Сабақ типі:

Практикалық

Оқыту әдістері, әдістемелік тәсілдер, педагогикалық техника, педагогикалық технологиялар:

Көрнекі-иллюстрациялық (презентация), ішінара-іздестіру (зерттеу жұмысы), оқытушының жетекшілігімен жүргізілетін оқу жұмысының әдістері, өзіндік оқу жұмысының әдістері.

Қажетті жабдықтар мен құралдар:

ДК, смартфондар, гаджеттер, презентациялық материалдар, дидактикалық материалдар, интерактивті оқыту құралдары

Қосымша
дереккөздер
(әдебиет):

  1. Цыганова Т.Б. Технология хлебопекарно производство, -М.: Колос, 2003

  2. Кошевой Е.П. Практикум по расчетам технологического оборудование пищевых производств, - СПб,: ГИОРД, 2002

  3. Хромеенков В.Н. Технологические оборудование хлебозаводов и макаронных фабрик / В.Н. Хромеенков. - СПб,: ГИОРД, 2002

  4. Медведев Г.А. Технология макаронного производства, - М,: Колос 2004

Оқытушымен байланыс ақпараты:

Оқытушының аты-жөні, тегі:
Тәукебаева Балғын Базарханқызы

Тел.: 8 778 246 92 44,
E-mail: balgyn.taukebaeva.95@mail.ru




Сабақ жоспары

Сабақ барысы

Уақыты (минут)

Оқытушының іс-әрекеті

Білім алушылардың іс-әрекеті

Оқу ресурстары мен материалдары

1

2

3

4

5

1. Ұйымдастыру кезеңі

5

Сәлемдесу. Аудиторияның дайындығын тексеру. Студенттердің қатысуын тексеру.
Сабақтың мақсаты мен мазмұнымен және жұмыс кезеңдерімен танысу

Оқу материалдарын дайындау

Топтың оқу журналы, қатысу тізімдемесі

2. Білім алушыларды негізгі кезеңдегі жұмысқа дайындау

5

Біілм алушыларды жаңа тақырып бойынша жұмыс кезеңдерімен таныстыру

Білім алушылар тақырып бойынша зерттелетін сұрақтарды жазады

ДК, интерактивті тақта; презентациялық материалдар

3. Жаңа білім мен қызмет тәсілдерін қалыптастыру

30

Оқытушы мультимедиялық презентацияны қолдана отырып, пәннің мақсаттары туралы ақпарат береді.

Білім алушылар жаңа тақырыпты мұқият бақылап, қажетті жерлерін белгілейді.

ДК, интерактивті тақта; презентациялық материалдар, дәптерлер, қаламдар, қарындаштар

4. Зерттелген оқу материалы бойынша білім алушылардың алғашқы білімдерін тексеру

10

Платонус платформасында мұғалім тапсырманы тағайындайды
1.Дәптерде сұрақтарды орындау
студенттердің зерттелген материалды игеруі үшін

Алынған ақпаратты пайдалана отырып, білім алушылар сұрақ қояды, бір-бірінің сұрақтарына жауап береді

ДК, смартфондар, гаджеттер, презентациялық материалдар

5. Жаңа білім мен қызмет тәсілдерін бекіту

15

Оқытушы білім алушылардың зерттелген материалды меңгеруін тексереді

Алынған ақпаратты пайдалана отырып, білім алушылар кластерді толтырады

ДК, кластер және баспа түріндегі тест тапсырмалары, қаламдар

6. Білім мен қызмет тәсілдерін қолдану

15

Топтарға бөлу. Білім алушы оқытушы дайындалған жағдаяттық тапсырмалардан бір тапсырманы таңдайды және тапсырма бойынша жұмыс жасайды.

Білім алушылар топта алған тапсырманы талқылап, тәжірибелік тұрғыдан жауап іздейді

Жағдаяттық тапсырмалар

8. Білімді жинақтау және жүйелеу. Білім мен қызмет тәсілдерін түзету

5

Оқытушы білім алушылар орындаған тапсырмаларды талдайды, түзету енгізеді, қателер мен дәлсіздіктерді көрсетеді және түсіндіреді

Білім алушылар қажетті сәттерді мұқият тыңдайды және тіркейді

ДК, интерактивті тақта; презентациялық материалдар

9. Үй тапсырмасы туралы ақпарат

2

Кластер құру. Цыганова Т.Б. Технология хлебопекарно производство, -М.: Колос, 2003

Білім алушылар тапсырмасын мұқият тыңдайды және дәптерге жазады

ДК, интерактивті тақта

10. Сабақты қорытындылау және рефлексия

3

Өткізілген сабақты талдау. Білім алушыларды бағалау және рефлексия

Білім алушылар мұқият тыңдайды

Топтың оқу журналы




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет