Бағдарламасы аясында сертификатталған. Қысқа мерзімді жоспар



Дата04.07.2016
өлшемі29.48 Kb.
#176466
ОҚО Түркістан қаласы Бабайқорған ауылы

«Бабай-Қорған» жалпы орта мектеп КММ .

Биология пәнінің мұғалімі: Бексейтова Нигара.

3 деңгейлік бағдарламасы аясында сертификатталған.

Қысқа мерзімді жоспар.


Пәні: Биология

Сыныбы: 9/ә

Күні: 26.12.2014

Сабақтың тақырыбы:

Тіршіліктің пайда болуы туралы тарауын қайталау.

Сабақтың мақсаты:

Тіршіліктің пайда болуы туралы көзқарастарын қалыптастыру.

Күтілетін нәтиже:

Тіршіліктің қалай пайда болғаны туралы көзқарастарын қалыптастырады.

Ресурстар:

Биология оқулық 9сынып Алматы «Мектеп» баспасы, ноутбук, стикер, маркерлер, флипчарттар.




Кезеңдері

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Күтілетін нәтиже

Ұйымдастыру

Топқа бөлу 2мин


1 кезең

Қызығушылықты ояту

Веер әдісі 5 мин

2 кезең Мағынаны тану

1.Бейнеролик 5мин
2.Топтастыру әдісі

15мин


3. Сергіту сәті. 2мин

ІІІ кезең Ой қорыту

1 Деңгейлік тапсырма

8мин


Бағалау 4мин

Рефлексия 2мин

Үйге тапсырма беру

2 мин



Сәлемдесу оқушыларды түгелдеу, құрал-жабдықтарын дайындау. Оқушыларды 3 түсті конфет арқылы 3 топқа бөлемін.

1топ Дарвин тобы

2 топ Миллер тобы

3 топ Л.Пастер тобы


Бұл кезеңде үй тапсырмасын гармошка қағазға сұрақтар жазып, келесі топтармен алмаса отырып жауабын жазады

Бейнебаян тамашалау.

Мәтін бойынша берілген тақырыпты, қайталау арқылы жалпы сипаттама жасайды.
Қара жорға биі

Деңгейлік тапсырма бойынша тест тапсырмасын таратамын


Бағалау парақшасын тарату


Стикер тарату

Тарауды қайталау


Оқушылар сәлемдеседі сабаққа керек құралдарын дайындады. Оқушылар 6 оқушыдан тұратын 3 топқа бөлінеді

Оқушылар алдымен тыңдайды, кейін топ болып, бір-бірімен ынтымақтаса отырып, берілген тапсырманы орындап шығады


Оқушылар бейнебаян тамашалайды.
Тақырыптан түсінгендері бойынша постер жасап, қорғайды.
Биге белсене қатысады.

Берілген тест тапсырмасын жауапкершілікпен мұқият орындайды.

Топ басшылары топтағы оқушыларды критерий бойынша бағалайды
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жазып тақтадағы смайликтерге жапсырады.

Ұғынады, тыңдайды, үйге берілген тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.



Оқушылар ынтымақтаса топқа бөлінеді.
Берілген тапсырманы орындай отырып үй тапсырмасын естеріне түсіреді.

Бейнебаяннан түсінгендерін талдайды.


Тапсырманы орындай отырып тарау толық қайталанады.

Көңіл –күйлері көтеріледі.

Тест тапсырмасын орындай отырып қызығушылығы артады.

Нәтижесінде әр оқушы дискриптор коя білді



Оқушылардың көңіл-күйі көтеріледі.


Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет