Безымянный-2



Дата11.10.2022
өлшемі49.11 Kb.
#462394
Дуйсенова Г





Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

Мектеп: Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:Дуйсенова Гулназ

Сынып: 11

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Экономиканың аралас түрі









Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

11.1.1.7 экономиканың аралас түріне тән белгілерді анықтай отырып, оған көшудің себептерін зерттеу

Сабақтың мақсаты

Экономиканың аралас түріне тән белгілерді анықтай отыра, оған көшудің негізгі себептерін зерттей алады

Бағалау критерийі

Аралас экокномикаға тән белгілерді анықтайды, ерекшелігін түсінеді
Әртүрлі елдердің экономикаларын дамытуға экономиканың аралас түріне көшу себептерін зерттейді

Тілдік мақсаттар



Экономиканың аралас түрінің белгілерін анықтай отырып, оған көшу себептеріне зерттеу жүргізу арқылы ғылыми тілде сөйлеуге дағдыландыру.

Құндылықтарға баулу


Индустрияландыру және инновацияларға негізделген экономикалық өсу

Пәнаралық байланыс

география

Тақырып бойынша алдыңғы білім



Экономиканың аралас түрі 1 сабақ







Сабақ барысы



Сабақтың жоспарланған кезеңдері



Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері



Ресурстар

Сабақтың басы

3 минут

5 минут

Сабақтың ортасы


7 минут
20 минут



1.Психологиялық ахуал
2.Оқушылардың назарын аудару
1-тапсырма
«Ассоцияция» әдісі арқылы аралас экономиканың сипатты белгілерін жазыңдар:
Аралас
экономика




Дескриптор


Аралас экономикаға тән 1 белгісін жазады
Аралас экономикаға тән 2 белгісін жазады
Аралас экономикаға тән 3 белгісін жазады
Аралас экономикаға тән 4 белгісін жазады


ҚБ : Мұғалімнің кері байланысы
ЖұпЖ : 2-тапсырма кестені толтыру

Аралас экономика

Экономика жүйе түрлері

Ерекшеліктері

1

Жапондық модель




2

Швед моделі




3

Қытайлық модель




4

Германдық модель




Қалай тексередіҚБ: Жұп аралық бағалау
3 ТЖ -тапсырма топтарға «Экономикалық дамудың Қазақстандық моделі үлгісін» зерттейді тапсырма ???
1 топ «Қос диаграмма» Әлеуметтік себебін зерттеу
2 топ «Қос жазба үлгісі» Саяси себебін зерттеу
3 топ «Пирамида» Экономикалық себебін зерттеу


ҚБ: «Екі жұлдыз бір тілек»



.
Маркер

Маркер


Сабақтың қорытындылау

Дескриптор
Білім алушы:
Қазақстандық модель үлгісінің әлеуметтік сипатын зерттейді
Қазақстандық модель үлгісінің саяси сипатын зерттейді
Қазақстандық модель үлгісінің экономикалық сипатын зерттейді
РЕФЛЕКСИЯ
Білемін
Білдім
Білгім келеді





Оқу мақсатына сәйкес емес тапсырмалар, мақсатқа жете алмайды ,өйткені зерттеу жұмысы ұйымдастырылмады, Бағалау критерийлер,тапсырмалар талапқа сәйкес емес,дескрипторлар дұрыс жасалмаған,Саралау көрсетілмеген



Қосымша ақпарат




Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Бағалау оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пəнаралық байланыс; денсаулық жəне қауіпсіздік, АКТ- мен байланыс, құндылықтармен байланыс (тəрбие элементі)
















Рефлексия
Сабақ мақсаттары / оқу мақсаттары қолжетімді ма?


Оқушылар бүгін не үйренді?

Сабақтағы ахуал қандай болды?


Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?


Уақыт есебінен ауытқу болды ма?


Жоспарға қандай өзгеріс енгізілді?



Өткізген сабақ туралы ойлану үшін төмендегі орынды пайдаланыңыз.
Сол жақтағы сіздің сабағыңызға қатысты сұрақтарға жауап беріңіз.




Жалпы бағалау

Ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты)

1:


2:
Қандай екі нəрсе немесе тапсырма сабақтың бұдан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?
1:
2:
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?




Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет