Екс-кард. А. Содано Колишній Державний Секретар ВатикануДата23.06.2016
өлшемі48.5 Kb.
Екс-кард. А. Содано

Колишній Державний Секретар ВатикануВідкритий лист

Шановний пане екс-кардинале А.Содано,

хочемо відповісти на Ваш відкритий лист з 7.04.2010р, яким лицемірно захищаєте папу Бенедикта XVI. Йдеться про проблему педофілії і гомосексуалізму в Церкві. Насамперед, мусимо сказати, що Ви, як колишній Державний секретар, маєте більшу вину за приховування злочинів, ніж та, яку приписують колишньому префекту кард. Й.Рацінгеру. Ви, як Державний секретар, знали про всі ці скандали. Всі інформації, які приходили до Папи з апостольських нунціатур, переходили через Ваші руки. Іван Павло ІІ багато часу присвячував т.зв. апостольським подорожам, а Ви, будучи другою особою після Папи, практично керували цілою Церквою. Ви вибудували апостатичну структуру, яка відповідає за сучасну кризу в Церкві. Ви обирали з ліберальних священиків єпископів, а Папа, в більшості випадків, навіть не знав про кого йдеться. В основних речах Ви, від імені папського авторитету, приймали рішення самі. Цієї влади не мав навіть кард. Рацінгер, який повідомляв Папу про проблеми Церкви в галузі віровчення і моралі. Без його рішення в серйозних випадках префект не міг сам вирішувати. Хто несе найбільшу відповідальність за церковні педофільні скандали і за те, що жертвам затуляли рот і погрожували? Цю вину, насамперед, несе папа Іван Павло ІІ, а на другому місці Ви, як Державний секретар. Відкритим листом Ви властиво не захищаєте сучасного Папу, але захищаєте самі себе. Ще й до того лицемірно робите собі рекламу героїчного оборонця папського уряду.

Ви, екс-кард. Содано, стверджуєте:Цитата: „На папі Бенедикті XVI відбивається „культурний” конфлікт.”

Відповідь: Цим Ви перед цілою Церквою і цілим світом ігноруєте злочини педофілії і гомосексуалізму, які в Церкві не каралися. Усю проблематику полегшуєте тим, що називаєте її якимсь „культурним конфліктом”, який мовляв відбивається на папі Бенедикті XVI.

Цитата: „Папа представляє моральні правди, які багато-хто не приймає, і таким чином хиби і упадки священиків стають зброєю проти Церкви”.

Відповідь: Це правда, що Папа представляє моральні правди, які багато-хто не приймає. Але це не має нічого спільного з тим, що священик не мав би бути покараний за важкий злочин. Церковна ієрархія з власних інтересів прикриває ці злочини, а тим порушує Божі закони і допускається непослуху щодо Бога. Якщо винуватець не був покараний, то відповідальність за його злочин повністю несе єпископ і Папа. Отож Ви, екс-кардинале, є найбільшим співвинуватцем цих непокараних злочинів.

Цитата: „...хиби і упадки священиків стають зброєю проти Церкви”.

Відповідь: Про яку зброю говорите і проти якої Церкви? Церква, як Тіло Христове, є святою і не може створювати жодної єдності з гріхом. На противагу цьому, сучасна апостатична структура зраджує Христа і Його Містичне Тіло – Церкву. Ця зрадницька структура мусить бути справедливо покарана. Отож напад не є проти Церкви, але проти зрадників Христа і Церкви, які окупують церковні уряди.

Цитата: „Тепер нападають на Церкву звинуваченнями з педофілії”

Відповідь: Не нападають на Церкву, але на зрадницьких прелатів, які свідомо прикривають злочини педофілії і гомосексуалізму. Ті чеснотливі, які є в Церкві і терплять від цієї зрадницької структури, не бачать в цій очисті Церкви напад на неї, але виявлення Божої справедливості. Мусить настати очищення від зрадницької ієрархії. Запитуємо Вас: Були випадки педофілії і гомосексуалізму, чи ні? Цілий світ знає, що були. Хто є головним винуватцем? Церковна ієрархія, яка не карала за ці злочини, але свідомо їх приховувала. Наголошуємо: коренем педофілії, гомосексуалізму і відпаду від Церкви є апостатична структура, яку Ви, екс-кард. Содано, заступали. Ви будували її на зрадницьких священиках, яких підвищували на єпископів. Апостатична структура базується на історично-критичній теології (ІКТ) і на фальшивій пошані до поганства. Це є справжній корінь відпаду і його плоду – педофілії.

Цитата: „Колись тут були напади модернізму проти Пія Х...”

Відповідь: Запитуємо: Що було суттю модернізму і що є суттю сучасної ІКТ, яка в обов’язковому порядку втовкмачується в голови студентів на всіх теологічних факультетах? Це є переодягнений модернізм. Святий Пій Х сьогодні б твердо осудив ІКТ так, як засудив і модернізм. Сучасних неомодерністів Ви свідомо поставили на найвищі посади, щоб вони внутрішньо нищили Церкву. Ці теологи і єпископи під фразою послуху твердо і немилосердно ліквідують останнього правовірного священика чи студента теології. Авторитетом святого Пія Х Ви лицемірно прикриваєтеся для того, щоб обманути людей.

Цитата: „Християнська спільнота по праву відчувається зраненою, коли її, як цілісність, намагаються втягнути до болісних і серйозних упадків якогось священика, змінюючи особисту відповідальність і вину на колективну вину.”

Відповідь: Якщо б єпископи через справедливу кару відділили педофілів і гомосексуалістів від християнської спільноти, то вона б, як цілісність, не була втягнута до болісних і серйозних упадків якогось священика. Головна вина не лягає ані на тих священиків-педофілів і гомосексуалістів, але на єпископів, які їх не покарали. Єпископ, насамперед, має слухати Бога і Божі закони. Тоді має право на правдивий авторитет. В такому випадку підлеглий через його накази реалізує Божі закони і Божу волю. Найбільшим злочином є зловживання церковним авторитетом. Єпископи-апостати Бога не слухають, злочинів в Церкві не карають, але правовірних священиків немилосердно виключають з Церкви, якщо вони своєю правовірністю загрожують їхній апостатичній структурі. Ви вбили багато невинних душ через т.зв. фальшивий послух. Ви несете відповідальність за цілу злочинну систему всередині Церкви і за її плоди, якими є педофілія і гомосексуалізм.

Цитата: „Якщо якийсь зі священиків був невірним, то не можемо і не сміємо це узагальнювати. Це не є вина єпископа, якщо його священик осквернився важкими провинами, і за це, однозначно, не несе відповідальності Папа.”

Відповідь: Єпископ до певної міри винуватий за серйозний моральний делікт священика. Він повинен забезпечити йому здорові правди віровчення і здорові моральні засади. Коли станеться важкий гріх і велике згіршення, то єпископ мусить назвати гріх гріхом, а грішника справедливо покарати, щоб так зупинити подальше поширення гріха. Якщо він, навпаки, мовчить на гріх, його приховує і ще й до того погрожує жертвам гріха, то тут йдеться про великий злочин перед Богом, перед Церквою і перед світом. Конкретно папа Іван Павло ІІ має головну вину за моральні делікти педофілії і гомосексуалізму в Церкві. а з ним, на другому місці, цю вину маєте Ви, екс-кардинале Содано, як колишній Держсекретар. Іван Павло ІІ обрав стратегію лицемірства: замість покарання серйозних злочинів, ці злочини приховувалися, а тим самим поширилися по цілій Церкві. Сталін був відповідальний за всі ГУЛАГи і мільйони замордованих невинних жертв. Він заступав злочинну систему, задавав напрям і утримував духа смерті.

Злочинна і апостатична система – це не Церква, це структура з Юдів і злочинців з духом Анни й Каяфи.

Шановний пане екс-кардинале, Ваші злочини проти Церкви не можна замовчати так, як не замовчувалися злочини воєнних злочинців фашистської системи. Вони були покарані Норімбергським судом за те, що утримували нелюдську систему, яка мала на сумлінні декілька мільйонів людських жертв. Ви утримували і будували злочинну систему всередині Церкви, а наслідком є мільйони жертв, які закінчили вічною загибеллю. Це набагато гірше, ніж смерть тих жертв, які загинули в концтаборах. Ви підняли зраду і важкі гріхи на офіційний рівень, Ви зловжили найвищим урядом для ліквідації Христа і кривавлячої Церкви. Закликаємо Вас Божим іменем: Відійдіть з уряду декана Колегії кардиналів. Нагадуємо, що через відкриту зраду Христа і Його Євангелія на Вас і на всіх кардиналів Бог наклав найважчу кару анатеми, тобто Божого прокляття і виключення з Церкви. Уряд Ви займаєте вже незаконно і на шкоду Церкви. Ви є найбільшим винуватцем і злочинцем по відношенні до Церкви. Чиніть покаяння. Якщо не будете цього робити і залишитесь в затверділості, то будете навіки засуджений!

Замість того, щоб лицемірно захищати папу Бенедикта XVI, признайте перед цілою Церквою, що після Івана Павла ІІ, найбільшу вину за сучасний катастрофічний стан Церкви маєте Ви. За ці злочини можна очікувати, що подібно, як у випадку Івана Пала ІІ, і у Вас, ще навіть за життя, буде розпочатий пришвидшений процес беатифікації.

В Христі,

Єпископи УПГКЦ+ Методій, ЧСВВр

+ Маркіян, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр

+ Ілля, ЧСВВрЛьвів, 12.04.2010

Копії:


  • Бенедикт XVI, папа

  • Католицьким і світським мас-медіа

Адреса: Синод УПГКЦ, Соснова, 3, 79491, Львів-Брюховичі. Україна.www.community.org.ua, www.uogcc.org.ua, pidhirci.community@gmail.com

Каталог: dwnld


Достарыңызбен бөлісу:
©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет