Інформація про зв’язки виконавчого комітету міської ради з містами інших держав у 2008 році № Країна Назва міста Виїжджала/ приїжджала делегаціябет1/3
Дата10.07.2016
өлшемі313 Kb.
түріІнформація
  1   2   3
Інформація про зв’язки виконавчого комітету міської ради з містами інших держав у 2008 році
Країна
Назва міста

Виїжджала/ приїжджала делегація

Період

Встановлені контакти, напрацьовані питання, участь в зборах

1

РосіяГенеральне Консульство Російської Федерації у Львові

Приїжджали:

Євгеній Гузєєв – Генеральний Консул12.02.08

Зустріч з міським головою. В обласній науковій бібліотеці імені Івана Франка за участі Генконсула та активістів Російської общини в області відбулася презентація збірки російськомовної прози і есеїстики Прикарпаття “Пароли пробуждения”.

Генеральне Консульство Російської Федерації у Львові

Приїжджали:

Євгеній Гузєєв – Генеральний Консул06.05.08

08.05.08


Участь у святкуваннях з нагоди Дня міста Івано-Франківська

Серпухов

Приїжджали:

Мельникова Ніна – заступник начальника управління з розвитку культури

Канаічева Світлана – директор парку культури та відпочинку


06.05.08

08.05.08


Участь у святкуваннях з нагоди Дня міста Івано-Франківська

Серпухов

Виїжджали:

Ярослав Яцишин - заступник міського голови,

Віталій Запух ляк-помічник заступника міського голови


20.09.08

22.09.08


Участь у святкуваннях з нагоди Дня міста

2

ПольщаТарнув

Виїжджали:

Представники МБЕРІФ25.01.08

27.01.08


На запрошення Тарнувського відділення Інституту Європейської Інтеграції (Республіка Польща), відбувся візит представників Українсько-канадського МБЕРІФ Бізнес-Центру (м. Івано-Франківськ) в місто Тарнув. У зустрічах, які були організовані польською стороною, взяли участь представники органів місцевого самоврядування, польські компанії, громадські організації підприємців, а також італійська та німецька компанії, які зацікавленні у співпраці з польськими й українськими підприємствами. На зустрічах обговорювались напрямки та галузі співпраці польського та українського бізнесу, можливості інвестицій та фінансової підтримки майбутніх спільних підприємств у світлі вступу України до СОТ, а також впровадження інноваційних туристичних продуктів в рамках підготовки до ЄВРО-2012. За підсумками зустрічей досягнуто домовленість щодо співпраці Бізнес-Центру МБЕРІФ та Інституту Європейської Інтеграції. До кінця лютого 2008 року буде підписано Угоду про Співпрацю та заплановано візит представників ІЄІ до Івано-Франківська.

Генеральне Консульство РП у Львові

Приїжджали:

Вєслав Осуховскі – Генеральний Консул15.02.08

В Івано-Франківську може відкритися Генеральне Консульство Республіки Польща. Про це йшлося на зустрічі генконсула Польщі у Львові Вєслава Осуховського із міським головою Віктором Анушкевичусом. На думку міського голови Віктора Анушкевичуса, найбільш прийнятним містом для роботи Генерального Консульства Польщі може стати саме Івано-Франківськ. Серед переконливих аргументів мера: близькість міста до кордону, наявність зручного залізничного та автомобільного сполучення, функціонування міжнародного аеропорту, потужний людський ресурс та, що не менш важливо, лояльність влади до інвесторів та міжнародних проектів. Місцева влада вже запропонувала варіанти приміщення, де може розміститися Генеральне Консульство Польщі.

Генеральне Консульство РП у Львові

Приїжджали:

Ян Борковські – заступник Міністра зовнішніх справ РП

Вєслав Осуховскі – Генеральний Консул


29.07.08

Відбулась зустріч з першим заступником міського голови п. Зіновієм Фітелем. Предметом зустрічі був огляд приміщень, пропонованих для розміщення консульства РП в м. Івано-Франківську. Сторони домовились про проведення польськими спеціалістами експертної оцінки технічних передумов для відкриття консульської установи у нашому місті.

Генеральне Консульство РП у Львові

Приїжджали:

В.Тицінські – заступник Голови консульського департаменту та польської діаспори МЗС РП20.08.08

21.08.08


Зустріч з міським головою. Переговори стосовно можливого відкриття консульської установи в м. Івано-Франківську.

Генеральне Консульство РП у Львові

Приїжджали:

Марчін Женєвіч – Віце-консул13.09.08

Участь у церемонії нагородження міста Івано-Франківська Почесним прапором Європи

Хшанув

Приїжджали:

Станіслав Душа – заступник бургомістра

Кшиштоф Зубік – голова ради міста

Станіслав Душа – заступник бургомістра

Альдона Коморовска – канцлер уряду міста

Ян Смулка – директор Дому культури

Підприємець

Богдан Гурка – водій
28.02.08

02.03.08


На запрошення міського голови представники муніципалітету м. Хшанова брали участь у церемонії вшанування лідерів економічного прогресу «Тріумф 2007», що проводилась 1 березня в Івано-Франківську. В ході візиту також відбувалась зустріч з міським головою п.В.Анушкевичусом та заступником міського голови п.З.Федорук. Під час зустрічей серед інших питань співпраці між містами обговорювалось питання участі представників м. Івано-Франківська у святкуваннях Дня міста Хшанова, які проходитимуть на початку червня і головним лейтмотивом яких буде українська культура і традиції. Сторони дійшли згоди про те, що місто Івано-Франківськ у святкуваннях Дня міста Хшанова будуть представляти три відомі мистецькі колективи: муніципальний оркестр народної музики «Рапсодія», танцювальний колектив Муніципального центру дозвілля «Вертикаль ліміт» та муніципальне тріо бандуристок «Намисто». Під час зустрічей керівництва міст йшлось також про можливість проведення в м. Хшанові виставки-презентації видавництва «Кашалот», яке стало лауреатом цьогорічного «Тріумфу» у позаконкурсній номінації «Соціально-відповідальний бізнес».

Хшанув

Приїжджали:

Станіслав Душа – заступник бургомістра

Кшиштоф Зубік – голова ради міста

Анджей Очковскі – депутат міської ради

Роберт Мачяшек – депутат міської ради

Івона Фарон – начальник відділу геодезії

Барбара Срока - волейболістка

Пакуліна Строіньска - волейболістка

Богуслав Гурка - водій


06.05.08

08.05.08


Участь у святкуваннях з нагоди Дня міста Івано-Франківська

Хшанув

Виїжджали:

Олександр Дерев’янко – заступник міського голови

Оксана Шийчук – начальник відділу міжнародних зв’язків

Володимир Устинський – начальник відділу туризму

Мирослав Петрик – начальник управління культури

Петро Кіршак – водій

Дитяча команда футболістів з тренером (всього 12 осіб)

Рапсодія


Тріо бандуристок

Вертикаль ліміт30.05.08

03.06.08


«З Україною у серці». Під таким гаслом відбувались святкування днів порідненого з Івано-Франківськом польського міста Хшанова. Цьогоріч дні святкування міста Хшанова були присвячені місту-партнеру Івано-Франківську і українській культурі. Офіційна делегація на чолі із заступником міського голови Олександром Дерев’янком, команда футболістів з Івано-Франківської школи-інтернату, артисти протягом трьох днів брали участь у заходах програми днів міста Хшанова. Перемога дитячої футбольної команди у Міжнародному турнірі на кубок Бургомістра Хшанова у перший же день створила атмосферу тріумфу українців, їх духу і волі. Багатогранне українське народне мистецтва мешканці і численні гості Хшанова представили кращі мистецькі колективи Івано-Франківська – муніципальний оркестр народної музики «Рапсодія» (художній керівник – Любомир Никорак), муніципальний ансамбль бандуристок «Намисто» (художній керівник – Надія Нестерук), молодіжний танцювальний гурт «Вертікаль - Ліміт» Муніципального Центру дозвілля та молода співачка Леся Шелефонтюк, які на високому професійному рівні репрезентували мистецтво нашого краю. Мешканці міста Хшанова з великою приємністю зустрічали Івано-Франківських митців. Концерти за їх участю відбулися з шаленим успіхом на центральних концертних майданчиках міста. У концертних програмах прозвучали українські народні пісні, інструментальні мелодії Гуцульщини, Бойківщини, Покуття, гурт «Вертікаль - Ліміт» своїми сучасними хореографічними постановками порадував молодь Хшанова, а з особливою приємністю глядачі сприйняли декілька польських народних пісень, які були спеціально підготовлені нашими митцями для хшанівців.

Івано-Франківська юнацька футбольна команда у м. Хшанов здобула Кубок Перемоги. Саме там відбувався міжнародний турнір з міні-футболу. В ньому брали участь 6 команд – 4 із Польщі, команда з Угорщини та Івано-Франківська команда ДЮСШ № 3. Боротьба між футболістами відбувалася у 5-ть поєдинків. У 4-х з них юні спортсмени Івано-Франківська здобули перемогу, а 5-й поєдинок - зіграли у нічию. За словами тренера футбольної команди ДЮСШ № 3 Ореста Горбатого, його вихованці продемонстрували під час поєдинків високий рівень підготовки та професіоналізму. Під час змагань був визначений і кращий форвард турніру. Ним став Юліан Горбатий. Під час змагань у 2005 та 2007 роках Івано-Франківська юнацька збірна посідала відповідно 1-е та 3-є місця. До речі, титул кращого воротаря турніру також здобув юний прикарпатець – Андрій Чухнов. Футбольна команда ДЮСШ № 3 щороку обмінюється досвідом зі спортсменами різних країн Європи. Вони не лише змагаються, а й беруть участь в культурно-розважальних заходах.Хшанув

Приїжджали:

Галіція Бебенек – депутат міської ради, голова комісії з охорони в галузі сільського господарства та лісництва

Мірослав Ігнат – депутат міської ради, голова комісії з питань культури, спорту та рекреації

Богуслав Гурке водій

12.09.08

14.09.08


Участь у церемонії нагородження міста Івано-Франківська Почесним прапором Європи

Люблін

Приїжджали:

Пьотр Дреєр – голова ради міста

Кшиштоф Лонтка – секретар міста

Юзеф Гузаж – працівник відділу міжнародних зв’язків

Водій


29.02.08

02.03.08


Участь у церемонії вшанування лідерів економічного розвитку «Тріумф 2007»

Люблін

Приїжджали:

Кшиштоф Лонтка – секретар ради міста

Славомір Рощенко – спеціаліст канцелярії президента міста

Вєслав Сташевскі – водій

Анджей Ярскі – журналіст Люблінського телебачення

Яцек Гжелак – оператор Люблінського телебачення

Гражина Міхонь – редактор польського телебачення в Любліні


06.05.08

08.05.08


Участь у святкуваннях з нагоди Дня міста Івано-Франківська

Люблін

Приїжджали:

Лєшек Данєвскі – віце-голова ради міста Люблін


Йозеф Гузаж – канцелярія Президента міста
Анджей Мотиль  - Президент товариства пекарів РП "Регіон Любельщизни"

Представник польсько-українського товариства «Спільне коріння»


Водій

12.09.08

14.09.08


Участь у церемонії нагородження міста Івано-Франківська Почесним прапором Європи

Люблін

Виїжджали:

Тетяна Романів – головний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків

Наталія Кобильчак – начальник відділу підтримки та розвитку підприємництва

Петро Ласійчук – головний спеціаліст управління освіти

Ольга Плескач – головний спеціаліст відділу культури


14.09.08

17.09.08


Робоча зустріч в рамках спільного українсько-польського проекту «Ключові проекти для розвитку транскордонної співпраці Люблін-Луцьк-Львів-Івано-Франківськ». Напрями: туризм, розвиток підприємництва, культура

Люблін

Виїжджали:

Тетяна Романів – головний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків

Уляна Басараб – спеціаліст І категорії відділу енергозбереження та комунальних підприємств

Ірина Маліновська – начальник відділу інформаційної роботи

Віктор Клід – відділ екології ОДА


12.10.08

14.10.08


В рамках реалізації спільного українсько-польського проекту «Ключові проекти для розвитку транскордонної співпраці Люблін-Луцьк-Львів-Івано-Франківськ» відбулась заключна зустріч робочих груп по напрямках «Охорона навколишнього середовища» та «Ефективне управління». У роботі груп взяли участь представники управління економічного та інтеграційного розвитку і організаційно-інформаційної роботи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Крім того, в ході виїзної зустрічі робочої групи «Охорона навколишнього середовища» учасники мали можливість ознайомитися з організацією притулку для тварин в м. Люблін. Пані Божена Кєдровска – директор притулку, люб’язно ознайомила учасників з умовами догляду за тваринами (собаками та котами), розповіла про впровадження системи обліку, реєстрації та ідентифікації тварин, систему стерилізації та щеплення. Було звернуто також увагу на здійснення заходів щодо супроводу безпритульних тварин протягом всього їхнього життя. Важливу роль в притулку відіграє інформаційно-просвітницька робота щодо гуманного поводження мешканців міста з безпритульними тваринами. Зокрема, на території притулку постійно організовують День відкритих дверей, зустрічі, конкурси, концерти для дітей, чим прививається любов до тварин з дитинства. Зазначений проект є продовженням заходів, реалізованих в рамках минулорічного проекту «Стратегія транскордонної співпраці Люблін-Луцьк-Львів-Івано-Франківськ». Загалом, протягом серпня-жовтня 2008 року польсько-українські робочі групи працювали над підготовкою проектів в 5-ти тематичних напрямках: ефективне управління, підтримка підприємництва, культура, туризм, охорона навколишнього середовища.

Люблін

Виїжджали:

Зінаїда Федорук – заступник міського голови

Оксана Шийчук – начальник відділу міжнародних зв’язків

Ярослав Новицький - водій28.11.08

02.12.08


24 листопада 2008 року в м. Любліні відбулась підсумкова конференція по спільному проекту «Ключові проекти для транскордонної співпраці Люблін-Луцьк-Львів-Івано-Франківськ». В обговоренні і затвердженні проектних заявок взяли участь представники чотирьох міст-учасників проекту на рівні заступників міських голів-членів Стратегічної ради.

Представники міста Івано-Франківська презентували проектну пропозицію «Професіоналізація кадрів органів місцевого самоврядування Любліна, Луцька, Львова, Івано-Франківська в рамках транскордонної співпраці».

Також під час конференції на розгляд було представлено і затверджено ще чотири нових спільних проекти «Охорона безпритульних тварин у Львові, Луцьку, Львові, Івано-Франківську»; «Відновлення історичної спадщини Любліна, Луцька, Львова, Івано-Франківська»; Медіатека – інформаційний простір Любліна, Луцька, Львова, Івано-Франківська»; «Студент з ініціативою. Інкубатор студентського підприємництва». Усі проектні пропозиції восени 2009 року будуть подаватись на конкурс проектів Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Участь в церемонії нагородження міста Любліна Почесним прапором ПАРЄ.Люблін

Приїжджали:

12.12.08

14.12.08


Участь у III Форумі молоді.

Нова Суль

Виїжджали:

Зінаїда Федорук – заступник міського голови

Михайло Верес – начальник управління освіти і науки

Мирослав Петрик – начальник управління культури

Світлана Уварова – головний спеціаліст управління освіти і науки

Мирослав Бідичак – директор природничо-математичного ліцею

Володимир Засідко – директор ЗШ № 2

Марія Семочко – директор ЗШ № 4

Віра Місяченко – директор школи-садка № 6

Микола Василик – директор загальноосвітньої школи-ліцею № 23

Наталія Стефанишина – директор вечірньої школи

Василь Грабовецький – директор Микитинецької загальноосвітньої школи Група дітей

Ярослав Титикайло - водій


31.03.08

07.04.08


Іванофранківці мали змогу ознайомитися із системою освіти в Польщі на прикладі організації навчально-виховної роботи в дошкільних та загальноосвітніх закладах Новосольського Повіту, мали цікаві і змістовні зустрічі із депутатами та керівництвом Староства Новосольського Повіту, бурмістром і членами міського уряду в Кожухові, війтом і депутатами гміни в Войцешицах, працівниками Центру польських громадських організацій в Зеленій Гурі, представниками Всепольського Товариства українців в Зеленій Гурі. Урочисто і піднесено, за участю представників Міністерства освіти Польщі, відділу освіти Любуського воєводства, депутатів парламенту Республіки Польща та сейму Воєводства, керівників гмін, керівників закладів освіти Новосольського Повіту 1 квітня 2008 року пройшло затвердження семи угод про співпрацю між сімома закладами освіти м. Івано-Франківська та закладами освіти Новосольського Повіту, які були підписані в м. Івано-Франківську 4 жовтня 2007 року під час перебування представницької делегації освітян Новосольського Повіту у нашому місті. Партнерами стали природничо-математичний ліцей м. Івано-Франківська та ліцей ім. Круковського в Новій Солі, школа понадгімназійна № 1 „Електрік” в Новій Солі та загальноосвітня школа-ліцей № 23 і Микитинецька загальноосвітня школа, школа заводова в Новій Солі та загальноосвітня школа № 2, школа № 3 в Новій Солі та Вечірня школа № 1, школа в Любєчіні та загальноосвітня школа № 4, початкова школа у Войцешицах та школа-сад № 6. Варто відзначити, що за період з листопада 2007 року до березня 2008 року наші польські партнери виграли грантові проекти Європейського Союзу для всіх своїх партнерів в Івано-Франківську. Перший з них мав назву „Європейська писанка: пізнаємо один одного через великодні звичаї та обряди” і завершився 12 квітня 2008 року. Наступні шість будуть реалізовані впродовж травня-жовтня 2008 року. Крім того, важливим підсумком візиту стали двосторонні домовленості щодо співпраці в галузі мистецтва та спорту. Так, на святкування днів міста Івано-Франківська прибуває молодіжний духовий оркестр зі школи „Електрік” в Новій Солі, який визнано найкращим в Європі та рок-група „Блек енд блюз”( 83 чол.). Натомість, на святкування днів міста Нової Солі з 12 до 16 червня 2008 року запрошено дитячі мистецькі колективи (60 чол.) із закладів освіти м. Івано-Франківська. Передбачено участь юних волейболістів і баскетболістів у міжнародних змаганнях, що будуть проходити в Новосольському Повіті влітку і восени 2008 року, організацію спільного літнього відпочинку групи школярів у виїзному літньому таборі „Вітер із заходу” у 2009 році, написання спільних грантових проектів гуманітарного спрямування, які фінансує Європейська Комісія, організації обмінів вчителів історії для глибшого вивчення історії двох народів, участь у міжнародних семінарах тощо. Досягнуто домовленостей про підписання в жовтні 2008 року ще трьох угод про співпрацю між закладами освіти наших міст. Розглянуто можливість підписання партнерської угоди між однією із гмін Новосольського Повіту та Вовчинецькою сільською радою. На нинішній день співпраця зі Староством Новосольського Повіту в гуманітарній сфері з-поміж усіх польських міст-партнерів є найбільш продуктивною. Визнанням високої результативності роботи Староства Новосольського Повіту в справі зміцнення україно-польських відносин стало запрошення віце-старости Юзефа Сушинського (генератора співпраці) на офіційну міждержавну зустріч під час офіційного візиту Президента України Віктора Ющенка в Республіку Польща 14 квітня 2008 року. Підтвердила свою згоду про приїзд на святкування Дня м. Івано-Франківська представницька делегація Староства Новосольського Повіту у складі Старости, голови Ради депутатів та керівника Новосольського Центру освіти.

Каталог: uploads -> files
files -> Пособие по русскому языку для учащихся 5-11 классов Садомова Антонина Петровна
files -> 280-бап. Акциз ставкалары
files -> Көксу ауылдық округінің әкімі Е. А сатымбаевтың 2014 жылға арналған жылдық есебі
files -> Алтынемел ауылдық округі бойынша әлеуметтік экономикалық дамуының қорытынды ақпараты баяндама өздеріңізге белгілі, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылдың 15 тамызындағы №615 «Әкімдердің халыққа есеп беру кездесулерін өткізу
files -> Қоғалы ауылдық округі әкімінің «Округтің әлеуметтік-экономикалық дамуының қорытындылары, 2014 жылы атқарған жұмысы және 2015 жылға алда тұрған міндеттер туралы есебі»
files -> Перечень лекарственных средств, отпускаемых бесплатно
files -> Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыөзек ауыл округінің әкімі Бекежанов Бақберген Сейтжанұлының ауыл тұрғындарының алдында 2014 жылғы бір жылдық атқарған жұмыстары туралы есебі бойынша жинақталған құжаттар Сарыөзек ауылы


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3
©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет