Рятівний розкол Московського ПатріархатуДата09.06.2016
өлшемі22.69 Kb.
Єпископам Російської Православної Церкви
Рятівний розкол Московського Патріархату
Преосвященні владики!

Ви добре знаєте, які методи використовує апостатичний патріарх Кирило (Гундяєв) для просунення автогеноциду Православної Церкви. В минулому, разом з латинниками, він вчинив апостатичний жест синкретизму в Астані. За це на нього була проголошена Божа анатема згідно Гал. 1,8-9. Замість обнови Церкви, він просуває міжрелігійний діалог з мусульманами і буддистами. Він запросив буддійського лідера до храму Христа Спасителя в Москві. А також з його вини минулого року в Москві почалось будівництво буддійського центру. Його делегат, єпископ Іларіон, схвалив і підписав злочинний декрет під назвою Страсбурзький меморандум (http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17795, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17804http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17862, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17871http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17954, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17958). Разом з апостатичним патріархом Вартоломієм Кирило підготував самогубний 8 Всеправославний Собор, який веде до самознищення Православної Церкви. Його головна мета – створити єдність з апостатичним Ватиканом і таким чином прийняти міжрелігійний діалог з поганами і втілити духа Нью Ейдж. 12.02.2016 р. відбулась зустріч з псевдопапою Франциском в Гавані. Тут вони підписали спільну єретичну Декларацію, що викликало велике обурення. За тиждень до цього вас запросили на Синод до Москви. Ви перебували в позиції безсильності і під страхом, що якщо виступите проти єресей Кирила, він покарає вас засланням на Сибір. Цей Синод послужив поширенню твердження, що всі документи 8 Всеправославного Собору тут були вже т.зв. одноголосно схвалені. З боку єретичного патріарха Кирила це була груба маніпуляція і обман.Що робити в даній ситуації?

Будьте відважні! Як добрі пастирі, ви відповідаєте перед Богом за довірені вам душі – навіть ціною того, що вас вишлють у вигнання, як святого Івана Золотоустого, святого Атанасія чи інших святих єпископів. В даній ситуації зробіть вирішальний крок. Поставте безкомпромісну вимогу: патріарх Кирило повинен скасувати підготовлюваний самогубний 8 Всеправославний Собор, а сам відійти з посади!

Якщо не піде у відставку, ви не зобов'язані йому послухом. З 1.05.2016 р. вже не згадуйте його ім’я в Літургії. Якщо захоче вас карати, то вже не має на це права. Ці покарання ви ігноруйте і наполягайте на вимозі його відставки. Ви повинні слухати Бога, вчення Євангелія, Церкви і догм Святих Отців та Соборів, а не єретика, який зрадив Христа і Церкву. Об’єднайтеся, і єретик Кирило, який зловживає посадою, програє. Своєю відвагою ви врятуєте Православну Церкву.

У ці дні єпископ Лонгін (Україна) перестав згадувати у Святій Літургії патріарха Кирила. Цим фактично відділився від Московського Патріархату. Візантійський Патріархат закликав усіх єпископів України, щоб єпископа Лонгіна в цьому наслідували, а саме – від 1.05.2016 р. (від Великодня). Причина – порятунок Православної Церкви від єретика і єретичного самогубства.

Після свого відокремлення ви залишитеся автокефальними до того часу, доки Кирило не піде у відставку і не буде обраний новий істинно православний Патріарх!

+ Ілля


Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВрєпископи-секретарі
http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185
Прага, 30.03.2016


Достарыңызбен бөлісу:
©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет