Сабақ: № (ІII тоқсан) Мектеп:№1 мектеп-гимназия Күні: 28/02/22ж Мұғалімнің аты-жөні: Тленчиева А. М



Дата05.04.2023
өлшемі110.48 Kb.
#471744
түріСабақ
9 нәтиже сабақ


Сабақ жоспары:

Сабақ: №
(ІII тоқсан)

Мектеп:№1 мектеп-гимназия

Күні: 28/02/22ж

Мұғалімнің аты-жөні: Тленчиева А.М.

Сынып: 9 « Г,Д»

Катысқандар:

Қатыспағандар:

Бөлім:

2-бөлім Болашақ энергия көздері

Сабақ тақырыбы:

Нәтиже сабақ

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары:

9.2.1.1 берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, ауызша мәтіндер құрау;

Сабақ мақсаттары:

берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құрау;

Бағалау критерийлері:

берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құрайды;

Тілдік мақсаттар

толқын, электр қуаты, жарық, сәуле т.б.

Пәнаралық байланыстар

Оқушылар сабақ барысында физика пәнінен алған білімдерін пайдаланады

Құндылықтарды дарыту

НЗМ құндылығы:
Өзіне және айналадағы адамдарға құрмет;
Ынтымақтастық;
Жауапты азаматтық позиция;
Өмір бойы білім алу;
Құндылықтарға құрмет
Аталған құндылықтар сабақ тақырыбы арқылы оқушылардың жұптаса, топтаса және жеке отырып жұмыс жасаулары, сын тұрғысынан ойлай білу, ақпаратты өңдей білу,өзіндік көзқарасын дәлелдей алу дағдылары негізінде жүзеге асады.

Дифференциация

Барлық оқушылар: берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құрайды;
Оқушылардың көпшілігі: берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құрайды және мысал келтіреді
Кейбір оқушылар: берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құрайды, мысал келтіреді және өз пікірін білдіреді

Дереккөздер:





Жоспарланатын уақыт

Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекет

Дереккөздер





Сабақтың басы
5 мин

І. Сәлемдесу.
ІІ. Оқушыларды түгелдеу.
ІІІ. Психологиялық ахуал орнату.
«Менің алтын балығым»
Мұғалім оқушыларға «егер алтын балықтарың болса, не тілер едіңдер?» деген сұрақ қояды. Мұғалім өз тілегін де айта алады.
Оқушылар алтын балықты ұстап тұрып, өздерінің ең қымбат бір арман-тілегін айтады.

Үй жұмысын сұрау.





Сабақтың ортасы
10 мин

15 мин

5 мин



Айтылым алды тапсырма: Медеу Сәрсеке «Жетінші толқын» /үзінді/
Төменде берілген сұрақтарға жауап береді.



  • Шығарма не туралы?

  • Автордың негізгі мақсаты неде?

  • Шығарманың негізгі идеясы

ЖЖ. Жазылым тапсырмасы:
1-Тапсырма: оқушылар Күн батареялары қайда қолданылатынын кластерге жаз.
2-тапсырма.
1.ҚР 2013 жылы қандай тұжырымдама қабылданды?
2.Жасыл экономика тұжырымдамасының мақсаты не болды?
3.Қарсылықты бағыныңқылы сабақтас құрмалас сөйлемнің жасалу жолдары қандай?
4.Күн энергиясы туралы не айтасың?
5.Табиғат энергия көздеріне не жатады?
6.Табиғи энергия көздерін не үшін сақтауымыз қажет?


Айтылымнан кейінгі тапсырма:

«Мен ғалым болсам, қандай жаңалық ашар едім?...»


ПОПС формуласы арқылы өз пікірін білдіру:



Қалыптастырушы бағалау








Сабақтың соңы
5 мин

Рефлексия
Қызық
Құнды
Қиын
Үйге тапсырма беру.



Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет