Сабақтың түрі: БиС технологиясы



бет1/3
Дата21.10.2022
өлшемі1.74 Mb.
#463115
түріСабақ
  1   2   3
sabaq-kz attachment star-lem-ashy-saba


Сабақтың тақырыбы: Құстар әлемі
Мақсаты: сабақта норматив талабына сай оқушылардың оқу материалын 63% меңгеруіндегі логикалық және сыни тұрғыдан ойлау шапшаңдығын, сөздік қорын , ақпараттық құзыреттілігін дамыту. Жетістікке жеткен адам ретінде , пәнді сапалы меңгеруге қызығушылық таныту және ынталандыру.
Жоспарланған нәтиже: қойылған мақсатқа жету
Сабақтың түрі: БиС технологиясы
Сабақтың көрнекіліктері: матрица,интерактивті тақта, слайд,сынып тақтасы,қима қағаздар, ақ қағаз,маркер,бор.
Сабақтың барысы:
І.а) Ұйымдастыру кезеңі.(оқушылармен амандасу)
(2 слайд)
Ортаға сынып көшбасшысы шақырылады.Әсияға сөз беріледі.
ә)Топқа бөлу кезеңі. Тірек сөздермен жұмыс.
(3-5 слайдтар)
Тірек сөздерді балалар 20 секунд ішінде оқып, есте сақтайды.Белгіленген уақыт біткен соң блок жабылады. Балалар естерінде қалған сөздерді дәптерлеріне жазады, жазып болған соң сөздердің саны матрицаға енгізіледі, сонан соң блок ашылады да, балалар қалдырып кеткен сөздерді дәптерлеріне жазып алады. Бұл кезең жаңа сөзді есте сақтаудың бір түрі. Егер оқушылар 7 сөзді тез есте сақтап, дәптерлеріне жазып берсе, бұл «Альфа » тобы тапсырманы орындағаны, 5 сөзді жазған «Бетта » тобы , 3 сөз жазған «Гамма»тобы. Оқушылардың партада отыруы бойынша матрицаға бірінші баға енгізіледі. Әр берілген дұрыс жауапқа «+» қойылып, матрица толтырылып отырады, сол нәтиже бойынша оқушы бағаланады .
ІІ Өткенді пысықтау
а)«Шекарашы» өлеңін жатқа сұрау
ә)Сұрақтар шеңбері.
-Өлең мазмұнын қандай мерекемен байланыстырар едің?
Өткен сабақты оқушылардың меңгергендігін зерттеу + , — таңбаларын санау. Тақтаға жазу.
б)Дәптерге бүгінгі күнді жазу.
Үнтаспадан құстың дыбысын тыңдау арқылы «Болжау» әдісін пайдалану.
Бүгінгі сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.
Мұғалім қосымша түсінік береді. Құсты 3 тілде айту(құс, птица,bird бирд)


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет