Наказ №20-м Про підсумки заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів „ Моя Україно!



Дата13.06.2016
өлшемі209.93 Kb.
түріНаказ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Н А К А З
30.05.2014 Ужгород № 20-м
Про підсумки заочного

обласного конкурсу робіт

юних фотоаматорів

Моя Україно!”


Відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації 27.03.2014 № 115 „Про проведення заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!”, в м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 22 квітня – 22 травня 2014 року був проведений заочний обласний конкурс робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!”.

На конкурс було подано 200 робіт із навчальних закладів 12 районів та міст області, а саме: Виноградівського Воловецького, Іршавського, Міжгірського, Рахівського, Свалявського, Тячівського, Берегівського районів, міст Хуст, Ужгород, Берегово, Мукачево.

Не прийняли участі у конкурсі: Великоберезнянський, Мукачівський, Перечинський, Ужгородський, Хустський райони.

За підсумками заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!» та на підставі рішення журі,


НАКАЗУЮ:
1. Нагородити дипломами відповідних ступенів Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді переможців заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!” (додаток 1).

2. Затвердити таблицю результатів заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!” (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор В. Зомбор

Додаток 1

до наказу ЗОЦНТТУМ

30.05.2014 № 20-м


ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ЗОЦНТТУМ


В. Зомбор
Список переможців

заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів

Моя Україно!”




Молодша вікова категорія

Диплом І ступеня

1

Бігун Аліна

- учениця 5 класу Хустського спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів № 3 за роботу „Водяна лілія”, керівник Агоста А.В.;

2

Богдан Богдана

- вихованка гуртка „Спритні ручки” Міжгірського районного Будинку дитячої творчості за роботу „Слава Україні! ”, керівник Богдан Я.В.;

3

Дзихор Анастасія

- вихованка гуртка „Народна творчість” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Усміхнена леді”, керівник Капцош О.І.;

4

Квасниця Вікторія

- вихованка гуртка „Юний дизайнер” Рахівського районного центру науково-технічної творчості за роботу „Композиційний ансамбль”, керівник Квасниця О.М.;

5

Кенес Ангеліна

- вихованка гуртка „Бісероплетіння» Міжгірського районного Будинку дитячої творчості за роботу „Село в долині!”, керівник Гавріш М.І.;

6

Козичко Каміла

- учениця 3 класу Руськополівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Тячівського району за роботу „Ілюзія”.

Диплом ІІ ступеня

1

Бокотей Оксана

- вихованка гуртка „Прикладні мистецтва” Іршавської районної станції юних техніків, за роботу „Подих зими», керівник Тукекова Н.П.;

2

Ботош Левенте

- учень 4 класу Фертешолмашського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІ ступенів Виноградівського району за роботу „Братик”, керівник Тор А.Г.;

3

Василинець Зоран

- вихованець гуртка „Початкове технічне моделювання” Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Літо в серці”, керівник Енеді З.З.;

4

Джурджа Евеліна

- учениця 4 класу Округлянського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІ ступенів Тячівського району за роботу „У промінні доброти”, керівник Джурджа М.В.;

5

Дюго Георгій

- вихованець гуртка „Юні фотолюбителі” Мукачівського Будинку школяра за роботу „Сонячна Україна”, керівник Цільо М.І.;

6

Ковач Максим

- вихованець гуртка „Прикладні мистецтва” Приборжавського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Іршавського району за роботу „Замріяна леді”, керівник Ковач Н.В.;

7

Костянинець Андрій

- вихованець гуртка „Виготовлення сувенірів” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Яблука на снігу», керівник Костянинець М.О.;

8

Метелешко Іван

- учень 5 класу Калинівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району за роботу „Карпатські краєвиди”, керівник Тичак Є.В.;

9

Сокаль Олександра

- учениця Мукачівської гімназії за роботу „Свою Україну любіть…”.

Диплом ІІІ ступеня

1

Боднар Аліна

- вихованка гуртка „Природа і фантазія” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Чарівний ліс”, керівник Галас Е.І.;

2

Газа Анастасія

- вихованка гуртка „Юні фотоаматори” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Квіти”, керівник Ростока Н.Д.;

3

Гецко Вікторія

- вихованка гуртка „Народна творчість” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Незвичайна краса природи”, керівник Поринець Є.І.;

4

Глушманюк Андрій

- вихованець гуртка „Юний дизайнер” Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу „Друзяки”, керівник Квасниця О.М.;

5

Пацьо Роберт

- учень Жденіївського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Воловецького району за роботу „Край, де я живу”, керівник Годованець Н.А.;

6

Продан Руслана

- учениця 4 класу Хустського спеціалізованого навчального закладу І – ІІІ ступенів № 3 за роботу „Чарівний пензлик”, керівник Ожоганич А.В.;

7

Тимців Олександра

- учениця Жденіївського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Воловецького району за роботу „Мій товариш”;

8

Резніков Роберт

- вихованець гуртка „Юні фотоаматори” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „На відпочинку”, керівник Ростока Н.Д.;

9

Резніков Роберт

- вихованець гуртка „Юні фотоаматори” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу „Маленька снігурочка”, керівник Ростока Н.Д.;

10

Сусік Максим

- вихованець гуртка „Сучасна фотомайстерня” Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми за роботу „Сльоза осені”, керівник Балаж М.П.;

11

Чічур Іванна

- вихованка гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Міжгірського районного Будинку дитячої творчості за роботу „Мій улюблений педагог”, керівник Мица І.Ю.

Середня вікова категорія

Диплом І ступеня

1

Бабець Вікторія

- вихованка гуртка „Історико-краєзнавчий” Воловецького Центру позашкільної роботи і дитячої творчості Воловецького району за роботу „Арніка”, керівник Тидір Т.В.;

2

Балог Роберт

- вихованець гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Флокси”, керівник Полянський С.Ф.;

3

Бойко Ілля

- вихованець гуртка „Юні фотолюбителі” Мукачівського Будинку школяра за роботу „Доля країни в наших руках”, керівник Цільо М.І.;

4

Гатяш Валерій

- вихованець гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Завжди разом”, керівник Полянський С.Ф.;

5

Гатяш Валерій

- вихованець гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді” за роботу „Карпатські схили”, керівник Полянський С.Ф.;

6

Ігнатюк Сільвана

- вихованка гуртка „Юний дизайнер” Рахівського районного центру науково-технічної творчості за роботу „Україночка”, керівник Квасниця О.М.;

7

Шимон Євген

- учень Полянського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Свалявського району за роботу „Солодкий сон”, керівник Ребриш М.І.;

8

Юрочко Камілла

- вихованка гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Портрет”, керівник Полянський С.Ф.;

9

Юрочко Камілла

- вихованка гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Весела коляда”, керівник Полянський С.Ф.

Диплом ІІ ступеня

1

Балаж Денис

- вихованець гуртка „Сучасна фотомайстерня” Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми за роботу „Чарівне ремесло”, керівник Балаж М.П.;

2

Кирилюк Анастасія

- вихованка гуртка „Юні фотоаматори” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Весняний настрій”, керівник Ростока Н.Д.;

3

Королович Еніке

- вихованка гуртка „Фото” Берегівської угорської гімназії за роботу „Кінець зими”, керівник Сайков Т.М.;

4

Королович Еніке

- вихованка гуртка „Фото” Берегівської угорської гімназії за роботу „Подруга”, керівник Сайков Т.М.;

5

Коштура Мирослава

- учениця Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету за роботу „Квітуча країна моя”;

6

Леньо Марія

- вихованка гуртка „Сувенірна майстерня” Міжгірського районного Будинку дитячої творчості за роботу „В очікуванні”, керівник Гримут М.Ф.;

7

Молнар Аліна

- учениця 9 класу Дулівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІ ступенів Тячівського району за роботу „Зимова казка”, керівник Москальова Г.О.;

8

Плав’яник Олег

- учень 6 класу Воловецького загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів за роботу „Україна єдина”, керівник Плав’яник Н.М.;

9

Халус Ангеліна

- учениця Біласовицького загальноосвітнього навчального закладу І – ІІ ступенів Воловецького району за роботу „Без верби і калини нема України”, керівник Ісевич Ю.І.;

10

Цалан Юлія

- учениця Свалявського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів за роботу „З любов’ю до Кобзаря”, керівник Кошеля Т.М.;

11

Чернецька Анастасія

- учениця лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка міста Ужгород за роботу „Гірський потік в обіймах Закарпатської краси”;

12

Ярема Ангеліна

- учениця 7 класу Хустського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів за роботу „Маяк”.

Диплом ІІІ ступеня

1

Бабинець Валерія

- вихованка гуртка „Користувач ПК” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „На полонині», керівник Шобей Н.В.;

2

Бакі Юлія

- учениця Ужгородської угорськомовної гімназії за роботу „Перші бджоли”, керівник Борисова Є.У.;

3

Гуйван Михайло

- учень Свалявського загальноосвітнього навчального закладу № 2 за роботу „Зима”;

4

Динько Даніелла

- вихованка гуртка „Юні фотолюбителі” Мукачівського Будинку школяра за роботу „В серці з Україною”, керівник Цільо М.І.;

5

Когут Дарина

- учениця 8 класу Калинівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Тячівського району за роботу „Осіння дорога”, керівник Тичак Є.В.;

6

Козичко Крістіан

- учень 6 класу Руськополівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Тячівського району за роботу „Левітація;

7

Королович Еніке

- вихованка гуртка „Фото” Берегівської угорської гімназії за роботу „Горобчик”, керівник Сайков Т.М.;

8

Королович Еніке

- вихованка гуртка „Фото” Берегівської угорської гімназії за роботу „Застереження”, керівник Сайков Т.М.;

9

Лендєл Наталія

- вихованка гуртка „Бісероплетіння” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Все життя театр…”, керівник Маргіта І.І.;

10

Матвеєва Лілія

- учениця лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка міста Ужгород за роботу „Ужгород – мій рідний край”;

11

Сідей Сабіна

- учениця Виноградівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів за роботу „Україночка”, керівник Алексик Р.В.;

12

Савляк Денис

- учень 8 класу Хустського спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів № 3 за роботу „Великодні яйця”, керівник Григорик О.О.;

13

Хайнас Лілія

- вихованка гуртка „Юні квітникарі-оранжувальники” Мукачівського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за роботу „Довга дорога”, керівник Диганич Т.М.

Старша вікова категорія

Диплом І ступеня

1

Вачиля Камілла

вихованка гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді” за роботу „Росинки”, керівник Полянський С.Ф.;

2

Крайнік Ш.

- учень Берегівського професійного ліцею сфери послуг за роботу „Натюрмот „Нарцис”, керівник Петрович С.І.;

3

Кулеба Мирослав

- учень 9 класу Калинівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Тячівського району за роботу „Полонинський край”, керівник Тичак Є.В.;

4

Мицько Мирослав

- вихованець гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Весела сценка”, керівник Полянський С.Ф.;

5

Мицько Мирослав

- вихованець гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Блазень”, керівник Полянський С.Ф.;

6

Мицько Мирослав

- вихованець гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Кольорова осінь”, керівник Полянський С.Ф.;

7

Рейплік Марк

- учень 5 класу Берегівської угорської гімназії за роботу „Хрест”, керівник Сайков Т.М.;

8

Рейплік Марк

- учень 5 класу Берегівської угорської гімназії за роботу „Стрибок”, керівник Сайков Т.М.;

9

Рейплік Марк

- учень 5 класу Берегівської угорської гімназії за роботу „Відзеркалля”, керівник Сайков Т.М.;

10

Шмулига Богдана

- вихованка гуртка „Інформаційні технології” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Квітковий розмай”, керівник Звонар Я.Ю.;

11

Штил Ерік

- вихованець гуртка „Цифрове фото” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Натюрморт”, керівник Полянський С.Ф.

Диплом ІІ ступеня

1

Бабаєва Зульфія

- учениця 11 класу Тячівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів № 1 ім. Гренджі-Донського Тячівського району за роботу „Дівоча врода перед вами”, керівник Острешко Л.М.;

2

Бенца Яна

- учениця 11 класу Хустського спеціалізованого навчального закладу І – ІІІ ступенів № 3 за роботу „Люблю Україну”;

3

Биба Димитріан

- вихованець гуртка „Робота з бісером” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Голландський натюрморт”, керівник Биба В.К.;

4

Бобела Роман

- вихованець гуртка „Інформатор” Мукачівського центру професійно-технічної освіти за роботу „Моя Україна в моїй професії”, керівник Петрушева О.Г.;

5

Бойчук Ольга

- вихованка гуртка „Основи інформаційних технологій” Рахівського районного центру науково-технічної творчості за роботу „Надія”, керівник Семенюк М.В.;

6

Васіліна Ірина

- вихованка гуртка „Сучасна фотомайстерня” Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми за роботу „Світло таланту”, керівник Балаж М.П.;

7

Кут Тетяна

- вихованка гуртка „Юні фотоаматори” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Перед грозою”, керівник Ростока Н.Д.;

8

Молнар Гайналка

- вихованка гуртка „Фото” Берегівської угорської гімназії за роботу „Карпати”, керівник Сайков Т.М.;

9

Фельді Івет-Беатрікс

- вихованка гуртка „Юний фотограф” Берегівського професійного ліцею послуг за роботу „Тиша”, керівник Петрович С.І.;

10

Тяско Наталія

- учениця Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету за роботу „В очікуванні кохання”;

11

Юрик Оксана

- вихованка гуртка „Вернісаж” Міжгірського районного Будинку дитячої творчості за роботу „Дитячі пустощі”, керівник Гичка О.В.;

12

Шушковський Ілларіон

- вихованець гуртка „Фотоаматор” вищого професійного училища № 3 м. Мукачево за роботу „Надія”, керівник Воробець Д.В.

Диплом ІІІ ступеня

1

Васіліна Ірина

- вихованка гуртка „Сучасна фотомайстерня” Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми за роботу „Надія”, керівник Балаж М.П.;

2

Васіліна Ірина

- вихованка гуртка „Сучасна фотомайстерня” Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми за роботу „Туристки”, керівник Балаж М.П.;

3

Дерен Марія

- учениця 11 класу Тячівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів № 1 ім. Гренджі-Донського Тячівського району за роботу „Дівчина-весна”, керівник Острешко Л.М.;

4

Долгова Ангеліна

- вихованка гуртка „Технічний дизайн” Рахівського районного центру науково-технічної творчості за роботу „Осіння мрія”, керівник Квасниця О.М.;

5

Імстичей Антонія

- учениця 9 класу Тячівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів № 3 Тячівського району за роботу „Кохання-зітхання”;

6

Ковернюк Іванна

- вихованка гуртка „Паперопластика” Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості за роботу „За чашечкою кави”, керівник Попадинець Н.В.;

7

Крецул Андріана

- учениця Біласовицького загальноосвітнього навчального закладу І – ІІ ступенів Воловецького району за роботу „Маленька Українка”, керівник Ісевич Ю.І.;

8

Куриця Наталія

- учениця 11 класу Хустського спеціалізованого навчального закладу І – ІІІ ступенів № 3 за роботу „Я люблю Україну”, керівник Глеба Л.Г.;

9

Мітіна Катерина

- учениця Мукачівського загальноосвітнього навчального закладу № 1 за роботу „Бджілка”;

10

Молнар Гайналка

- вихованка гуртка „Фото” Берегівської угорської гімназії за роботу „На фото змаганні”, керівник Сайков Т.М.;

11

Ньорба К.

- учень Берегівського професійного ліцею сфери послуг за роботу „Натюрморт „Добра фея”, керівник Петрович С.І.;

12

Паллагі Д.

- учень Берегівського професійного ліцею сфери послуг, за роботу „Натюрморт „Смачна страва”, керівник Петрович С.І.;

13

Папп Марія-Тімеа

- учениця вищого професійного училища № 3 міста Мукачево за роботу „Озирнись…”, керівник Бірюля О.В.;

14

Пекар Оксана

- вихованка гуртка „Юні фотоаматори” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу „Випускниця”, керівник Ростока Н.Д.;

15

Пехньо Еріка

- учениця Мукачівського спеціального загальноосвітнього навчального закладу № 4 за роботу „Закарпаття понад хмарами”;

16

Поляк Аліна

- вихованка гуртка „Юні фотоаматори” Іршавської районної станції юних техніків за роботу „Конвалія”, керівник Молнар Є.О.;

17

Попович Вадим

- учень Дусинського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Свалявського району за роботу „Літо. Захід сонця”, керівник Мага В.І.;

18

Сабо Атілла

- вихованець дитячого об’єднання „Веселка” Пийтерфолівського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Виноградівського району за роботу „Тиса. Захід сонця”, керівник Гудан А.Е.;

19

Сабов Вікторія

- вихованка гуртка „Юні фотолюбителі” Мукачівського Будинку школяра за роботу „Моє Мукачево”, керівник Цільо М.І.;

20

Товт Олександра

- учениця Мукачівського загальноосвітнього навчального закладу № 16 за роботу „Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна”;

21

Тяско Наталія

- учениця Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету за роботу „Я теж соняшник”;

22

Шушковський Ілларіон

- вихованець гуртка „Фотоаматор” вищого професійного училища № 3 м. Мукачево за роботу „Ямковий ремонт”, керівник Воробець Д.В.

Додаток 2

до наказу ЗОЦНТТУМ

30.05.2014 № 20-м


ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ЗОЦНТТУМ


В. Зомбор

Таблиця результатів

заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!”




з/п

Район

(місто)

Подано

робіт

Місце

1

Місце

2

Місце

3

Всього

1

м. Берегово

8

1

1

2

4

2

Берегівський район

8

3

3

3

9

3

Виноградівський район

12

-

3

5

8

4

Воловецький район

12

1

2

3

6

5

Іршавський район

23

2

4

5

11

6

м. Мукачево

19

1

4

8

13

7

Міжгірський район

8

2

2

1

5

8

Рахівський район

6

2

1

2

5

9

Свалявський район

10

1

1

2

4

10

Тячівський район

18

2

4

5

11

11

м. Ужгород

31

10

4

7

21

12

м. Хуст

15

1

3

3

7

ВСЬОГО:104

Каталог: wp-content -> uploads -> 2013
2013 -> 5 1 Құқықтық норманың түсінігі, мазмұны, құндылығы мен негізгі сипаттары
2013 -> Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптамалық кеңесінің
2013 -> Кіріспе Жұмыстың тақырыбана жалпы сипаттама
2013 -> 1 «Алаш» партиясының құрылуы
2013 -> Шымкент институты
2013 -> Информационные материалы
2013 -> 2012 жылдың қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарының іске асырылуы туралы оперативтік есепке талдамалық жазбахат


Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет