Сабақ жоспары Бөлім: 11-бөлім



Дата09.05.2024
өлшемі1.25 Mb.
#500799
түріСабақ
Бір атаның балалары 1- сабақ


М.Мәметова атындағы №28 мектеп - лицейі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары



Бөлім: 11-бөлім.

Қазақстандағы ұлттар достығы. М.Мағауин «Бір атаның балалары»

Педагогтің Т:А. Ә :




Күні:

12.04.2024 жыл

Сынып:



Қатысушылар саны
5 "А"
5 "Б"
5 "В"
5 "Г"
5 "Д"

Қатыспағандар саны
5 "А"
5 "Б"
5 "В"
5 "Г"
5 "Д"

Сабақтың тақырыбы:

Бір атаның балалары 2- сабақ

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

5.1.3.1 Күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсіну
5.3.3.1 Фольклорлық және шағын көлемді көркем әдеби шығармаларды түсіну, тақырыбын анықтау.

Сабақтың мақсаты:
(SMART мақсаттарға негізделген

Барлық оқушылар:
-берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап береді, шағын диалогке түседі.
-мәтін мазмұны бойынша дұрыс ақпаратты анықтайды;
Оқушылардың басым бөлігі: -берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап береді, шағын диалогке түседі
-жаңа сөздермен сөз тіркесін, сөйлем құрап айтады;
Кейбір оқушылар: - сұраққа дұрыс жауап беріп, өз ойын еркін айта алады. ; көркем шығарманың тақырыбын аша алады;

Ойлау деңгейінің дағдылары:

білу, түсіну, қолдану.




Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
3 минут



Сәлемдеседі.
Түгелдейді.
Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстырады.

Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстырады.
Күн-ретін жазады.



Тамаша, тағы кім толықтарады?



1-2-слайд

7 минут

Үй тапсырмасын тексеру.

  1. Жаңа сөздерді қайталау.

  2. 94-бет. 3-тапсырма. Мәтінді түсініп оқу.




Жаңа сөздерді естеріне түсіреді.
сирота
прислушаться
далеко, отдаленность, в стороне
взрослый
подряд, вдоль, по кругу
огромный
бесприютный, беззащитный
Сұрақтарға сүйеніп, мәтіннін мазмұнын айтады.
1.Бұлғыртау ауданына неше бала жіберілді?
2. Ауылға неше бала әкелді?
3. Нартай мен Ертайдың ұлты мен жастарын айт.
4. Рашидтің жасы нешеде? Ұлты қандай?
5. Дүнген қызының жасы нешеде?
6.Яковтың жасы қаншада? Ол қандай бала?
7. Неміс баласының жасы нешеде?
8.Зигфридті кім бауырына басты?

Бағалау критерийі
1. Сөздікті жатқа айтады. 1 балл
2.Мәтін бойынша сұраққа жауап береді. 2 балл



3-4-слайд

Сабақтың ортасы
5 минут

Оқылым.
3-тапсырма. 94-бет.
Мәтінді оқыңдар

Мәтінді түсініп оқиды.




Бағалау критерийі:
1.Мәтінді түсініп оқиды. 1 балл



8-слайд

5 минут

6-тапсырма. 95-бет. Мәтіннің мазмұны бойынша кестені толтыр.



Кестені толтырады.


Бағалау критерийі
1.Кестені толтырады
1 балл
2.Қатесіз, таза жазады. 1 балл






8 минут















Сабақтың соңы
6 минут

Айтылым. Жазылым.
5-тапсырма, 95-бет.
Мәтінге сүйеніп, ақпараттың дұрыстығын тексер.
Дұрыс ақпараттарды дәптерге жаз.

Ақпаратың дұрыстығын тексереді. Дұрыс ақпаратты жазып алады.


Бағалау критерийі
1.Ақпараттың дұрыс/ дұрыс емес екенін анықтайды. 1 балл
2.Дұрыс ақпараттарды дәптерге жазып алады. 1 балл.



9-слайд

Үй жұмысы
2 минут

Үй жұмысын береді. Тапсырманы орындау тәртібін түсіндіреді.

Үй тапсырмасы күнделікке жазады.

  1. Жаңа сөздерді жаттау.

  2. 94-бет, 3-тапсырма. Мәтінді оқу.




10-слайд


Кері байланыс, қорытындылау
2 минут

Балалар, сабақ түсінікті болды ма?
Бүгінгі сабақ не туралы болды?
Сұрақтарың бар ма?

Сабақ бойынша кері байланыс береді.

  • Бүгін мен .........білдім.

  • Мен..........тапсырмаларды түсіндім.

  • Мен тапсырмаларды........... орындауда қиын болды.




Сұрақтар бойынша өз кері байланыс береді.



11-слайд

Бағалау
2 минут

Сабақта оқушы жауаптары ескеріледі.
Жазба дәптерлері тексеріледі.
Күнделікке баға қойылады

Оқушы жауаптары ескерілді.
Жазба жұмыс дәптері тексерілді

Тамаша, жақсы орындадыңдар!
Қошемет, әркім өзіне символдық кері байланыс берейік!




Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет