Сабақтың басы
|
Оқушылармен амандасу.
«Санау» арқылы 2 топқа бірігеді.
2. Үй тапсырмасын тексеру.
3. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
|
1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
өткен тақырыптар бойынша жетелеу сұрақтарына жауап береді
|
Мақтау, марапаттау
«Жарайсың!»
«Жақсы!»
«Талпын!»
|
Слайд
|
Сабақтың ортасы
|
Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. Learning app плотформасы Өткен сабақты еске түсірейік.
1)Мәтіндік редактор дегеніміз не еді?
2)Ол не үшін керек? Экрандағы «Теңіп тап» ойыны
Экранда ребус пайда болады. Оқушыларға ребус шешу тапсырылады. Ребустың нәтижесінде сабақтың тақырыбы ашылып, мақсаты айтылады.
Видео тамашалау ұсынылады. Видеоны көріп болғаннан кейін қосымша бекіту сұрақтары қойылады. 1)Роботтар не үшін қажет екен?
2) Роботты күнделікті өмірде қайда кездестіруге болады?
3) Роботтың қолы, аяғы
болады ма? Олар оған не үшін керек? Жаңа құрылғылармен таныстыру. Роботтың жүргізу. Робот қолының маңыздылығын түсіндіру Лего жинағының қарапайым роботтың қолын құрастыруға арналған бөлшектерімен таныстыру
Топтық жұмыс. «Ойлан, бірік, бөліс!» әдісі Кәмпиттегі жазулар бойынша екі топқа бөліну r-ROBOT l- LEGO Роботтың қарапайым қолын құрастыру «Ашық хат» тапсырмасы
1 тапсырма
Дескриптор:
- Суретке мұқият қарау.
- Робот қолының дұрыс қойылған суретін белгілеу
2 тапсырма
Дескриптор:
- Суретке мұқият қарау.
- Ребусты шешу
|
Оқушылар өткен сабақты есіне түсіреді. Суреттер мен анықтамаларды сәйкестендіреді.
Оқушылар ребусты шешу арқылы жаңа сабақтың тақырыбымен танысады.
Оқушылар видеоны мұқият тамашалап, робот ұғымымен танысады. Сұрақтарға жауап береді
Лего құрастырылғышы
ның бөлшектерімен танысады
Сабақтың басында бір біріне ұсынған тәтті кәмпиттер арқылы екі топқа бөлінеді. Оқулықтағы роботтың қарапайым қолын құрастырады Роботтың қолын құрастыран соң ашық хатты ашып ішіндегі тапсырманы орындайд
|
Мақтау, марапаттау
Тексеру! https://lms.topiq.kz/library/work/5143797826191360?page=24
|
https://learningapps.org/watch?v=pv0bmobvk22
Жұмыс дәптері
|