Сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар Бөлім



бет1/20
Дата05.09.2022
өлшемі1.35 Mb.
#460228
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20

«Ескелді ауданы әкімдігінің Байысов атындағы орта мектебі МДШО» КММ
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар

Бөлім:

«Менің Отаным - Қазақстан», «Адами құндылықтар»



Педагогтің аты-жөні

Мажикова Анар Кудайбергеновна



Күні:



Сынып: 4 А

Сабақтың тақырыбы

Айнымалылар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.4.2.1 айнымалыларды қолдану

Сабақтың мақсаты

  • Scratch программалау ортасында айнымалыларды қолданып, жоба құрастыруды үйренеді.

Бағалау критерйлері

  • . Айнымалы түрлерін ажыратып, Scratch бағдарламасында жоба құрастыра алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

І. Сабақтың басы


1.Сабақ тақырыбы мен мақсаты, бағалау критерийлері таныстырылады.
Оқушыдан Scratch программалау бағдарламасы жайында өздері білетін ақпараттар сұралады, мұғалім тарапынан қосымша мәліметтер беріледі.
1. «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын талқылау.
- Айнымалы ұғымы саған таныс па?
- Суретке қарап математика пәнінде айнымалыны қолдану жайлы не айтуға болады(1-сурет)?
Жаңа сабаққа кіріспе

«Ортақ белгі табу» (немесе «4 сурет 1 тақырып») әдісін қолданып оқушы алдыңғы сабақты еске түсіре отырып, бүгінгі сабақтың тақырыбын логистикалық тізбек негізінде табады.




Scratch программалау ортасында айнымалыларды қолдану туралы бейнематериалды тыңдай отырып қажетті ақпаратты алу.



Сабақтың мақсаты мен бағалау критерийлерін мұғалімнің көмегі арқылы танысады.
Оқушы Scratch программалау бағдарламасын еске түсіреді. Білімдерін ортаға салады.

Оқушы Scratch программалау ортасында айнымалыларды қолдана алады.


Оқушы мен мұғалім тарапынан кері байланыс беріледі: «Екі жұлдыз, бір тілек».





https://youtu.be/HV4nBrtq2VI




Сабақтың ортасы



2. Жаңа сабақты меңгеру.

Оқушы алдымен тапсырманы өз бетінше орындау қажет.
1-ші тапсырма. Дәптермен жұмыс.
Логикалық айнымалы деген не?
/мәні: ақиқат немесе жалған/.



Оқушы берілген 1сұраққа толық жауап беру мақсатында ойын ашық жеткізе алады.
Дескриптор
-1 сұраққа жауап береді.



«Бас бармақ» әдісі бағалау.
.






Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет