| Проект порядок денний та проекти рішень Про розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження мовлення громад на принципах суспільного мовлення», що надійшов від Держкомтелерадіо 2.38 Mb. 37 | оқу |
| Проект порядок денний та проекти рішень Про заяву прат «телеканал «інтер», м. Київ, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення 3.06 Mb. 25 | оқу |
| Засідання національної ради україни з питань телебачення І радіомовлення Про заяву тов „Англійський клуб тб”, м. Дніпропетровськ, щодо видачі ліцензії на мовлення 1.97 Mb. 19 | оқу |
| Порядок денний та проекти рішень Тип зустрічі Про заяву прат «телеканал «інтер», м. Київ, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення 3.01 Mb. 25 | оқу |
| Проект порядок денний та проекти рішень Про внесення змін до рішення Національної ради від 18. 12. 2014 №1458 «Про мовлення телерадіоорганізацій на території проведення антитерористичної операції» 3.55 Mb. 53 | оқу |
| Програма вступних випробувань з французької мови для вступників на навчання за освітньо-кваліфікаційною програмою "Магістр" Мета : активізація вмінь і навичок, необхідних для монологічного мовлення, діалогів, полілогів, бесід Програма 74.68 Kb. 1 | оқу |
| Весела подорож язичка І пальчиків «Пальцевий живопис», фонематичне сприймання, силу голосу та зв'язне мовлення. Збагачувати активний та пасивний словник. Формувати уміння узгоджувати між собою слова в граматичних категоріях. Виховувати самостійність, допитливість Конспект 17.44 Kb. 1 | оқу |
| Тема. Вступ до теми. Езоп перший байкар Мета. Удосконалювати навички швидкого, правильного, виразного читання і усвідомлення прочитаного; збагачувати словниковий запас, формувати оцінні судження; розвивати увагу, уяву, зв’язне мовлення; виховувати любов до рідного слова, мови 411.5 Kb. 1 | оқу |
| Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» Законом, у фактичному обсязі мовлення протягом астрономічної доби та/або години телерадіоорганізаціями будь-якої форми власності Закон 31.32 Kb. 1 | оқу |
| Леонід Глібов «Лебідь, щука і Рак», «Коник-стрибунець» Мета. Ознайомити дітей з жанром байки; розвивати усне мовлення, виразне читання, способи і види читання байки, вчити виразно читати і передавати в інтонації характери дійових персонажів віршованих творів, оцінювати їхні вчинки Урок 64.54 Kb. 1 | оқу |
| Тема. Апостроф після префіксів Мета. Ознайомити учнів з правилом вживання апострофа після префіксів; засвоїти правило переносу слів, у яких є апостроф після префіксів; закріплювати вміння утворювати слова за допомогою префіксів; розвивати зв’язне мовлення 302.5 Kb. 1 | оқу |
| Повідомлення за схемою розгляду біографії письменника (1-8 пункти) -див додаток. Хід уроку Організаційний етап Постановка теми Мета: Ознайомити учнів з життям і творчістю письменника, тематикою його творів. Поглибити знання засобів створення комічного з теорії літератури, познайомити з жанром «усмішка», її особливостями. Розвивати мовлення, мислення Повідомлення 64.5 Kb. 1 | оқу |
| Засідання національної ради україни з питань телебачення І радіомовлення від 18 червня 2008 року Про заяву тов „Медіа Рітейлз” Про заяву тов „Медіа Рітейлз”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення 0.66 Mb. 6 | оқу |
| Уроку аналізується оповідання Г. Белля «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…» Г. Белля «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…», акцентується увага на образі головного героя, передбачається його подальше життя. На уроці вчитль привчає учнів до самостійної роботи, розвиває зв’язне мовлення учнів, виховує почуття Урок 51.28 Kb. 1 | оқу |