European credit transfer system ects – інформаційний пакетбет1/17
Дата05.07.2016
өлшемі1.61 Mb.
#179748
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17
Міністерство освіти і науки України

Донецький національний університет економіки і торгівлі

імені Михайла Туган-Барановського
Факультет харчування

EUROPEAN CREDIT TRANSFER SYSTEM

ECTS – ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ


Напрям підготовки – 6.051701 „Харчова технологія та інженерія”

Спеціалізація – «Технологія харчування»Донецьк 2008
III. ФАКУЛЬТЕТ ХАРЧУВАННЯ

А. Загальний опис факультетуКоординатор ECTS від факультету:

- Пікула Любов Федорівна, к.т.н., доцент кафедри хімії, тел. 304-50-84, E-mail: him@kaf.donduet.edu.ua;

години, коли можна зв’язатися з координатором 13.00-15.00 (вівторок)

- Нужна Тетяна Валеріївна, декан факультету харчування, канд. хім. наук, доцент кафедри хімії, тел. 335-43-55, E-mail: fh@dek.donduet.edu.ua, години 10.00-12.00;

- Сімакова Ольга Володимирівна, заступник декана факультету харчування, к.т.н., доцент кафедри технології харчування, тел. 304-50-55, E-mail: tehnol@kaf.donduet.edu.ua, години 14.00-16.00.


2. Стислий опис структури й організації факультету

Факультет було засновано у 1954 року. За час існування факультет закінчило біля 8 тисяч студентів, які працюють як в Україні, так і за кордоном.

Форми навчання на факультеті – денна та заочна.

Галузь навчання – технологія харчування.

Рівень навчання – бакалаврат, спеціаліст, магістратура, аспірантура, докторантура. Власник факультету – держава.

До складу факультету входить 4 кафедри:


  • Хімії (зав. кафедри – д.х.н., професор Дмитрук О.Ф.);

  • Технології харчування

(зав. кафедри – к.т.н., професор Коршунова Г.Ф.);

  • Організації та управління якістю ресторанного господарства

(зав. кафедри – к.т.н., доцент Заремба П.О.);

  • Екології і фізики (зав. кафедри – д.т.н., професор Погребняк В.Г.).

Випускаючі кафедри: кафедра технології харчування і

кафедра організації та управління якістю ресторанного господарства.Загальна чисельність викладачів кафедр факультету складає 62 особи, серед яких:

- 10 (16%) - докторів, професорів;

- 32 особи (52%) – кандидати наук, доценти.

Середній вік викладацького складу становить 42 роки. Навчальне навантаження викладачів становить приблизно 800 годин на рік.

На факультеті навчається 1395 студентів, у тому числі денної форми навчання 471, заочної форми навчання – 924 осіб.

Основні напрямки науково-дослідницької роботи на факультеті.

Кафедри мають багаторічний досвід наукових досліджень, що сприяло створенню наукових шкіл професорів Шубіна О.О., Дмитрука О.Ф., Коршунової Г.Ф., Топольник В.Г., Погребняка В.Г.

Значна увага на факультеті приділяється організації наукової роботи студентів, результатом якої є публікації в різних збірниках наукових праць в Україні, СНГ та за кордоном.

Основними напрямками є:    • вивчення технологічних та функціональних властивостей сировини

Донецького регіону, вплив на їх зміну різних факторів;

    • розробка технологій та нового асортименту харчової продукції;

    • розробка системи показників якості технологічних процесів

харчових виробництв, продукції та послуг ресторанного господарства.
3. Стислий опис умов для навчання на факультеті

Університет має потужну матеріально-технічну базу з добре обладнаними кабінетами, лабораторіями і комп'ютерними класами для успішної організації і проведення навчального процесу.Бібліотеки. Студенти користуються усім бібліотечним фондом університету, який складає близько 800 тис. примірників книг, журналів, газет, стандартів, дисертацій, звітів про науково-дослідну роботу кафедр, компакт-дисків. Щорічно до фонду бібліотеки надходить біля 27 тис. книг, 330 найменувань періодичних видань, 500 видань на електронних носіях. Всі нові надходження заносяться до електронного каталогу. Бібліотека має повнотекстові електронні бази даних: "М.І. Туган-Барановський", "Праці викладачів ДонНУЕТ", "Лекції викладачів ДонНУЕТ", "Дисертації", "Автореферати дисертацій" та ін. Для роботи з електронними носіями читачам надано 36 персональних комп'ютерів.

У навчальному корпусі факультету №3 діє спеціалізована бібліотека зі спеціальним фондом літератури на 3000 примірників за напрямком спеціальності „Технологія харчування”. Тут працює читальний зал на 60 місць. В читальному залі є всі необхідні періодичні видання за фахом.Аудиторії. Навчання студентів, аспірантів, докторантів проводиться у 6 учбових корпусах. До навчального процесу залучено 396 спеціально обладнаних лекційних аудиторій, лабораторій та кабінетів. Середня кількість студентів на одну аудиторію – 15.

Аудиторії мають необхідне обладнання для занять, в них є графопроектори, магнітні дошки, стенди наочних приладів, макети підприємств, тощо.

Для спеціальної підготовки з напрямку „Технологія харчування” в навчальному корпусі факультету №3 обладнано 20 лабораторій з хімії, харчових технологій, обслуговування в закладах ресторанного господарства, будівничої справи, а також аудиторії для курсового та дипломного проектування.

Обладнання. Хімічні та технологічні лабораторії мають витяжні шафи. Обладнання лабораторних приміщень кафедри хімії включає: сушильні шафи, муфельну піч, центрифуги, аналітичні та технічні терези, фотоелектроколориметри, спектрофотометр, рН-метр, іономір, ротаційний випарювач, поляриметри, рефрактометри, кондуктометр, люміноскоп, прилад Журавльова, капілярні віскозиметри, прилад для вимірювання вмісту жиру.

Обладнання галузевих лабораторій зі спецтехнології включає: жарочні шафи, електричні печі, пароварочні апарати, піч СВЧ, шафи пекарські, електронагрівач, пароконвектомат, барбекю, фритюрниці, контактний гриль, електром’ясорубку, слайсер, холодильні шафи, міксери, куттери.

Для проведення лабораторних робіт та наукової роботи застосовуються такі прилади, як: лабораторний млин, центрифуги, терези, піч конвекційна, спектрофотометр, фотоелектроколориметр, рН-метри, газовий аналізатор, автоматична колонка, муфельні печі, струшувач, віскозиметри.
4. Перелік запропонованих програм навчання з присвоєнням ступенів (бакалавр, спеціаліст, магістр), кваліфікацій і тривалості навчання за кожною з нихДостарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17
©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет