Про підсумки обласної виставки огляду «Квітковий вернісаж»



Дата11.07.2016
өлшемі347.33 Kb.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

«ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ

ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»


Н А К А З




13.10.2014 р.

Львів

№ 39-з


Про підсумки обласної

виставки - огляду

«Квітковий вернісаж»
На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.09.2014 № 07-01/260 «Про проведення обласної виставки-огляду «Квітковий вернісаж» з 08 до 12 жовтня 2014 року на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведена обласна виставка-огляд «Квітковий вернісаж».

У виставці-огляді взяло участь 69 загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із 11 районів, міст Львова, Самбора, Стрия, Стебника, Трускавця та всіх позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму області, які представили на виставці понад 200 композицій. Двадцять три роботи отримали призові місця, сорок три – відзначено членами журі за творчий підхід і оригінальність виконання композицій. Найкращими визнані дитячі роботи з Буського, Жовківського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Мостиського, Перемишлянського, Пустомитівського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів, міст Львова, Самбора, Стебника, Стрия, Бориславської міської станції юних натуралістів, Дрогобицького районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Відповідно до протоколу засідання журі від 10.10. 2014

Н А К А З У Ю :

1. Нагородити грамотами комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за творчий підхід і оригінальність виготовлення конкурсних робіт в обласній виставці-огляді «Квітковий вернісаж»:



Штинду Анастасію

-

ученицю Подорожненської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Сікорську Софію

-

вихованку студії «Юний художник» Камˊянка-Бузького Центру творчості дітей та юнацтва;

Мурака Тараса

-

вихованця гуртка «Флористика» Бориславської міської СЮН;

Шульц Андріану

-

вихованку гуртка «Саду мого дивосвіт» Бориславської міської СЮН;

Пашковську Оксану

-

вихованку гуртка «Мистецтво дизайну» Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Пустомитівського району;

Колбу Олега

-

учня 7 класу Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Пустомитівського району;

Мисаньо Олену

-

ученицю 8 класу Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Котовську Андріану

-

ученицю 8 класу Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Патрун Вікторію

-

вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни;

Демкович Марію

-

вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни;

Цебак Марту

-

вихованку гуртка «Філософія квітки» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Дячок Софію

-

ученицю 5 гімназійного класу НВК «Буська ЗОШ І-ступеня – гімназія ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка»;

Вихованців гуртка

-

«Кімнатне квітникарство» Стрийської міської СЮН;

Коринець Софію

-

ученицю 7- А класу НВК «Школа І ступеня – гімназія ім А.Шептицького» м. Стрия;

Андрусейко Анну

-

ученицю 7- А класу НВК «Школа І ступеня – гімназія ім А.Шептицького» м. Стрия;

Платко Софію

-

вихованку гуртка «Юні ботаніки» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Германович Роксолану

-

ученицю 5-Б класу СЗШ № 36 Франківського району м. Львова;

Мотько Вікторію

-

ученицю 1-Г (5-Г) класу Львівської лінгвістичної гімназії;

Коваленко Юлію

-

ученицю 1-А (5-А) класу Львівської лінгвістичної гімназії;

Староселець Даниїлу

-

вихованку гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Гука Максима

-

учня 6-Б класу Сокальського НВК ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»;

Хміля Юрія

-

вихованця гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Половко Анну-Марію

-

ученицю 5-А класу СЗШ № 92 Шевченківського району м. Львова;

Місюрак Юлію

-

вихованку гуртка «Юні фелінологи» Львівського МДЕНЦ;

Ващук Ірину

-

вихованку гуртка «Юні фелінологи» Львівського МДЕНЦ;

Кудрик Ірину

-

вихованку гуртка «Юні фелінологи» Львівського МДЕНЦ;

Змислу Софію

-

вихованку гуртка «Юні фелінологи» Львівського МДЕНЦ;

Маліш Лілію

-

ученицю 8-Б класу СЗШ № 3 м. Трускавця;

Поперечного Павла

-

учня 5-А класу Авторської школи «Тривіта» Сихівського району м. Львова;

Білик Діану

-

ученицю 7-А класу СЗШ № 27 Галицького району м. Львова;

Хутку Ольгу

-

ученицю 8 класу СЗШ № 69 Сихівського району м. Львова;

Ілинич Марію

-

вихованку гуртка «Флористика» Завадівського НВК Турківського району;

Дрич Анну

-

вихованку гуртка «Флористика» Завадівського НВК Турківського району;

Покотицьку Юлію

-

ученицю 6-В класу СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Ричкову Софію

-

ученицю 7-Б класу СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Колектив учнів

-

4-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 43 Шевченківського району м. Львова;

Бодак Соломію

-

ученицю 2-А класу спеціалізованої школи І ступеня № 4 м. Львова;

Вихованців гуртка

-

«Квітковий дизайн» НВК «школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких» Сихівського району м. Львова;

Заяць Соломію

-

вихованку гуртка «Фітодизайн» Дитячої школи народних мистецтв Сихівського району м. Львова;

Філімонову Тетяну

-

вихованку гуртка «Фітодизайн» Дитячої школи народних мистецтв Сихівського району м. Львова;

Грицишин Софію

-

вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Горлиця» ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району м. Львова;

Гураль Галину

-

вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Горлиця» ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району м. Львова;

Петрів Марˊяну

-

вихованку гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

2. Нагородити грамотами комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за участь в обласній виставці-огляді «Квітковий вернісаж»:

Каліша Артура

-

учня 2-А класу спеціалізованої школи І ступеня № 4 м. Львова;

Турецьку Дарію

-

ученицю 2-Б класу спеціалізованої школи І ступеня № 4 м. Львова;

Сапсая Натана

-

учня 3-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 43 Шевченківського району м. Львова;

Чайку Соломію

-

ученицю 6-В класу СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Кузько Наталію

-

ученицю 10-А класу СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Мочурад Анастасію

-

ученицю 10-А класу СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Кольгановича Миколу

-

учня 6 класу Завадівського НВК Турківського району;

Грильову Марію

-

ученицю 4 класу Розлуцької ЗОШ І-ІІ ступенів Турківського району;

Жбадинську Анну

-

ученицю 5-Б класу Авторської школи «Тривіта» Сихівського району м. Львова;

Хічілмаз Софію

-

ученицю 3-А класу СЗШ № 3 м. Трускавця;

Стець Софію

-

ученицю 1-А класу СЗШ № 3 м. Трускавця;

Юсупова Віталія

-

учня 1-А класу СЗШ № 3 м. Трускавця;

Червінського Олесандра

-

учня 5-В класу СЗШ № 1 м. Трускавця;

Терещука Віталія

-

учня 3-Б класу НВК «СЗШ № 2-гімназія» м. Трускавця;

Кривяк Аллу

-

ученицю 3-Б (7-Б) класу Львівської лінгвістичної гімназії;

Глекову Євгенію

-

вихованку гуртка «Природа нашого краю» Львівського МДЕНЦ;

Максимець Марію

-

вихованку гуртка «Природа, фантазія, творчість» Львівського МДЕНЦ;

Сичову Емілію

-

вихованку гуртка «Природа, фантазія, творчість» Львівського МДЕНЦ;

Ковтуненко Лідію

-

вихованку гуртка «Кімнатне квітникарство» Львівського МДЕНЦ;

Леськів Анастасію

-

вихованку гуртка «Кімнатне квітникарство» Львівського МДЕНЦ;

Євтушенко Ірину

-

вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Сухорукову Анну

-

вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Ваньо Анастасію

-

вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Тарганин Анастасію

-

вихованку гуртка «Юні медики» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Кіт Христину

-

вихованку гуртка «Озеленення інтерˊєрів» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Климчук Оксану

-

вихованку гуртка «Фольклорний» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Оріховську Андріану

-

вихованку гуртка «Творча майстерня» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Бик Ірину

-

вихованку гуртка «Природа і фантазія» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Люклян Софію

-

вихованку гуртка «Природа і фантазія» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Муравського Владислава

-

учня 7-Б класу Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Сокальського району;

Батюка Максима

-

учня 6-Б класу Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Сокальського району;

Мельник Софію

-

ученицю 9 класу Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Сокальського району;

Чумак Анастасію

-

ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Камˊянка-Бузька;

Браташ Христину

-

ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Камˊянка-Бузька;

Васильєва Павла

-

учня 7 класу Великосілківського НВК Камˊянка-Бузького району;

Петришин Діану

-

ученицю 10 класу Великосілківського НВК Камˊянка-Бузького району;

Семкіяш Оксану

-

ученицю 10 класу Великосілківського НВК Камˊянка-Бузького району;

Мілинську Вікторію

-

ученицю 9 класу Деревлянського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Камˊянка-Бузького району;

Дзьобу Владислава

-

вихованця гуртка «Юні друзі природи» Будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді м. Стебник;

Сирватку Романа

-

вихованця гуртка «Юні друзі природи» Будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді м. Стебник;

Вихованців гуртка

-

художнього дизайну БДЮТ м. Бібрка Перемишлянського району;

Коваль Віту

-

ученицю 8-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Новий Розділ;

Жовнір Анастасію

-

ученицю 8-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 м. Новий Розділ;

Опришко Марію

-

ученицю Любинцівської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Кашубу Соломію

-

ученицю Станківської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Сенища Ярослава

-

учня Нежухівської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Челюбеєву Вікторію

-

ученицю Нежухівської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Білик Катерину

-

вихованку Стрийського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Тимчишин Лілію

-

вихованку Стрийського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Вихованців гуртка

-

«Юні друзі природи» Стрийської міської СЮН;

Конкіну Анастасію

-

вихованку гуртка «Екологи-краєзнавці» Стрийської міської СЮН;

Луцишин Ольгу

-

вихованку гуртка «Знавці лікарських рослин» Стрийської міської СЮН;

Юрківа Владислава

-

вихованця гуртка «Знавці лікарських рослин» Стрийської міської СЮН;

Гирович Анастасію

-

ученицю 4-Б класу СЗШ № 6 м. Стрия;

Лівшу Василя

-

учня 9 класу СЗШ № 1 м. Стрия;

Васькович Христину

-

ученицю 8-А класу СЗШ № 7 м. Стрия;

Хілька Данила

-

учня 2-А класу СЗШ № 4 м. Стрия;

Опрун Дарію

-

ученицю 8 класу Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Малець Анну

-

ученицю 8 класу Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Матвіїшина Дмитра

-

учня 9 класу Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Малець Ольгу

-

ученицю 11 класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Шевченка № 3;

Вдович Ольгу

-

ученицю 8 класу Порічанського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Яворівського району;

Подольську Тетяну

-

ученицю 8 класу Порічанського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Яворівського району;

Куракіну Марію

-

ученицю 9 класу Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Яворівського району.

Пугачову Анастасію

-

вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Колектив гуртка

-

«Природознавство для дошкільнят» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Терешко Тетяну

-

ученицю 8-А класу СЗШ № 87 Галицького району м. Львова;

Пишак Анастасію

-

ученицю 8-Б класу СЗШ № 87 Галицького району м. Львова;

Пашко Ольгу

-

ученицю 11-Е2 класу вечірньої СЗШ № 28

Галицького району м. Львова;



Заваду Уляну

-

ученицю 9 класу Глинського НВК Жовківського району;

Мількович Марту

-

вихованку гуртка «Буквар природи» Бориславської міської СЮН;

Микулич Олесю

-

вихованку гуртка «Екологи-краєзнавці» Бориславської міської СЮН;

Яців Лілію

-

вихованку гуртка «Юні натуралісти» Бориславської міської СЮН;

Костів Василину

-

вихованку гуртка «Юні натуралісти» Бориславської міської СЮН;

Буківську Вероніку

-

вихованку гуртка «Юні овочівники» Бориславської міської СЮН;

Лучишин Христину

-

вихованку гуртка «Основи екологічних знань» Бориславської міської СЮН;

Гвоздецьку Наталію

-

вихованку гуртка «Природа, фантазія, творчість» Бориславської міської СЮН;

Чаплю Андрія

-

вихованця гуртка «Природа, фантазія, творчість» Бориславської міської СЮН;

Ореховську Олену

-

вихованку гуртка «Любителі домашніх тварин» Бориславської міської СЮН;

Палюх Дарію

-

вихованку гуртка «Художній розпис» Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Пустомитівського району;

Заплатинську Марію

-

вихованку гуртка «Аплікація зі соломки» ЦДЮТ м. Перемишляни;

Шуй Олесю

-

вихованку гуртка «Аплікація зі соломки» ЦДЮТ м. Перемишляни;

Ломінську Іванну

-

вихованку гуртка «Аплікація зі соломки» ЦДЮТ м. Перемишляни;

Шагало Галину

-

вихованку гуртка «Флористика» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Шевчик Настю

-

вихованку гуртка «Екологічна студія Чарівний пензлик» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Кузбит Рому

-

вихованку гуртка «Юні друзі природи» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Ковальську Юліану

-

вихованку гуртка «Скриня» Великомостівського ЦДЮТ Сокальського району;

Бойко Діану

-

вихованку гуртка «Дизайн» Великомостівського ЦДЮТ Сокальського району;

Вітів Ольгу

-

ученицю 11 класу Побужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району;

Ониськів Юлію

-

ученицю 8 класу Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

Сирватку Соломію

-

вихованку гуртка «Квітникарі-аранжувальники» Дрогобицького РЕНЦУМ;

Олійник Юлію

-

вихованку гуртка «Природа, фантазія, творчість» Дрогобицького РЕНЦУМ;

Щепанкевич Марію

-

вихованку гуртка «Природа, фантазія, творчість» Дрогобицького РЕНЦУМ;

Пиц Злату

-

ученицю 6 класу Мостиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Поліщак Вікторію

-

ученицю 11 класу Мостиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Бабія Максима

-

учня 6 класу Мостиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Купˊяк Соломію

-

вихованку гуртка «Умілі руки» Малнівського НВК Мостиського району;

Челпанову Лесю

-

вихованку гуртка «Умілі руки» Малнівського НВК Мостиського району;

Сабадажа Володимира

-

вихованця гуртка «Умілі руки» Судововишнянського БДЮТ Мостиського району;

Петришина Івана

-

вихованця гуртка «Умілі руки» Судововишнянського БДЮТ Мостиського району;

Бернацького Олександра

-

вихованця гуртка «Дендрологія з основами озеленення» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Костецьку Соломію

-

вихованку гуртка «Юні друзі природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Скибу Власту

-

вихованку гуртка «Юні друзі природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Дубин Марту

-

вихованку гуртка «Природа в мистецтві макраме» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Колектив вихованців

-

гуртка «Природа,фантазія,творчість» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Баран Галину

-

вихованку гуртка «Природа,фантазія,творчість» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Онишка Назара

-

вихованця гуртка «Флористика» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Міщук Софію

-

вихованку гуртка «Природа,фантазія,творчість» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Кренжель Катерину

-

вихованку гуртка «Природа,фантазія,творчість» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Кіркіну Анастасію

-

вихованку гуртка «Юні друзі природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Попович Софію

-

вихованку гуртка «Флористика» Миклашівського НВК І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Дідух Олену

-

вихованку гуртка «Флористика» Миклашівського НВК І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Возну Олену

-

вихованку гуртка «Флористика» Миклашівського НВК І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Юнко Оксану

-

ученицю 8-А класу Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Кобзяк Анастасію

-

ученицю 7 класу Відниківської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;

Бернацьку Дарину

-

ученицю 8 класу Відниківської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;

Батіг Галину

-

ученицю 7 класу Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Крису Володимира

-

учня 7 класу Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Колектив вихованців

-

гуртка «Умілі руки» Зимноводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Пустомитівського району;

Іващишин Олену

-

ученицю 8-Б класу Зимноводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Пустомитівського району;

Войтович Оксану

-

вихованку гуртка «Умілі руки» БДЮТ м. Белз Сокальського району;

Синьовську Ірину

-

вихованку гуртка «Бісероплетіння» БДЮТ м. Белз Сокальського району;

Горик Зоряну

-

вихованку гуртка «Умілі ручки» Старосамбірського ЦДТЮТ;

Добромильську Сніжанну

-

вихованку гуртка «Умілі ручки» Старосамбірського ЦДТЮТ;

Крупу Ярину

-

вихованку гуртка «Умілі ручки» Старосамбірського ЦДТЮТ;

Лужецьку Вікторію

-

вихованку гуртка «Умілі ручки» Старосамбірського ЦДТЮТ;

Корпало Діану

-

ученицю 10 класу Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Білявську Юлію

-

ученицю класу образотворчого мистецтва МАМ м. Комарно Городоцького району;

Кункевич Уляну

-

ученицю класу образотворчого мистецтва МАМ м. Комарно Городоцького району;

Юзик Іванну

-

вихованку гуртка «Екологічне краєзнавство» Будинку учнівської молоді м. Трускавця;

Стецяк Ксенію

-

вихованку гуртка «Екологічне краєзнавство» Будинку учнівської молоді м. Трускавця;

Чулаєвську Христину

-

ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Тетевчиці Радехівського району;

Білозір Діану

-

ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Тетевчиці Радехівського району;

Недовес Олену

-

ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Тетевчиці Радехівського району;

Царук Ірину

-

ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Тетевчиці Радехівського району;

Волобуєва Ігоря

-

учня 10 класу Львівського художнього ліцею при ЛНАМ;

Горбаченко Джульєту

-

ученицю 8 класу Львівського художнього ліцею при ЛНАМ;

Кравець Анастасію

-

вихованця клубу «Юних друзів природи» БДЮТ Франківського району м. Львова;

Буглак Катерину

-

ученицю 8 класу СЗШ № 35 Галицького району м. Львова;

Джуру Данила

-

учня 7-А класу СЗШ № 73 Сихівського району м. Львова;

Чебишеву Анастасію

-

ученицю 11 класу СЗШ № 17 Франківського району м. Львова;

Пулатову Дільнозу

-

ученицю 11 класу СЗШ № 17 Франківського району м. Львова.

3. Відзначити подяками комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за якісну підготовку школярів до участі в обласній виставці-огляді «Квітковий вернісаж»:




Штинду Людмилу Олексіївну

-

вчителя Подорожненської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Литвин Зоряну Юріївну

-

керівника студії «Юний художник» Камˊянка-Бузького Центру творчості дітей та юнацтва;

Юрів Лідію Константинівну

-

керівника гуртка «Флористика» Бориславської міської СЮН;

Куличик Ольгу Антонівну

-

керівника гуртка «Саду мого дивосвіт» Бориславської міської СЮН;

Колб Ларису Євгенівну

-

керівника гуртка «Мистецтво дизайну» Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Пустомитівського району;

Хміль Любу Олексіївну

-

вчителя трудового навчання Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Пустомитівського району;

Гунькало Дарію Степанівну

-

вчителя біології Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Мацик Лілію Андріївну

-

вчителя Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Грет Лідію Петрівну

-

вчителя Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;

Гулу Наталію Володимирівну

-

вчителя Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Шевченка № 3;

Мікус Орисю Богданівну

-

вчителя Порічанського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Яворівського району;

Божик Іванну Василівну

-

вчителя Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Яворівського району;

Тудай Галину Михайлівну

-

керівника гуртка «Прикладні мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни;

Зельман Марію Ігорівну

-

керівника гуртка «Філософія квітки» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Гриненко Ірину Михайлівну

-

вчителя географії НВК «Буська ЗОШ І-ступеня – гімназія ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка»;

Хрущ Людмилу Володимирівну

-

керівника гуртка «Кімнатне квітникарство» Стрийської міської СЮН;

Гладій Надію Михайлівну

-

«Юні друзі природи» Стрийської міської СЮН;

Онуфер Галину Михайлівну

-

керівника гуртка «Екологи-краєзнавці» Стрийської міської СЮН;

Кирилів Оксану Василівну

-

керівника гуртка «Знавці лікарських рослин» Стрийської міської СЮН;

Мартинович Оксану Степанівну

-

вчителя НВК «Школа І ступеня – гімназія ім. А.Шептицького» м. Стрия;

Мамчур Галину Григорівну

-

вчителя СЗШ № 6 м. Стрия;

Дубовську Галину Євгенівну

-

вчителя СЗШ № 1 м. Стрия;

Кіслічак Олену Євгенівну

-

вчителя СЗШ № 7 м. Стрия;

Германович Ольгу Богданівну

-

вчителя біології СЗШ № 36 Франківського району м. Львова;

Добровольську Олександру Богданівну

-

вчителя трудового навчання Львівської лінгвістичної гімназії;

Зикову Надію Вікторівну

-

вчителя Львівської лінгвістичної гімназії;

Пацулу Дануту Ігорівну

-

керівника гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Шпуляр Ганну Семенівну

-

вчителя Сокальського НВК ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»;

Сумбаєву Оксану Богданівну

-

керівника гуртка «Фольклорний» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Ровецьку Ольгу Олегівну

-

керівника гуртка «Творча майстерня» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Бобешко Марію Володимирівну

-

керівника гуртка «Природа і фантазія» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Зварич Ірину Михайлівну

-

вчителя Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Сокальського району;

Габіт Ганну Григорівну

-

вчителя Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Сокальського району;

Балко Ірину Богданівну

-

вчителя Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Сокальського району;

Смусь Любов Аркадіївну

-

керівника гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Башкірову Лесю Степанівну

-

керівника гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Гук Мирославу Іванівну

-

керівника гуртка «Юні медики» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Лебезун Віоріку Авреліївну

-

керівника гуртка «Озеленення інтерˊєрів» Червоноградського ЦЕНТУМУ;

Шебец Тетяну Богданівну

-

вчителя біології СЗШ №92 Шевченківського району м. Львова;

Шаповалову Тетяну Сергіївну

-

керівника гуртка «Юні фелінологи» Львівського МДЕНЦ;

Лобкову Людмилу Володимирівну

-

керівника гуртка «Природа нашого краю» Львівського МДЕНЦ;

Данилович Ірину Євгенівну

-

керівника гуртка «Природа, фантазія, творчість» Львівського МДЕНЦ;

Гаманюк Любов Степанівну

-

вчителя СЗШ № 3 м. Трускавця;

Боднар Тетяну Олександрівну

-

вчителя СЗШ № 3 м. Трускавця;

Замлинську Оксану Миколаївну

-

вчителя СЗШ № 3 м. Трускавця;

Мотику Ольгу Олександрівну

-

вчителя СЗШ № 1 м. Трускавця;

Кравець Світлану Борисівну

-

вчителя НВК «СЗШ № 2-гімназія» м. Трускавця;

Ключникову Галину Станіславівну

-

вчителя образотворчого мистецтва Авторської школи «Тривіта» Сихівського району м. Львова;

Микітчак Галину Степанівну

-

керівника гуртка «Екологи-натуралісти» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Хутку Оксану Петрівну

-

вчителя СЗШ № 69 Сихівського району м. Львова;

Сутчак Лесю Михайлівну

-

вчителя Завадівського НВК Турківського району;

Сакаль Любов Іванівну

-

вчителя Завадівського НВК Турківського району;

Гайгель Іванну Іванівну

-

вчителя Завадівського НВК Турківського району;

Грильову Лізу Ярославівну

-

вчителя Завадівського НВК Турківського району;

Шейгец Любов Григорівну

-

вчителя СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Росіцьку Галину Михайлівну

-

вчителя СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Вороненко Любов Василівну

-

вчителя СЗШ № 91 Шевченківського району м. Львова;

Харук Світлану Олексіївну

-

вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів № 43 Шевченківського району м. Львова;

Закалу Людмилу Федорівну

-

вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів № 43 Шевченківського району м. Львова;

Шебунчак Галину Іванівну

-

вчителя початкових класів спеціалізованої школи І ступеня № 4 м. Львова;

Жук Надію Миколаївну

-

вчителя початкових класів спеціалізованої школи І ступеня № 4 м. Львова;

Лудчак Марту Іванівну

-

керівника гуртка «Квітковий дизайн» НВК «школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких» Сихівського району м. Львова;

Гурську Володимиру Вячеславівну

-

керівника гуртка «Фітодизайн» Дитячої школи народних мистецтв Сихівського району м. Львова;

Стадницьку Наталію Володимирівну

-

керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Горлиця» ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району м. Львова;

Гродзіцьку Ольгу Антонівну

-

вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Камˊянка-Бузька;

Лозову Надію Михайлівну

-

вчителя Великосілківського НВК Камˊянка-Бузького району;

Кравс Мирославу Петрівну

-

вчителя Великосілківського НВК Камˊянка-Бузького району;

Івашківа Василя Олексійовича

-

вчителя Деревлянського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Камˊянка-Бузького району;

Дзьобу Лідію Петрівну

-

керівника гуртка «Юні друзі природи» Будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді м. Стебник;

Курдину Ірину Володимирівну

-

керівника гуртка художнього дизайну БДЮТ м. Бібрка Перемишлянського району;

Липу Оксану Романівну

-

керівника гуртка художнього дизайну БДЮТ м. Бібрка Перемишлянського району;

Стецко Уляну Михайлівну

-

керівника гуртка художнього дизайну БДЮТ м. Бібрка Перемишлянського району;

Дейнеку Галину Петрівну

-

вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Новий Розділ;

Лесів Оксану Михайлівну

-

вчителя Любинцівської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Кожан Лесю Дмитрівну

-

вчителя Станківської СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району;

Карпач Наталію Петрівну

-

керівника гуртків Стрийського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Ярему Наталію Марˊянівну

-

вчителя біології СЗШ № 87 Галицького району м. Львова;

Довгошею Олександру Степанівну

-

вчителя біології та екології вечірньої СЗШ № 28 Галицького району м. Львова;

Бурин Галину Іванівну

-

керівника гуртка «Буквар природи» Бориславської міської СЮН;

Драгуш Лілію Василівну

-

керівника гуртка «Екологи-краєзнавці» Бориславської міської СЮН;

Яців Ірину Романівну

-

керівника гуртка «Юні натуралісти» Бориславської міської СЮН;

Коваль Віру Зеновіївну

-

керівника гуртка «Юні овочівники» Бориславської міської СЮН;

Клепач Тетяну Сергіївну

-

керівника гуртка «Основи екологічних знань» Бориславської міської СЮН;

Хомин Катерину

-

керівника гуртка «Природа, фантазія, творчість» Бориславської міської СЮН;

Куличик Ольгу Антонівну

-

керівника гуртка «Любителі домашніх тварин» Бориславської міської СЮН;

Тимовчак Ірину Петрівну

-

керівника гуртка «Художній розпис» Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Пустомитівського району;

Гарасим Марію Іванівну

-

керівника гуртка «Аплікація зі соломки» ЦДЮТ м. Перемишляни;

Кушнір Оксану Іванівну

-

керівника гуртка «Флористика» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Красуліну-Кобель Вікторію Вікторівну

-

керівника гуртка «Екологічна студія Чарівний пензлик» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Рудову Мирославу Василівну

-

керівника гуртка «Юні друзі природи» комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Самбора»;

Ковальовську Оксану Олексіївну

-

керівника гуртка «Скриня» Великомостівського ЦДЮТ Сокальського району;

Сковрон Надію Петрівну

-

керівника гуртка «Дизайн» Великомостівського ЦДЮТ Сокальського району;

Дацків Ганну Михайлівну

-

вчителя Побужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району;

Волошин Марію Юріївну

-

вчителя Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

Галик Тетяну Михайлівну

-

керівника гуртка «Квітникарі-аранжувальники» Дрогобицького РЕНЦУМ;

Карпˊяк Ірину Василівну

-

керівника гуртка «Природа, фантазія, творчість» Дрогобицького РЕНЦУМ;

Кушнір Наталію Володимирівну

-

вчителю Мостиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Осідач Ольгу Любомирівну

-

вчителя Мостиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Костереву Віту Миронівну

-

вчителя Мостиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Купˊяк Зоряну Степанівну

-

керівника гуртка «Умілі руки» Малнівського НВК Мостиського району;

Чорну Лідію Орестівну

-

керівника гуртка «Умілі руки» Судововишнянського БДЮТ Мостиського району;

Втерковську Ірину Дмитрівну

-

керівника гуртка «Природознавство для дошкільнят» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Погодіна Сергія Миколайовича

-

керівника гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Дендюк Наталію Іванівну

-

керівника гуртка «Юні друзі природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Ляхович Оксану Іллівну

-

керівника гуртка «Юні друзі природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Малиш Галину Ярославівну

-

керівника гуртка «Природа в мистецтві макраме» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Солтисік Наталію Миколаївну

-

керівника гуртка «Дендрологія з основами озеленення» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;

Бенькалович Оксану Ігорівну

-

керівника гуртка «Природа,фантазія,творчість» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Штурму Тетяну Константинівну

-

керівника гуртка «Флористика» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Медведєву Оксану Володимирівну

-

керівника гуртка «Природа,фантазія,творчість» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Бойко Ориславу Зеновіївну

-

керівника гуртка «Юні друзі природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Пилип Світлану Ярославівну

-

керівника гуртка «Флористика» Миклашівського НВК І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Дику Вікторію Володимирівну

-

вчителя Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Пашко Галину Василівну

-

вчителя хімії Відниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Писко Лесю Григорівну

-

педагога-організатора Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;

Когут Марію Василівну

-

керівника гуртка «Умілі руки» Зимноводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Пустомитівського району;

Дуганяк Аллу Богданівну

-

вчителя біології Зимноводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Пустомитівського району;

Ільїв Тетяну Андріївну

-

керівника гуртка «Умілі руки» БДЮТ м. Белз Сокальського району;

Іванусу Олександру Євстафіївну

-

керівника гуртка «Бісероплетіння» БДЮТ м. Белз Сокальського району;

Матківську Тетяну Михайлівну

-

керівника гуртка «Умілі ручки» Старосамбірського ЦДТЮТ;

Рудяк Катерину Богданівну

-

вчителя біології та екології Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Шегду Надію Євгенівну

-

вчителя класу образотворчого мистецтва МАМ м. Комарно Городоцького району;

Старого Андрія Андрійовича

-

керівника гуртка «Екологічне краєзнавство» Будинку учнівської молоді м. Трускавця;

Романюк Галину Володимирівну

-

вчителя біології ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Тетевчиці Радехівського району;

Матвієнко Богдану Романівну

-

вчителя художніх дисциплін Львівського художнього ліцею при ЛНАМ;

Побуринну Лілію Володимирівну

-

керівника клубу «Юних друзів природи» БДЮТ Франківського району м. Львова;

Гвоздінську Ольгу Володимирівну

-

вчителя трудового навчання СЗШ № 35 Галицького району м. Львова;

Кріль Надію Михайлівну

-

вчителя біології СЗШ № 73 Сихівського району м. Львова;

Хлопась Любов Йосипівну

-

вчителя біології СЗШ № 17 Франківського району м. Львова.




  1. Контроль за виконанням наказу покласти заступника директора з навчально-виховної роботи Бойко Л.Ф.

5. Висловлюємо подяку керівникам органів управління освітою міст та районів області, директорам та педагогічним працівникам навчальних закладів за здійснення заходів та підготовку учасників обласної виставки-огляду «Квітковий вернісаж».



Директор А.О.Кийко


Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет