Сабақтың тақырыбы: Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



бет1/5
Дата19.12.2022
өлшемі5.11 Mb.
#467481
түріСабақ
  1   2   3   4   5
10 кл алг кмж




Бекітемін:

Бөлімі:

Тригонометриялық теңсіздіктер

Педагогтің аты-жөні:




Күні:

5.12.2022ж

Сыныбы: 10

Қатысушыларсаны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

10.1.3.14 - қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерді шеше алу;

Сабақтыңмақсаты:

Барлық оқушылар істей алады: қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерді шешеді;
Көптеген оқушылар істей алады:қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерді шешуді үйренеді;
Кейбір оқушылар істей алады: қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерді шешуге тырысады.

Сабақтыңбарысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
5 мин.



Ұйымдастыру кезеңі
-Амандасу және түгелдеу
-Оқушылардың көңілін сабаққа аудару, құралдарын тексеру
-Оқу мақсаттарымен таныстыру
-Сабақтың тақырыбын таныстыру
1.Үй тапсырмасынтексеру

Оқушыларбүгінгісабақтыңтақырыбымен, мақсатыментанысады.

Үй тапсырмасын ауызша мадақтау арқылы бағалау

Оқулық, жұмысдәптері



Сабақтыңортасы
Жаңа тақырыпты ашу
10 мин







Мысалдарды дәптерге түсіреді.



Сұрақтарға жауап берген оқушыларды ауызша «Жарайсың!», «Өте жақсы» сөздерін қолдану арқылы бағалау



Оқулық, жұмыс дәптері
Тақта, көрнекілік қағаздар



Оқулықпенжұмыс
20 мин





Оқушылартапсырмаменжұмысжасайды



-жаңа сабақты түсінеді
-тапсырманы орындайды Жалпы балл – 4балл



Оқулық, жұмыс дәптері



Сабақтыңсоңы.
10мин

Сабаққа қорытынды жасау:Тест жұмысы
1. Теңсіздікті шешіңіз:
A) ( ; ) Z
B) ( ; ) Z
C) [ ; ] Z
D) [ ; ) Z
E) ( ; ) Z


2.
A) , Z
B) , Z
C) , Z
D) , Z
E) , Z
3.
A) , Z
B) , Z
C) , Z
D) , Z
E) , Z

Үйге тапсырма: №



Нәтижені талдайды.
Оқушы жауаптарын қадағалап , дұрыс жолға бағыттап отырады

Жұмыстарын қорытындылап, үй жұмысын алады



Әрбір дұрыс жауап үшін: 1 балл

Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау әдісі арқылы бағаланады.


Жұмысдәптері, таратпақағаз




Бекітемін:

Бөлімі:

Ықтималдық

Педагогтің аты-жөні:

Қалекешова Қ.А

Күні:




Сыныбы: 10

Қатысушыларсаны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Комбинаторика элементтері және оларды оқиғалардың ықтималдықтарын табуда қолданылуы. Жуықтап есептеулер үшін Ньютон биномы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

10.2.1.1 - қайталанатын «алмастырулар», «орналастырулар», «терулер» ұғымдарын ажырата білу;
10.2.1.2 - қайталанбалы алмастырулар, орналастырулар және терулерді есептеу үшін формулаларды қолдану;
10.2.1.3 - жуықтап есептеулер үшін Ньютон биномын (натурал көрсеткішпен) қолдану

Сабақтыңмақсаты:

Барлық оқушылар істей алады: қайталанатын «алмастырулар», «орналастырулар», «терулер» ұғымдарын ажырата біледі;
Көптеген оқушылар істей алады: қайталанбалы алмастырулар, орналастырулар және терулерді есептеу үшін формулаларды қолданады;
Кейбір оқушылар істей алады: жуықтап есептеулер үшін Ньютон биномын (натурал көрсеткішпен) қолданады.

Сабақтыңбарысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
5 мин.



Ұйымдастыру кезеңі
-Амандасу және түгелдеу
-Оқушылардың көңілін сабаққа аудару, құралдарын тексеру
-Оқу мақсаттарымен таныстыру
-Сабақтың тақырыбын таныстыру
1.Үй тапсырмасынтексеру

Оқушыларбүгінгісабақтыңтақырыбымен, мақсатыментанысады.

Үй тапсырмасын ауызша мадақтау арқылы бағалау

Оқулық, жұмысдәптері



Сабақтыңортасы
Жаңа тақырыпты ашу
10 мин





Мысалдарды дәптерге түсіреді.



Сұрақтарға жауап берген оқушыларды ауызша «Жарайсың!», «Өте жақсы» сөздерін қолдану арқылы бағалау



Оқулық, жұмыс дәптері
Тақта, көрнекілік қағаздар



Оқулықпенжұмыс
20 мин





Оқушылартапсырмаменжұмысжасайды



-жаңа сабақты түсінеді
-тапсырманы орындайды Жалпы балл – 4балл



Оқулық, жұмыс дәптері



Сабақтыңсоңы.
10мин

Сабаққа қорытынды жасау:Тест жұмысы

  1. Футбол жарысына 20 команда қатысады. Осы командалар кездейсоқтық заңдылығы бойынша 10 командадан екі топқа бөлінеді. Олардың арасында шеберлігі жоғары екі команда бар. Сол екі команданың екеуінің де бір топқа түсу ықтималдығын табыңдар.

  2. Назерке, Меруерт, Әлихан, Жандос, Бауыржан бір-бірімен қол алысып амандасты. Олар неше рет қол алысып амандасқанын табыңыз

Үйге тапсырма: №



Нәтижені талдайды.
Оқушы жауаптарын қадағалап , дұрыс жолға бағыттап отырады

Жұмыстарын қорытындылап, үй жұмысын алады



Әрбір дұрыс жауап үшін: 1 балл


Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау әдісі арқылы бағаланады.

Жұмысдәптері, таратпақағаз






Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет