| Деңгейлеп-саралап оқыту технологиясы Жаңа технологиялар ішінде деңгейлеп-саралап оқыту технологиясы маңызды орын алады 0.73 Mb. 6 | оқу |
| Деңгейлеп-саралап оқыту технологиясы Профессор Ж.Қараевтың деңгейлеп-саралап оқыту технологиясы жаңаша өзгерген мақсатпен оқушылардың өздігінен танып, іздену іс-әрекеттерін меңгертуді талап етеді. Бұл технологияда бірінші орында оқушы тұрады және өз бетімен білім алудағы белсенділігіне аса 177.5 Kb. 2 | оқу |
| Жоспар: Мың көлеміндегі сандарды оқытуда деңгейлеп саралап оқыту технологиясының тиімділігі Кіріспе Мың көлеміндегі сандарды оқытуда деңгейлеп саралап оқыту технологиясының тиімділігі Бағдарламасы 448 Kb. 17 | оқу |
| «Қазақ тілінің стилистикасы» пәні бойынша емтихан сұрақтары Мектеп оқушыларының сөйлеу мәдениетіндегі лингвоэкологиялық проблемаларды саралап жазыңыз 62.5 Kb. 1 | оқу |
| Тұңғиық тарихымызға тереңірек үңілейік Осы ретте Қазақ хандығының тарихына байланысты деректерді саралап зерттеу, ғылыми жағынан баға беру, мәліметтерді жинақтау жұмыстары бәрімізге кезек күттірмес міндеттерді жүктейді 51.87 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың мақсаты: Білімділік Білімділік: Кеңестік дәуірдегі халқымыз бастан кешірген оқиғаларды саралап, пікірлесу арқылы талдай отырып, оқушылардың тарихи оқиғаларға баға беру алу дағдысын дамыту Сабақ 51.39 Kb. 1 | оқу |
| Халел досмұхамедов және түркітану мәселелері Бүгінде Алаш қозғалысының 90 жылдығын ел болып атап өтіп жатқанда ел үшін құрбан болған ерлердің әруағына бас иіп, еткен еңбектерін саралап, әділ бағасын беру игілікті іс 39.5 Kb. 1 | оқу |
| Халел досмұхамедов және түркітану мәселелері Бүгінде Алаш қозғалысының 90 жылдығын ел болып атап өтіп жатқанда ел үшін құрбан болған ерлердің әруағына бас иіп, еткен еңбектерін саралап, әділ бағасын беру игілікті іс 52.65 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы : Microsoft Excel кестелік процессоры Сабақтың мақсаты: а бiлiмдiлік Сабақтың әдісі: интерактивті әдіс, дамыта (деңгейлеп-саралап) оқыту, сұрақ-жауап әдісі Сабақ 137.53 Kb. 1 | оқу |
| Деңгейлік-саралау Осыған орай, деңгейлеп саралап оқыту технологиясы әр оқушының қабілетіне, мүмкіндігіне, деңгейіне қарай оқытуды көздейді. Сабақ барысында міндетті 3 деңгейлік тапсырмалар арқылы жұмыс жасалады. Тапсырмаларға төмендегідей талаптар қойылады Оқулық 24.05 Kb. 1 | оқу |
| Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың Қазақстан халқынажолдау ы Менің жыл сайынғы Жолдауларым әдеттегідей жетістіктерімізді саралап, келешегімізді бағдарлауға, ең бастысы – баршамызға ортақ ұлы мақсатқа жетудің дұрыс жолын бірлесе айқындауымызға бағытталып келеді 254.86 Kb. 1 | оқу |
| Тәуелсіздіктің 10 жылдығына 10 игі іс Кеңесінде Тәуелсіздіктің 10 жылдығы жылында экономиканы өркендету, халықтың тұрмыс жағдайын жақсарту тұрғысында барлық деңгейдегі әкімдердің алдына қойылатын міндеттерді саралап берген. Президент баршаны елең еткізген идеяны ортаға салды 46.74 Kb. 1 | оқу |
| 2016 жылдың 17 ақпанында Өлеңті орта мектебінде Сонымен қатар математика, информатика пәндерінен деңгейлік тапсырмалар үлгісі таратылды. Семинарға қатысушылар өз әсерлерімен бөлісті. Семинар алдағы уақытта мұғалімдерге саралап – деңгейлеп оқыту технологиясымен жұмыс істеуге бағыт берді 8.06 Kb. 1 | оқу |
| Айнабұлақ ауыл округінің 2014 жылда атқарған жұмыстары қорытындысы Мемлекет басшысы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев әр жылғы Жолдауларында Қазақстанның алдында тұрған міндет-мұратттарды саралап, ортақ мақсатқа жету жолында бірлесе атқарар негізгі тетіктерді нақтылап береді 122.38 Kb. 1 | оқу |
| Зайсан қала әкімі бойынша 2013 жылдың І жарты жылдығында атқарылған жұмыстар Бүгін біз өткенді саралап, алдағы атқарылар шараларды белгілесек, ауданымыздың әлеуметтік-экономикалық, рухани даму үрдісіне Зайсан қала жұртшылығы қомақты үлес қосып келеді 89 Kb. 1 | оқу |